Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 259
  • 717
  •   1
Отговори
# 225
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариша, категорично не мога да приемам витамини от група В ConfusedИзобщо ме е страх и други витамини да приемам, както и имуностимуланти, така че трябва да е нещо локално Thinking.

Нара, слагай поне спирала и червило

Точно сега никаква спирала не трябва да слага, че съвсем ще стане зле положението...

Благодаря ви за съветите. В сряда отново ще говоря с маникюристката ми.

# 226
  • София
  • Мнения: 4 897
Вени, хубаво е, че се наемаш с резервацията, защото хиляда неща са ми на главата и хич нямаше да се и сетя, че ни трябва. А иначе, за тази среща не съм аз инициаторът. Милето е. Ще й секретарстваш на нея  hahaha Брой и Вивиан за срещата, каза ми, че ще дойде  Peace

Да се оплача от синковеца  Confused
Скрит текст:
В петък като го питах какви домашни има, отговори "БЕЛ, Математика и Роден край". Като му прегледах учебниците се оказа, че има и по Музика. Днес ми връщат тефтерчето, чрез което комуникираме с класната; госпожата по английски казва, че само Тони днес е бил без домашно и по неговите думи аз съм му била казала, че щом нямало тикче (разбирайте чафка "V" в учебника, значи нямал домашно)  ooooh! А той въобще не ми е казал. В момента е 22:10 и с баща си още пишат, без тенденция да приключат в близкия час, а аз трябва да подготвям едни документи за утре в работа и направо ми иде да крещя  newsm77

# 227
  • Мнения: 6 374
О,Кали,я не си скуби косите! Чакат те още 11 години!   Mr. Green  Hug
Мария,аз съм под въпрос за събота за съжаление. Но,ще знам със сигурност чак към петък.
Надявам се,че ако дойда ще се намери едно местенце и за мен.  Peace

# 228
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, хубаво е, че се наемаш с резервацията, защото хиляда неща са ми на главата и хич нямаше да се и сетя, че ни трябва. А иначе, за тази среща не съм аз инициаторът. Милето е. Ще й секретарстваш на нея  hahaha Брой и Вивиан за срещата, каза ми, че ще дойде  Peace
Ох, Виви! Суууууууупер! Вярно, че беше Милето, бе, много съм значи... Милееее, ше те чакам с лопатата и Несбьо пред Хепи, да не кажеш, че не съм ти организирала специално посрещане  hahaha Hug.

Кали, свиквай, пиле шарено, че докато завърши знаеш ли колко още такива ще има  hahaha.
Преди години класната на моя син дава за домашно на децата да напишат любима готварска рецепта. Моят Убавец моменталически вдигнал ръка, изправил се и обявил на госпожата: "Госпожо, аз това домашно няма да го пиша, щото мама не готви". Въх, добре, че си нося чувството за хумор, класната също, та го преживях някак тоз момент  Mr. Green.

# 229
  • Мнения: 5 405
Нези, ще се сместим  Mr. Green Не пречи да се запази 1 бонус място Simple Smile

Аз щях да казвам нещо, ама какво..... Ааа, да! Дайте ми точен адрес за туй Хепи, че съм малко.....  Laughing

# 230
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 Joy hahaha Joy

А, Кали, не си сама - и у дома днес имаше "строй се, преброй се" - заварих ги да зяпат телевизия, в 15 часа/знаят, че ще си дойда към 15,30 / - ни се преоблекли, ни масата прибрана, чакай да видиш може ли даскалицата да вика или не може Twisted Evil...

# 231
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Включвам се набързо, че 7 листа  формат А4 прилагателни ме чакат да се напишат и научат. Усмужи ми една дружка от курса българка от турски произход и се хванах за главата ooooh!: не стига че на български и холандски трябва да ги уча, ами ги има изписани естествено и на турски и аз скицата любопитка все турските гледам - вервайте ми - вундеркинд ще излезе от мене  Joy, ама интересно ми е да съпоставям българските с турските  Simple Smile

Мариетка, мисля че трябва да спреш с гел лака и да си дадеш почивка на ноктетата. Аз си правя ши лак два пъти годишно, като се прибирам само и след това ноктите ми винаги са в окаяно състояние, но през ваканцията все не намирам време да се лакирвам от хайманлък и затова тичам на маникюр . Мисля, че ноктите винаги много се изтощават от тези печени лакове, защото трудно се махат.

