Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема VI

  • 47 298
  • 710
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 369
А аз пък харесвам много втория сезон на Хеликс, Extant също, Купола също гледам и не го намирам толкова пък зле....абе аз май всичко гледам и си ги харесвам хахах

# 406
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Всичко опира пак до вкус, ето аз на Fortitude изтраях само 12 епизода, на третия го спрях, не ме грабна въобще, иначе другите, които са споменани, ги харесвам. Затова не възприемам мнение от рода този сериал е много зле, не го гледайте боза е и тем подобни... това беше причината и да се скарам в началото на форумното ми присъствие с няколко други потребители за един сериал, който те определят за тъп  Peace

# 407
  • София
  • Мнения: 9 911
По фентъзи не си падам особено, най-много да пробвам Троновете.
Иначе Екстант гледах 2еп и го спрях.
Ще поледна 2-3еп от: Под Купола, Орфан Блек, The strain  Peace

# 408
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Да попитам от спрените сериали тоя Мутанти дали става по-интересен, че до 5 епизод не ме грабна хич? Да се мъча ли още или да почна друго ?  Mr. Green

# 409
  • Мнения: 2 453
Всичко опира пак до вкус, ето аз на Fortitude изтраях само 12 епизода, на третия го спрях, не ме грабна въобще, иначе другите, които са споменани, ги харесвам. Затова не възприемам мнение от рода този сериал е много зле, не го гледайте боза е и тем подобни... това беше причината и да се скарам в началото на форумното ми присъствие с няколко други потребители за един сериал, който те определят за тъп  Peace

Естествено, че е до вкус, както съм писала и по-напред.
За мен сериалът е боза, при това меко казано, както видяхме на друг му харесва.
При положение, че се търси мнение, е логично да получи и негативно такова. Гледаш един два ешизода и решаваш дали е ''твоят'' сериал.

# 410
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Да, затова съм на принципа да се пробва, ако не те грабне го зарязваш.

# 411
  • София
  • Мнения: 6 219
Много време за проби съм си спестила четейки тук и на други места мнения. Все пак 40-60 минути могат да бъдат запълнени с друго Simple Smile

# 412
  • Мнения: 2 453
Права си, Ваня, но при мен се случвало нещо, харесано от човек с близък вкус до моя да не ми допадне, както и обратното.

# 413
  • София
  • Мнения: 6 219
О, разбира се, разбира се!

# 414
  • Мнения: 22
Признавам си не четох много назад, но да попитам какво ви е мнението за Fringe? По принцип не съм голяма фенка на sci-fi филмите, но доста познати ми го препоръчват...други пък казват, че само в началото е хубав Rolling Eyes

# 415
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
За мен е най-добрия сериал  Heart Eyes

# 416
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
За мен е най-добрия сериал  Heart Eyes

даа в моя топ 5 на най-добрите е  Heart Eyes

# 417
  • Мнения: 513
Признавам си не четох много назад, но да попитам какво ви е мнението за Fringe? По принцип не съм голяма фенка на sci-fi филмите, но доста познати ми го препоръчват...други пък казват, че само в началото е хубав Rolling Eyes
При мен също е в топ 5 за всички времена. Всички сезони са хубави, но първи сезон е по-различен като стил от останалите, защото в него всеки епизод е за себе си, подобно на Досиетата X. От втори сезон това се променя и сюжета става по-заплетен и сложен.

# 418
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Ако съм разбрала правилно Революция ще завършат сериала с четири серии, за да има край

So J.J., Jon and I are pleased and proud to announce the REVOLUTION endgame: a four-issue series coming soon from DC Comics....We’ve got lots of work to do. We’ll keep you posted—in the coming months, you can expect more details, sneak peeks, and early artwork. But Miles, Monroe, Rachel, Charlie, Aaron, Neville and the rest will return for the epic finale to the REVOLUTION storyline. We hope you’re as excited as we are.

# 419
  • София
  • Мнения: 5 828
Супер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт