Перилни препарати и омекотители - 27

  • 58 335
  • 724
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
С долният символ на блуза от коприна и съм  я прала на програма ръчно пране 30 градуса.
Мисля ,че и на някакво яке и панталон от кожа имаше пак същият символ.
 

# 601
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Сега в брошурата на Пени видях прах Dexi с алое вера 9 кг. за 7.99 лв. Някой да го е ползвал и какво производство е?  newsm78
За пръв път виждам такъв.

Лошото е, че е голяма разфасовка и не става само за проба.

# 602
  • Мнения: 7 779
С долният символ на блуза от коприна и съм  я прала на програма ръчно пране 30 градуса.
Мисля ,че и на някакво яке и панталон от кожа имаше пак същият символ.
 
аз и на гащите имам такъв символ. на химическо ли да ги нося ?  newsm78

# 603
  • Мнения: 5 207
От понеделник в Кауфланд прах Бинго за 20 пранета ще струва 3.89 лв.

# 604
  • Мнения: X
Този прах постояно има някакви промоции в CBA и местна верига и обикновено е на 4, 80 -най -много нормална цена .Кауфланд са завишили май реалната му цена.
 Купувам си малки кутии на 0,89 и почти винаги са + 150г малко пакетче прах. Вчера си взех Бинго Бебе + дозичка спринг найт ли беше за цветно пране.
 

# 605
  • Русе
  • Мнения: 7 056
По супер и хипермаркетите е с космически цени това Бинго. На "левчето" до нас е 3,95 лв. за 20 пранета и 0,70 лв. картонената кутия, нея не я видях за колко пранета е. Гледах за такъв за пердета, но нямаше. Кутиите бяха само 2 вида - за бяло и някакъв с лимон.

# 606
  • Мнения: X
Ти си в Ловеч ли !?
Пролетта ми направи впечатление ,че по онзи край бяха значително по -евтини праховете . В точно такива магазини като левче .
 Аз тук много не ходя по левчета - но в тях не съм срещала прахове като ТЕМА и затова не съм свикнала да го търся там.
 В Червен бряг например в точно такова левче имаше богат асортимент на прахове и други препарати и то даже от по -хубави марки .
 Което ми беше странно. При нас в левчетата си има обичайните боклучета и ако има някакъв прах ще е с абсолютно измислено име и не го и поглеждам. Grinning
 

# 607
  • Мнения: 1 326
Благодаря момичета. Ще се възползвам от съветите.
 Simple Smile

# 608
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Ти си в Ловеч ли !?
Пролетта ми направи впечатление ,че по онзи край бяха значително по -евтини праховете . В точно такива магазини като левче .
 Аз тук много не ходя по левчета - но в тях не съм срещала прахове като ТЕМА и затова не съм свикнала да го търся там.
 В Червен бряг например в точно такова левче имаше богат асортимент на прахове и други препарати и то даже от по -хубави марки .
 Което ми беше странно. При нас в левчетата си има обичайните боклучета и ако има някакъв прах ще е с абсолютно измислено име и не го и поглеждам. Grinning
Ами и аз докато живеех в Русе в такива магазинчета не влизах, но тук в Ловеч май други няма.  Laughing
Специално това левче до нас е много заредено откъм перилни препарати и омекотители/по другите не е така/,има и Тема и Фелче азура и Коколино и цените им са много сносни.

# 609
  • Мнения: X
Това впечатлени ми направи като си бях там - повечето такива магазини и са смесени и с нормални стоки .
 Кой е този Феличе азура !?

# 610
# 611
  • София
  • Мнения: 38 431
Бях обещала да пиша за Тема за цветно.
Ами супер е!
Даже омекотител не слагам, защото мирише много хубаво.

Обаче всичките ми трикове при прането /доп. изплакване, омекотител за чувст. кожа, пране без омекотител, пране с Тема/ не дадоха положителен резултат при АД на малкия. Но то може и от много други неща да се възбуди - цитруси примерно.

# 612
  • Мнения: X
Аз съм с невродермит и Тема не ми е правила проблеми.
 И прането е меко и не скрипти и няма нужда от омекотител .
 За мен ролята на омекотителя първо трябва прави дрехите меки и да има антистатичен ефект и като допълнение да ароматизира .
 Доколкото чета в темата се взема повече в ролята си само и единствено като ароматизатор -  в този ред на мисли е хубаво да има препарат само за ароматизиране и по -концентриран .
Според мен един качествен перилен препарат трябва да пере добре ,да има антистатичен ефект ,траен аромат ,да се справя добре с петната и да не дразни кожата -да е хипоалергенен.
   Тема горе -долу покрива тези мои изисквания .
 
L'Agen какво е АД / атопичен дерматити ли !?/
?

# 613
  • София
  • Мнения: 38 431

L'Agen какво е АД / атопичен дерматити ли !?/

Да - атопичен дерматит.

# 614
  • Мнения: X
Водата с която переш изследвала ли си я ? Дали може завишено количество на хлор в нея да го провокира или някаква храна или други фактори.
 Имам сходни проблеми и засега Тема не ми прави проблеми ,но това за всеки организъм е различно.
 С друг сензитив препарат как е ?
Сподели ще ми е полезно наистина. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт