Гобленарска игра "Рожден ден" - сезон 2015 година

  • 35 277
  • 456
  •   1
Отговори
# 45
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Тъй дето ми седят тез въпросителни, ама хич не ми харесва. Пишете ме и мен. Ако се налага и аз ще взема януарско, би трябвало да се справя.

Относно туй дето го имало в Бургас... И аз съм от Бургас, я раздухайте какво имаме, че аз не знам.
 
Скрит текст:
Правят ремонт в града, в центъра, от точка А до точно Б не знам как да стигна, всичко е разкопано, 20мин се лутах и се ядосах накрая. Моля за прояснение  Praynig

Туй изказване чаках - вече не седят въпросителните покрай твоето име.
 Hug

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 143
Бургазлийки,споделям- магазинчето се намира в подлеза на операта.И е магазин за рамки ,но и за гоблени.Момчето което поддържа магазин ли е , ателие ли е, се казва Росен/бил е на националната среща в Асеновград/ и при него всички си рамкирват гоблените .Доволни и предоволни !Имат си страница във фейса https://www.facebook.com/pages/%D0%93%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0 … /1434923313456062

А, аз от къде имам инфо  newsm78,тайна, от много приказки и ровичкане .За туй по малко и шия  Mr. GreenНо за играта ще се постарая .

Преди да съм се паднала на някой да знае че любя -макове /говоря за ушито/,може и на картичка .Не че съм изоставила -теменужки и птички.но сега ме влече червения цвят. GrinningИ аз бих се зарадвала на една АМА оригинал, стига да не надвишава цената на регламента.Няма значение тематиката на гоблена .Мисля че там може да се намерят и тишлайфери.До края на месеца ще има зареждане ,но сигурно с коледни неща , просто предполагам.Но и от коледно не се отказвам.Скромна съм както винаги  Blush

Сега се подсещам, но и вие като прегледате стр. ще видите че там май продават и конци розаче по 55ст.
Я най добре вървете и го посетете бургазлийки ,и отчет ни дайте !Пък ние ще сме ви благодарни.Нооооо.. не казвайте че сте получили инфо от мен NaughtyНе се издавайте, че кандидати май има доста и да не вземе да вдигне цените  Mr. Green
   


 Shocked #Crazy  Rolling EyesКъде ми изчезна аватара????

# 47
  • Мнения: 8 194
Бургазлийки,споделям- магазинчето се намира в подлеза на операта.И е магазин за рамки ,но и за гоблени.Момчето което поддържа магазин ли е , ателие ли е, се казва Росен/бил е на националната среща в Асеновград/ и при него всички си рамкирват гоблените .Доволни и предоволни !Имат си страница във фейса https://www.facebook.com/pages/%D0%93%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0 … /1434923313456062

А, аз от къде имам инфо  newsm78,тайна, от много приказки и ровичкане .За туй по малко и шия  Mr. GreenНо за играта ще се постарая .

Преди да съм се паднала на някой да знае че любя -макове /говоря за ушито/,може и на картичка .Не че съм изоставила -теменужки и птички.но сега ме влече червения цвят. GrinningИ аз бих се зарадвала на една АМА оригинал, стига да не надвишава цената на регламента.Няма значение тематиката на гоблена .Мисля че там може да се намерят и тишлайфери.До края на месеца ще има зареждане ,но сигурно с коледни неща , просто предполагам.Но и от коледно не се отказвам.Скромна съм както винаги  Blush

Сега се подсещам, но и вие като прегледате стр. ще видите че там май продават и конци розаче по 55ст.
Я най добре вървете и го посетете бургазлийки ,и отчет ни дайте !Пък ние ще сме ви благодарни.Нооооо.. не казвайте че сте получили инфо от мен NaughtyНе се издавайте, че кандидати май има доста и да не вземе да вдигне цените  Mr. Green
   


 Shocked #Crazy  Rolling EyesКъде ми изчезна аватара????


А, това е на Кичето магазинчето. Вчера бях там да творим ключ за едни картички на Орхидея. За какво да гледаме казваш?

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 143


А, това е на Кичето магазинчето. Вчера бях там да творим ключ за едни картички на Орхидея. За какво да гледаме казваш?

 Joy Joy Joy Joy


В Бургас/кой е от Бургас/има едно момиче с магазин в който предлага на доста изгодни цени гоблени, тишлайфери на моята любима фирма АМА.


Аз, но кое е това магазинче, не се сещам?


Благодаря за гласуваното доверие.Нямам никакви претенции кое другарче ще ми се падне.А аз съм на 19.12


Така и така съм почнала с цитати , та да продължа Mr. Green

Сега остава и да ни разкажеш и покажеш нещо за себе си , какви са ти мераците за подарък примерно.Педи време си попълвахме лексикон -кой от къде е , какво обича ,и т. нМоля който го пази из архивите си нека го покаже . Peace
Аз нали съм все тома -неверни , та нищо лично.Само за информация  Hug

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 12:51 от pepen

# 49
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Веднага давам пълно сведение Grinning
От Варна съм,обичам да бродирам на кръстчета.Имам голяма колекция списания и обикновено си вадя схеми от там и комплектовам сама,обаче четейки в темата се зарибих и по готови комплекти.Имам няколко от Муркините,които си чакат реда.Последно правих две икони със синци,коледни картички,а сега съм хванала трите ангелчета на Дим,защото четох за поверието и реших да пробвам.Много обичам рози и есенни пейзажи.

