Лидл ::53::

  • 79 555
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 671
labrex , точно по-стария модел Зелмер изгорих (допускам, че съм се престарала с чистенето му), 400W, няма решетки отпред, няма щадене на моторчето. Изобщо чуден беше, само да бях го държала мърляв:) След него този ми изглежда ... афиф, да речем.

иванита , благодаря за отговора!

# 271
  • Мнения: X
Моят Браун нямаше решетки ,беше капсулован. Но имаше защита и като прегрее сам се изключва -пишеше го в упътването. За всичките 13г само веднъж се изключи -милех ,че е изгорял и после тръгна.
  Силвър Крест са читава марка и достъпна. Но ако сте свикнали като мен с нещо като Браун ще ви стои дървена  ,старомодна.
  Ако го ползвате умерено си е идеален. Цената пък е повече от приемлива. Просто ми е странно как Брауна ,купен  2000г има по -нов дизайн и изобщо изглежда по -модерен ,но и цената за тогава си беше хубава - 150лв /не  е с купа ,беше Куатро - 2 чифта бъркалки ,пасатор и блендер.  Пасатора му в пъти беше по -добър .А сега като изгоря нали взех блендер /чопър/  Филипс уж по -мощен - ами старият ми беше 350 и този не може да се мари грам с него.
    Аз съм пристрастна и още не мога да си прежаля Брауна . Този миксер е хубав ,но го ползвайте с купата.
 Преди години изгорих доста миксери ,но аз ги ползвах нон стоп и само Брауна издържа 13г. зверска експолатация. Сега вече не правя толкова често сладкиши и засега този ме задоволява. Но при първа възможност ще си купя пак Браун / преди време търсих и точно моят модел го нямаше /сега видях подобен в руски и украински сайтове/.
  Мисля,че който си купи миксера няма да съжалява. Само да не прави сравнение с модели като Браун /но и цената им е друга /.

# 272
  • София
  • Мнения: 9 850
Много съм разочарована от Лидл. Преди малко ми писаха, че поради голямо търсене е възможно да са им се изчерпали промоционалните продукти (за Фаворина коледните сладки и марципани става дума). Не се очаква зареждане. Може ли да пуснат коледните неща 2 месеца преди това и баш за Коледа да няма и помен от тях? Знаят, че тези продукти се търсят много и се харесват, айде, ок, да не поддържат постоянен асортимент от тях, ама поне да заредят доволно количество. А те пуснали 20 бройки и айде, бийте се, ние ще ви гледаме сеира. За всички промо стоки е така! Отвратена съм! Паднаха ми много в очите, особено през последните месеци. Бяха ми любим магазин, вече не е така. Жалко, че го побългариха.

# 273
  • Мнения: 1 073
Не вярвам да не пуснат коледни неща отново за празника.

# 274
  • Мнения: X
 По -миналото лято така аз се обаждах за един чопър ,който странно изчезна на другият ден от магазина -имаше поне 20 броя и то стояха от месец и точно като реших да си купя на другият ден ги нямаше . Служителка от магазина ми каза ,че са ги върнали в склада и да се обадя да ми доставят .Обадих се и грешката ми беше ,че обясних с подробности ситуацията - обясниха ми ,че са ги върнали на производителя .Хумор сатира и забава и после на следващата промоция си ги вземат наново от поизводителя . Тогава се ядосах и си купих от съседният Технополис по-мощен чопър.  Та за мен на телефоните и в мейлите са просто бюрократични отговори колкото да мине номера. Да ,чета за доставени стоки при обаждане на този телефон и явно само за мен бяха сложили тази учтива дама нали съм винаги с късмет Grinning .
  Сега ми престои поръчка на казанче за хлебопекарната и моля някой ,който вече има опит с това да ми даде съвет как да процедирам. Ще съм изключително благодарна.
   Вчера имаше и от другите плодови чайове пирамида -видове. Преди не сварих. Та четейки състава в тях преобладава хибискуса и например за чай с капина и малина ли беше те са със състав  по 1% , което е  нищожно количество направо. Хибискуса не е плод и това не е плодов чай за мен.  Старият плодов чай е си е добър и цената е по -приемлива  - 1,50 май беше за 50 пакетчета. Този с ябълка е страхотен ,както и другите -арония ,ягода и т.н. и поне там преобладава шипка.
  Дано не решат и него да махнат от асортимента ,както любимият ми зелен чай с кактус.  Черният чай в големите жълти кутии липсва ,не съм купувала ,но беше изгоден като цена мисля -за качество не знам.
 
