Прилив и отлив" / Забавна MedCezir-ска теорема, решаваме в 126-та тема

  • 25 596
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 350



"Medcezir"

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB







Всеки петък от 20:30 часа по Star TV

Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма








В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...


Превод: LiLisy



                                                                                                        

и Ali Aksoz/Али Аксоз - Кенан, Metin Akdulger/Метин Акдюлгер - Оркун, Miray Daner/Мирай Данер - Берен, Defne Kayalar/Дефне Каялар - Седеф, Batuhan Begimgil/Батухан Бегимгил - Бурак, Batuhan Eksi/Батухан Екси - Дорук, Sibel Tascioglu/Сибел Ташчиоглу - Невин, Ezgi Sozuer/Езги Созуер - Еда, Pinar Tuncegil/Пинар Тунчели - Айше и други ...








Епизодите с БГ превод във Вики

Епизодите с БГ превод - торент (escape-bg.net)
Епизодите с БГ превод - торент (asi-bg.net)

Епизодите с БГ превод (mega.co.nz)
Засега само 1-10 серия

Medcezir-BG-mamma TEAM:

Moderator, Editor: Sasy86

Преводачи: zornitza_vr, Iveta Ristanova, k_kiara3, Gossip Girl, Sasy86, rnazarova, LiLisy, Megi, tarlio, Pepittto, Venetat, Proji 82, arji, hero_in, Ilina, Nadejda

+ Ники, Ани, Вени, Рени, Вики, Дани Янкова, Тарлио и Синан


+ Редактор на превода: Лили

Субтитри: ivva

Музиката от сериала (4shared.com)
Музиката от сериала (mega.co.nz)







Линкове за гледане онлайн

Star TV на живо

Star TV на живо

Star TV на живо

Star TV на живо

Star TV на живо

Star TV на живо









Архив на старите теми

1-50 тема  51-100 тема

Тема 101  Тема 102  Тема 103  Тема 104  Тема 105
Тема 106  Тема 107  Тема 108  Тема 109  Тема 110  Тема 111
Тема 112  Тема 113  Тема 114  Тема 115  Тема 116
Тема 117  Тема 118   Тема 119  Тема 120  Тема 121  Тема 122
Тема 123  Тема 124  Тема 125






Интервюта с актьорите


Статия-интервю с Ча за "GQ" 03/2014
Превод: Лили (LiLisy)

Интервю със Серенай за "Elle" 01/2014
Превод: Ани (Aniska)

Статия-интервю с Ча за "Vogue" 06/2014
Превод: Рени (Reni - BG)

Интервю с Мине за "InStyle" 02/2014
Превод: Лили (LiLisy)

Интервю с Метин за "Marie Claire" 01/2014
Превод: Ани (Aniska)








Извън сета - реклами, фотосесии ...


Награди на Аyakligazete - 2014

     



Серенай - Жена на годината на сп.GQ - 2014

     

Ча-фотосесия за личния му сайт



Серенай и Ча - Vogue














49-ти епизод - Фрагман 1   49-ти епизод - Фрагман 2
Превод и субтитри - Синан


Какво се случи в 49-та серия .. (21.11.2014)




































От старите ленти  Party Party Party Party















 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 22:04 от Ани (Aniska)

# 1
  • Мнения: 20 795
Ани, ти си знаеш, ама пак да напиша - страхотна темичка  Crazy Crazy Crazy Много обичам да гледам гифчетата и снимките от новия епизод и от старите ленти.  Party Party Party Мери Попинз и Попай са ми много любими.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Абе изобщо обичам си го тоя сериал.  Party Party Party








 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 11 707
Ани  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Разкошна нова тема  Hug Hug Hug

Да го сложа и тука слънчицето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 866
Здравейте!Поздравления за готината тема и от мен.Да ви почерпя послучай СВ.Екатерина.

Средната ми дъщеричка е Катерина та за нейно здраве да се почерпите!

# 4
  • Мнения: 11 707
Здравейте!Поздравления за готината тема и от мен.Да ви почерпя послучай СВ.Екатерина.

Средната ми дъщеричка е Катерина та за нейно здраве да се почерпите!
Асе,да ти е живо и здраво Катенцето  Hug Hug Hug
  ura newsm67  ura

# 5
  • Мнения: 11 707
Хазарче  Grinning Grinning Grinning




# 6
  • Мнения: 4 491
Привет,прекрасни! Grinning Успешна нова седмица на всички! Hug
Ани,мерси за новата темичка! Hug

Здравейте!Поздравления за готината тема и от мен.Да ви почерпя послучай СВ.Екатерина.

Средната ми дъщеричка е Катерина та за нейно здраве да се почерпите!
Ася,мерсиии!  bouquet Честит имен ден на дъщеричката ти! newsm67 Да е здрава,щастлива и много късмет във всичко! Hug



Рени  Hug радвам се,че си по-добре,още веднъж мерси,че си намерила време и сили за превода на Метин.
Браво за наградата на Тойгар! Peace Като видях осмините ноти ми стана много любопитно Joy,жалко че пианото е далеч.И аз съм в отбора на тези,които стискат силно палци ,още откак чух първото изпълнение на Серенай и Чачо, да направят поне едно собствено парче заедно. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 25 350
Ася, да ти е жива здрава Катето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и другите двечки също.  Heart Eyes Heart Eyes От поста ти разбирам, че са три.  Heart Eyes Heart Eyes да са ти живи здрави!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И поздрав с последната любима песен от сериала.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И дано наистина запишат нещо двамата прекрасници.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ако Тойгар не им напише някаква песен, може би Бойгар ще го направи.  Party Party Party Party Party


# 8
  • Мнения: 2 866
Благодаря момичета за пожеланията!Ани не са три ,четири са ама едното е момченце затова писах средната ми дъщеричка.


Това ми е Катенцето.

# 9
  • Мнения: 20 795
Асе, да ти е жива и здрава дъщеричката и много, много да те радва! Хубав празник!   ura  Party Time


 Crazy Crazy Crazy

# 10
  • Мнения: 2 866
Асе, да ти е жива и здрава дъщеричката и много, много да те радва! Хубав празник!   ura  Party Time


 Crazy Crazy Crazy

Благодаря ти много!Всички да са живи и здрави!

# 11
  • Мнения: 4 491







  Joy Joy newsm78Вярно,че Бойгар може да им напише песен! Grinning Joy Joy
А ако филма на Чачо ще е на музикална тематика,най-подходяща за солистка е Серенай. Joy Жалко че вече си партнират веднъж и няма да ги съберат пак.Сред младите актриси няма друга с нейния потенциал на певица.Пеят доста прилично Фахрие и Берен,за други не се сещам newsm78,които наистина да пеят достатъчно добре,че да бъдат солистки. Laughing


Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 13:42 от vikktory

# 12
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 806
Aнииии,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Докато чакаме новата сесия Crazy

# 13
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 806
Ася, да ти е жива и здрава дъщеричката! И много весел празник!  bigdance2  bigdance2  bigdance2

# 14
  • Мнения: 914
Благодаря момичета за пожеланията!Ани не са три ,четири са ама едното е момченце затова писах средната ми дъщеричка.


Това ми е Катенцето.
Hug Hug Hug Hug
Здравейте

Живи и здрави да са ти всичкител Аз имам само една дъщеричка и е голям зор, представям си с 4 как е. Разболее ли се умирам. Незнам как става с 4 ама там вече ще бъда довършена.

Общи условия

Активация на акаунт