За хремата - от доктор знам - разтваряш сол във вода ( не много) и смъркаш с ноздрите! По- ужасно нещо никога не съм правила, но е ефикасно. Обаче супер рядко го практикувам!

Мерси момичета за подкрепата за утре, надявам се всичко да е наред, малко ми е притеснено - защото предния път беше преди 6 месеца, но покрай това, че съм затънала в учене - май се разсейвам и много не го мисля. Само да не се отвея и да не забравя утре да ида на лекар де  ooooh!

Точ, честити ти придобивки! Да си ги ползваш с кеф!

Големи сте гадини всичките - тъй да знаете!!!!  smile3512 smile3512, карам ви се - така да знаете!  smile3532 Пък Коледа идва все пак - няма невъзможни неща! Защо да не се зарадва още една душа и да се стопли още едно сърце! Предлагам да не зачерквате така Ябълка, и ако още някое момиче реши да се включи на по-късен етап , тогава ще може и ябълка да участва и да бъде зарадвана и тя да зарадва някого!

Мижжче, хич не си мисли, че ще си последна! Аз ще оглавя тази позиция - моето другарче ще получи подаръчето си за Нова година, не за Коледа! Аз ще съм дядо Мраз, а не в ролята на дядо Коледа! Имай търпение другарче, няма да съжаляваш  newsm03

# 232
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Уф, бе Зори, така се харесвам с лак Tired...и подчертавам - проблемът не е от гел-лака/това с тире ли трябва да се напише  newsm78/, а поне 10 години преди него - просто растат сцепени още от нокътното легло...

# 233
  • София
  • Мнения: 6 210
Мери, ето линк с точен адрес http://www.happy.bg/bg/our_restaurants.html?restaurant=budapest. Това е Хепи-то, което се намира точно срещу НАТФИЗ.
Може да си разменим телефоните, ако искаш, за да не се притесняваш. Въпреки че ще ни откриеш много лесно по торбите, саковете и раниците с книги  Mr. Green.

# 234
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Мери, ето линк с точен адрес http://www.happy.bg/bg/our_restaurants.html?restaurant=budapest. Това е Хепи-то, което се намира точно срещу НАТФИЗ.
Може да си разменим телефоните, ако искаш, за да не се притесняваш. Въпреки че ще ни откриеш много лесно по торбите, саковете и раниците с книги  Mr. Green.
Много искам да започна да чета Несбьо (по препоръка на мижжж и не само де)  Peace Ако имаш нещо подходящо, с което да започна да чета този автор ("Пентаграма" или друго), Вени, моля те да носиш  Hug

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 23:11 от Мария.Ч

# 235
  • Мнения: 1 826
Добро утро  Hug

Моите планове нещо само се менят, от университета са ми сменили лекцията за неделя  Shocked И сега съм в чуденка изобщо да пътувам ли, и ако да кога  Thinking Ще видим как ще мине интервюто днес и ще го мислим  ooooh!

Отивам да се правя красива и ще пиша като се прибера, стискайте палци  Praynig

# 236
  • Мнения: 10 682
Мария, моята "Пентаграма" е у Кали.
Тъй като аз няма да идвам на срещата, моля Кали да ти я донесе  Simple Smile

# 237
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Мария, моята "Пентаграма" е у Кали.
Тъй като аз няма да идвам на срещата, моля Кали да ти я донесе  Simple Smile
Само, ако я е прочела вече. Ако не е, ще ми я даде на следващата среща  Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 1 601
Добро утро  Hug

Другарче Лофче , стискам палци и те мисля  Praynig   Hug

Момичета разбрахте ли че в петък в книжарниците на Хермес ще има големи намаления , аз вече си набелязах да взема "Калуня-каля" , на друго май не се спирам , ама и не съм разглеждала много , но наистина са добри отстъпките  Wink

# 239
  • Мнения: 2 491
ДУ Hug
Изпуснах ви снощи,ама ходих на театър и след това ходихме с приятелките ми да го обсъдим в едно заведение  Grinning
Гледам лакове, гелове и тем подобни сте обсъждали...аз съм традиционалистка,сама се лакирвам,но от време на време ходя и на маникюр, но за обикновен лак.
Ябълка е готина,но все пак има правила, на всеки може да се случи да изпусне срока,в такъв случай участва в следващата игра. Това е моето мнение.
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт