Фон дьо тен

  • 11 071
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Може ли някой да ми препоръча?
Никога досега не съм ползвала, а мисля да си взема.
Хвърлила съм око на един на Ревлон, който е със светлоотразителни частици, но не съм сигурна дали е добър.
Вие ползвате ли и какъв?

# 1
  • Мнения: 871
Много съм доволна от този на МАX factor, Сега ползвам на MANHATTAN, също е добър.

# 2
  • Мнения: 5 228
Аз ползвам от години фон дьо тен на Виши - много е добър. Има два вида - за суха и за мазна кожа, като от всеки има по три цвята.

# 3
Ползвам Jade-True illusion и съм много доволна. При мен кожата е доста проблемна (мазна, с доста пори). Този фон дьо тен е обикновен без частици и др.екстри, но наистина покрива идеално и лицето не стои като с маска. Понеже вече е на привършване реших да сменя марката и си взех Лореал - Визибъл лифт - конкретно за мазна кожа и за прикриване на порите, с хидратация и частици за свеж тен.  За жалост не ми пасна и сега се оглеждам за Jade. Мисълта ми е, че просто сама трябва да намериш своята марка, защото думите на продавачките и изписаното на опаковката не винаги са верни. Като цяло съм склонна да си взема червило от 2-3 лева, но не и фон дьо тен  от съмнителни  магазинчета.

Така че успех в търсенето на твоята марка. Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 9 374
И аз сега ползвам един на Манхатън. Е, ползвам-силно е да се каже Wink . Слагам си от време на време, по-точно.
Аз харесвам много тонираните кремове. Имам такъв на Клиник и е с 15 фактор. Идеалният дневен крем за мен.
А и успява да прикрие малко гадните петна, наследство от бремеността. Imp

# 5
  • Мнения: 2 006
Аз ползвам Лореал и съм доволна Grinning преди това Мекс ми бяха фаворити,тях също ги препоръ4вам с две ръце Grinning

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От всички марки които пробвах,най-доволна съм от антибактериалния на Манхатан.За всякаква кожи, има и антибактериални пудри.Не забравяй че и пудра трябва върху крема!

# 7
  • Мнения: 2 489
Аз ползвам на Виши в момента.
Този на Макс-фактор е също много хубав.
Най-хубавото, което съм ползвала е на Шанел - крем-пудра, но и цената му е също много хубава - 80.
от този на Кларинс същ осъм доволна, но той е към 60.

Смятам, че на Лореал са много добри, май към 16-17 лв. Но те се ползват доста време, така че си струва. Може би този ще е следващия, който ще си взема.

Аз ползвам фон-дьо-тен почти всеки ден, за мен това е най-важният от всички гримове! На хубава основа е друго да се твори!

# 8
  • Мнения: 5 539
Благодаря за отговорите!
Забравих да пиша че всъщност имам хубава кожа Embarassed  и затова искам някой който да не е много покривен, да не стои като маска, а естествено. Просто да уеднаквява и освежава тена. Кой от фон дьо теновете според вас е такъв лек?
И как се пробва - една продавачка каза от вътрешната страна на китката, вярно ли е? Струва ми се че трудно ще избера подходящия нюанс.
Простете че ви задавам глупави въпроси, ама се чувствам мнооого неориентирана Rolling Eyes

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Max Factor - color adapt!!!!!!!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз не позлвам фон дьо тен...кожата ми е много гладка и няма какво да корегирам в/у нея.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
Цитат на: lilita
Благодаря за отговорите!
Забравих да пиша че всъщност имам хубава кожа Embarassed  и затова искам някой който да не е много покривен, да не стои като маска, а естествено. Просто да уеднаквява и освежава тена. Кой от фон дьо теновете според вас е такъв лек?
И как се пробва - една продавачка каза от вътрешната страна на китката, вярно ли е? Струва ми се че трудно ще избера подходящия нюанс.
Простете че ви задавам глупави въпроси, ама се чувствам мнооого неориентирана Rolling Eyes


Аз не ползвам, но знам, че цвета се избира според този на ШИЯТА, трябва да съвпадат, иначе трябва да мажеш до ръба на блузата, за да няма разлика.

# 12
  • Мнения: 4 212
"кашмир" на "лореал"¬няма да сбъркаш,кожата става като коприна
не е скъп и е мнооого добър.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 686
Цитат на: Teya
"кашмир" на "лореал"¬няма да сбъркаш,кожата става като коприна
не е скъп и е мнооого добър.


Определено! И аз съм много доволна от него, както и от всички други на Лореал.

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 695
Щом не искаш да е много пкривен можеш да си вземеш овлажняващ тониращ крем. Има такъв AVON, koйто е много добър. Препоръчвам ти на AVON 2 w 1 Personal Match Cream с фото пигменти. Когато е впромоция е 12,90, а ианче е 19,90.
За да избереш подходящия нюанс, нанеси на ръба на долната челюст и сравни как изглежда на фона на шията ти.  Трябва да е същия цвят. Допустимо е да е един тон по-светъл, но в никакъв случай по-тъмен.
Когато започнах да използавам фон дьо тен, прецених, че е добре да подчертавам скулите с малко по-ярък цвят, иначе лицето ми става като порцеланово и за това си взех и арабски перли също AVON, с които ефекта е страхотен.

Общи условия

Активация на акаунт