Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Свиленград

Майчета, кажете ми кога си възстановихте формата след раждането. Аз много съм се депресирала,защото напълнях 17 кг по време на бременност,а сега имам да свалям около 10 кг и незнам как и кога ще стане това. На всичкото отгоре съм нисичка /1.60/ и изглеждам ужасно. Корема ми все още не се е събрал,а и с мазнинките....изглеждам все едно съм бременна в 4-ти месец Sad Моля ви дайте ми съвет какво да правя?
Цитирай

Бургас

много е индивидуално , някой жени не могат да си върнат старата фигура , други точно обратно все едно не са раждали, мисля че с малко спорт и балансирано хранене за 2-3 месеца ще си върнеш старата фигура всичко зависи от теб , лично аз излязох от родилния без корем и на старите си килограми
Цитирай

След около 2-3,може и 4 месеца (не помня вече).Не ми е било цел да си възтановявам теглото,напротив-харесвах се много,нооо...не можах да го запазя.
А за колко време ще си върнеш формата е много индивидуално.Спортувай (ако нямаш възножност-не спирай да се движиш),намали храните,от които пълнееш,а ако прибавиш и масаж-няма да сгрешиш.
Цитирай

Здравейте:)
Аз все още нямам проблем такъв, но скоро ще го заимам.
Мога да ви кажа за съпругата на брат ми. Тя роди голямо бебче 4,100 и доста напълня, близо 20 кг. Не е правила никакви диети, особено докато кърмеше. После започна да избягва хляб. Сега година и половина по-късно е по-слаба отколкото беше преди да забременее.
Знам, че не е хубаво да се свалят веднага килограмите. Кожата става на стрии и се отпуска много.Чувала съм, че е хубаво да се носи стягащ колан, за след раждане. Помага много за връщането на кожата. Аз определено ще използвам такъв.
Дано поне малко съм помогнала Very Happy Very Happy
Цитирай

Белгия/София

Ами различно е.Аз качих 7 кила и като родих,бях с 2 кг по-малко отпреди да забременея.Но може със следващата да трупна 20,знам ли...  Thinking  Та аз веднага. Very Happy
Цитирай

Видин

Аз ка4их 35 по време на бременността Mr. GreenОще първия месец свалих доста Winkдокато кърмех.Останаха ми едни 5,ама ве4е и тях ги няма +още два,та сега съм с 2кг по слабе от преди да забременея Very Happy
Цитирай

Варна

Качих 37 килограма, в болницата си отидоха 17, скоро след това ми се наложи 2 операция и си отидоха още 10, та някъде след 4-5 месеца
Цитирай

София

Бях качила 10кг.При изписването вече бяха свалени.Т.е.веднага си възстанових ф-мата.
Цитирай

Варна

Не съм си възстановила формата и се съмнявам вече, че това ще стане.
Цитирай

Вн/Сф

Аз качих 13кг., бебка се роди 3400г, на изписването бях -6 с корем като в 6-ти месец. Но малката имаше колики, а и нямах никакъв апетит...Та на втората седмица си влязох в любимите дънки. Много бах щастлива, а и всичко си стана без много усилия. Сега съм +1,5кг, но те са от гърди и вода. smile3504Пожелавам го и на теб, и на всички мами! newsm10
Цитирай

София

Възстанових си килата за 1 година Wink
Забременях 55 кг
Качих през бременността 25 кг,накрая бях 80
С раждането смъкнах 7 кг,демек 72 станах
Вече след година и половина съм 49 кг,по-слаба отколкото преди да забременея
 Very Happyреши ли човек и има ли воля нещата се оправят Wink
Но според мен ако кърмиш още недей да бързаш да отслабваш.Аз кърмих до 5-ти месец някъде и след това започнах с отслабването.
Цитирай

София

Здрасти, аз съм бременна в осмия месец и съм 10 кила отгоре, но съм чувала от много майки, че с раждането поне 8-10 кила си отиват от раз. Стискам палци, но и най-вече наблегни на спорта.
Цитирай

София-там нейде в западната част

според мен е строго индивидуално аз например имам още да свалям но за момена съм в застой но не предприемам много строга диета и упражнения заради кърменето но гледам да ям много плодове и зеленцуци
Цитирай
Възстанових си килата за 1 година Wink
Забременях 55 кг
Качих през бременността 25 кг,накрая бях 80
С раждането смъкнах 7 кг,демек 72 станах
Вече след година и половина съм 49 кг,по-слаба отколкото преди да забременея

И при мен стана така. След една година съм по-слаба от колкото когато забременях. Може би това е така защото постоянно тичам след бебока, такава гимнастика си правя...постоянно клякам ставам, хода напред назад....а и не ми остава много време за обилно хранене. хапвам нещо набърно, на крак.  newsm68
Цитирай

Paradise

ехехееее, маме, много бързаш Wink
Тези 17 килца си ги качвала 9 месеца, а искаш за 2 да ги свалиш; не се притеснявай, ще се възстановиш, но и търпение и упражнения трябва.
Аз качих умопомрачителните 28 килограма, останали са ми още 7 да сваля; но всичко става бавно, за да има ефект Peace
Освен упражнения, тр. да ограничиш сладкото, тестените изделия, а ако все още кърмиш, остави отслабването засега
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора