Момиченцата дочакват ли до датата на термина?

  • 13 321
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
   Моля кажете, споделете, защото вече от няколко места ( гинеколожката и тя включително ), ми казват че момиченцата се раждат по - рано от определената дата на термина. При вас как е било?

# 1
  • Мнения: 1 421
Пълни глупости! И момиченцата и момченцата се раждат преди, на и след термин.
Поредната бабина глупост  ooooh!

# 2
  • Мнения: 13 542

jojon
Следете си бременността и не го мислете кой какво казал.
Успех и леко раждане.

# 3
  • Мнения: X
Не съм чувала за такава връзка. Родих близо 2 седмици след термин.

# 4
  • Мнения: 270
и това доктор ти го казва Shocked Shocked Shocked,това е точно като остър корем момче,дебела и грозна момиче,пълни глупости ,толкова всичко е индивидуално ,че простоо не змам какво да ти отговоря.
1-во дете,пол женски+20 кг аз,родено 3200 в 38 г.с предизвикано раждане
2-ро дете пол женски+9 кг аз,родено 3120 в 40 г.с предизвикано раждане
всяка от двете ми бременности беше абсолютно различна ,нищо че са еднополови и от един баща Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 39 758
Супер гинеколожка.  Mr. Green

Бебето може да се роди преди термин, на термин или след термин. Това важи еднакво и за момчета и за момичета.

И както са писали преди мен - не го мислете и не слушайте кой какво бил казал.

# 6
  • Мнения: 789
Направо на тази гинеколожка й кажи да си избърше дупето с дипломата  Joy

# 7
  • София !
  • Мнения: 1 240
И на мен една позната ми го каза същото, докато бях бременна .
Ама за мен това са пълни глупости !
Детенцето ми е момиче, роди се 2 дни след термина  Peace .
Всичко си е много индивидуално . Може преди термин, може на термин, може след термин . В крайна сметка, какво е значението ? Важното е детенцето да е добре, да е живо и здраво !

# 8
  • София
  • Мнения: 39 758
И аз съм го чувала... Старите хора казват "момченцата са мързеливи" и т.н. Но и това не е вярно.
Щерката се роди преди термин, брат ѝ я изпревари с много.

# 9
  • Мнения: 396
Моето момиче се роди с 16 дни преносване Mr. Green аз пък съм чувала , че момчетата се раждат по-рано , а момичетата след термин Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 6 250
И аз съм забелязала, че момиченцата по-рано се раждат, то и като цяло малко по-бързо се развиват, но и все пак е индивидуално.
Като мъжка майка, големия го преносих 5 дни, малкият се роди 2 дни преди термина.

Сещам се за моя приятелка, голямото им е момиче, роди доста преди термина. После с малкия все казваше, че го чакат еди-кога си, ама тя очаквала да е като първото и си го смяташе 2 седмици напред, а то си изчака бебешока. Simple Smile

Но пък имам други приятелки, и двете с момичета, едната 20 дни преди термин, другата няколко дни буквално. Тъй, че когато му е времето. Wink Още повече, че терминът понякога е относително понятие, по-скоро приблизителна дата спрямо цикъла, не спрямо зачеването.

# 11
  • Мнения: 35 961
абсолютни глупости, иначе терминът щеше да бъде съобразен с предполагаемото им избързване

за протокола: едно преносено със седмица момиче и второ с планирано секцио ден преди термин - разрешиха толкова късно планово секцио, защото и №2 не бързаше

# 12
  • Мнения: 10 874
Родих дъщеря си ден след термина, защото се наложи да предизвикат раждането по медицински причини, тя иначе нямаше никакво намерение да излиза и ако не беше се наложило, вероятно щях да я пренося много.
Не вярвам на такива приказки. Не намирам грам логика в тях.

# 13
  • Мнения: 101
Аз съм чувала,че момчетата избързват,а момичетата закъсняват.Родих дъщеря си 7 дни след термин Simple Smile

# 14
  • Мнения: 39
Не знаех, че има И такова поверие. За протокола-дъщеря ми се роди 11 дни преди термин.

Общи условия

Активация на акаунт