# 50
  • Мнения: 219
Пепен, знам го. Именно в ателието на Росен Поптомов си дадох Балоните на ДИМ за прерамкиране. Трябва да отида да ги взема, че вече 2 седм. ме чакат...

Индира, споделяй резултати после за ангелчетата..  Embarassed

Бачийска, ще ти пусна адрес.

Относно какво имам нужда... нямам цветни панами (имам екрю, бяла и синя), а е необходима за картички и играчки примерно, също така ширити (все не мога да си намеря нещо красиво), много бих се зарадвала и на платове за гръбчета на играчки - нещо в такава насока - от материали винаги имаме нужда. Може и нов диван да ми вземете, че моя съм го напълнила вече  Joy Ако другарчето ми реши малко гобленче, ще си го ушия с кеф. Мотивът е без значение, пускам си албума да знае другарче какво имам и с какво съм се запасила - http://celufka.snimka.bg/

05.12 ми се вижда добър срок. Ако се разтегнем прекалено във времето, може да не успеят януарските подаряващи (освен ако не се разпределят предварително), тогава ще можем да чакаме и до 20.12  bowuu

# 51
  • Мнения: 125
   За себе си какво да кажа.Шия минита.Имам и два гоблена големи-на Дим с цигулката и Розите на Риолис.Бих се зарадвала на герберите-ама те още не са в продажба.Харесвам на Лука С мини гобленчетата с момиченцата,и имаше с някакви животинки-не с цветя.
   Ползвам бяла панама 14 каунт-все си купувам и все свършва.Картончетата за картички предпочитам аз да си ги избирам-според мотива.Имам вскакви ширити,панделки ,калинки,пеперудки...абе всичко.Харесаха ми конците-китайските-едни такива лъскави,мекички-нищо ,че са изкуствени-винаги има нужда от конци.Тези които са ме разучили знаят ,че обичам да шия от принтирани листа,а не от компютър-бих се зарадвала на няколко схеми с мини мотивчета-великденски,цветя-не че нямам,ама ако е нещо ефектно и лесно...не бих отказала.Не обичам щампи и жени и деца с крила
    Всъщност това е насока иначе би ме зарадвало всичко приготвено за РД ми ден

   Бачийска махни тези въпросителни,де....

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 18:54 от bub.ka

# 52
  • Мнения: 8 194
Аз понеже отскоро се занимавам с бродерия, ще се радвам на всичко. Само сладко не обичам много, та другарчето което ще ми прави подарък да се ориентира към нещо черно. Mr. Green

# 53
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447

   Бачийска махни тези въпросителни,де....

Всичко съм изчистила вече...

# 54
  • Мнения: 174
Мисля, че в другата тема има линк към лексикона. Ако искате мога да добавя и други отговори там, само не мога да обещая колко скоро ще е, но ако се напише тук.. до края на декември може да бъде включено в лексикона и запазено за следващи игри.
Обаче си мисля, че въпросния лексикон е достатъчно стар, може някой да се е научил на нещо ново, да си е променил вкусовете....
Момичетата се представиха тук, казаха си какво харесват, според мен това е добра насока за другарчетата

# 55
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 394


Индира, споделяй резултати после за ангелчетата..  Embarassed

От опит - резултата е  newsm10
Скрит текст:
скоро ще навърши 2 месеца  Wink

Аз  още се newsm78 дали да се  запиша....

# 56
  • Мнения: 3 957
Скачай в играта мама Яси(дано правилно го пиша), колкото повече, толкова повече.

# 57
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447


Индира, споделяй резултати после за ангелчетата..  Embarassed

От опит - резултата е  newsm10
Скрит текст:
скоро ще навърши 2 месеца  Wink


Бе не е минало само с гобленчето, трябва и още нещо ... Целувка, действай, мила, действай. Не чакай само гобленчето. Twisted Evil

Мама, Теди, какво се чудите?

# 58
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 394


Индира, споделяй резултати после за ангелчетата..  Embarassed

От опит - резултата е  newsm10
Скрит текст:
скоро ще навърши 2 месеца  Wink


Бе не е минало само с гобленчето, трябва и още нещо ... Целувка, действай, мила, действай. Не чакай само гобленчето. Twisted Evil

Мама, Теди, какво се чудите?


Да, на първо място  е нещото  Joy, а гобленчето - ей така  Wink

# 59
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 394
Скачай в играта мама Яси(дано правилно го пиша), колкото повече, толкова повече.
Правилно го пишеш  Wink

Гоблени освен за внучките /тия бебешки зодии, ръстомери/вече не шия - няма къде да ги слагам. Виж тишлайфери, покривки/те пък са едни цени  ooooh!/, торбички - по може  Embarassed

Абе я ме запишете, а пък до 14.12 има 13 месеца още  Sunglasses

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 16:19 от mama iasi

Общи условия

Активация на акаунт