че
  

 

# 275
  • Варна
  • Мнения: 381
По повод запитванията за стоки по мейл или телефон - снощи докато пазарувах без да искам дочух разговор между двама служители. Получили запитване за някакъв шал и реакцията беше "Ооо, не ми се занимава сега да го търся, отговори, че няма и толкова"  Sick Много грозно и обидно ми стана, поне да не си ги говорят пред хората тия неща...

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 40 691
Момичета,никой ли няма от тия точилки с формичките newsm78

Калпави са и не си заслужават според мен...

Такива формички има в левчетата, а самата точилка няма да точи хубаво, най-добре дървена...

12 лева за това не бих дала...

Ти заради формичките ли се чудиш или заради точилката?
Аз много хубави формички съм виждала в един китайски магазин имаме, в магазин за детски играчки, в пикадили са пускали...

Ами...изглеждаше ми добра идея за подърък... Rolling Eyes

# 277
  • София
  • Мнения: 9 850
Да, не им се занимава обикновено, затова ние после си обменяме тук инфо къде има и къде няма. И като им се обадим и им кажем - има еди къде си, а вие ми казвате, че няма, и се почва едно - ама вие за това ли питахте, то таковата, оправдания и т.н.
Жалко.

# 278
  • Мнения: 68 564
По повод запитванията за стоки по мейл или телефон - снощи докато пазарувах без да искам дочух разговор между двама служители. Получили запитване за някакъв шал и реакцията беше "Ооо, не ми се занимава сега да го търся, отговори, че няма и толкова"  Sick Много грозно и обидно ми стана, поне да не си ги говорят пред хората тия неща...

За съжаление такава е грозната действителност...точно така процедират..то и затова в БГ работа по телефон не може да се свърши...правило от време оно..

Мистик, тъкмо щях да ти пиша, че ако са те грабнали, вземи си ги..Но ето сега се връщам от Пикадили - имаше шарени формички в една кофичка за 3.99 лв..мисълта ми е, че тези ми се виждат скъпи-лидълските...

За подарък стават, за дете ли са?  Както си решиш де..

# 279
  • Мнения: 3 020

Сега се заслушах много внимателно в рекламата по радиото, и първият път думата може и да е little, но втория път мадамата си казва чисто Lidl. Извинявам се, вероятно няма да има черен петък в LIDL Rolling Eyes

И мъжът ми вчера каза, че бил чул по радиото реклама, че ЛИДЛ щели да имат Черен петък, така че не си само ти...  Hug И той е сигурен, че е чул ЛИДЛ
Аз малко се съмнявам, но дано  Wink

# 280
  • София
  • Мнения: 3 399
Аз се чудя какво толкова им хресвате на плодовите чайове на лидл. Ако прочетете етикета, ще видите, че плод може изобщо и да няма вътре, но аромат и/или оцветител - със сигурност. Това май  важи за повечето плодови чайове, не знам, но за лидлските съм сигурна, защото исках да взема за детето, но имам навика да чета етикети и се отказах. За себе си съм вземала зелен чай с различни добавки - отвратителни. Залагам си главата, че бяха бъкани с ароматизанти.

# 281
  • Мнения: 8 182
Аз се чудя какво толкова им хресвате на плодовите чайове на лидл. Ако прочетете етикета, ще видите, че плод може изобщо и да няма вътре, но аромат и/или оцветител - със сигурност. Това май  важи за повечето плодови чайове, не знам, но за лидлските съм сигурна, защото исках да взема за детето, но имам навика да чета етикети и се отказах. За себе си съм вземала зелен чай с различни добавки - отвратителни. Залагам си главата, че бяха бъкани с ароматизанти.

Ако беше наистина, считай се обезглавена. Не е ли време да спреш да се изказваш неподготвена.

# 282
  • София
  • Мнения: 3 399
Не е ли време за хомеопатия?

# 283
  • Варна
  • Мнения: 483
Специално чаят с круша и карамел има доста голям процент плодово съдържание. В момента не е пред мен опаковката, но по памет около 50% от съдържанието е сушени ябълки и круши, останалото е шипки, хибискус и карамел на прах. Другият цитрусовият има повече ароматизанти, но и в него има сушени ябълки, шипка, хибискус, портокалови корички и др. От други места като съм купувала плодови чайове пак основно са шипка и хибискус. Няма драма, само различни вкусове  Peace

# 284
  • Мнения: 888
Преди месец някъде имаше черен петък в Лидл и беше обявен в брошура на сайта с част от намалените стоки, а сега няма нищо в сайта за черен петък.

Общи условия

Активация на акаунт