Стига работа и скука – бебе искам да ми гука! (бъдещи мами над 35)

  • 23 019
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 130
ev_angel, честито! Лека и спокойна бременност ти пожелавам!
Малко раничко е за преглед, но ти си знаеш.

Ханна, беше питала за климата тук. В нашата част си е ок! На нас много ни харесва, има 3 дъждовни и хладни месеца, но останалите са си супер. Всъщност, дори и през "зимата" има достатъчно слънчеви дни за разходки и пикници по поляните!
По-екстраемен е кимата на Източното крайбрежие, затова и избрахме Западна Австралия. От другата страна и гадинките са повече и по-гадни. Та, откъм климат не можем да се оплачем!
Ние идваме от Великобритания. Аз и там не се оплаквах, даже много си ми харесваше факта, че нямаше големи температурни разлики между различните сезони, беше си една непрестанна есен, понякога с по-топли дни, понягога идваха и по-хладни.

Относно българите в чужбина да си кажа и аз. Когато заминавах за Албиона, ме съветваха да стоя далеч от българите там, видя ми се странно... Обяснявам си го с това, че в Европа е много лесно да се установи човек, дет' се вика хора от кол и въже отиват и не се знае на кого ще попаднеш, но пък ние намерихме чудесни приятели там! Хора, които много ми липсват!
Факт, че с онези типичните моми българки с топираните коси и тонове грим не сме контактували, но аз с тях и в България не бих общувала, та си мисля че е много относително! В Англия си личаха от километри на улицата...
Тук ситуацията е малко по-различна. Не можеш да дойдеш току-така, цедката е голяма и както каза една моя приятелка "мигрантите са други, отбрани". Отново попаднахме на чудесни хора и сякаш липсва онази типично българска черта да се интересуваш от това кой колко има, какво изкарва и т.н. Навярно това е и защото повечето хора са с добри професии, т.е. такъв е подбора при даване на визи, и съответно са добре платени, та този тип завист сякаш е минимална.
Е, имаме си и типично българските простотии, ама няма да навлизам в подробности!

Хайде пак роман! Simple Smile
Отивам да пека блатове за поредните 2 торти, че едната е колкото 4! За първи път ще правя торта на 4 нива, стискайте палци! Simple Smile

Хубав ден!

# 106
  • Мнения: 7 201
Добро утро!
Честит рожден ден, Уанче!  Hug Да си жива и здрава!
Желая ти прекрасни изживявания - много радост, много усмивки и онова нещо, най-мечтаното скоро да е в ръцете ти!
Скрит текст:

Амини, успех днес! Рейнбоу и на теб желая късмет с ревлив финал! fingerscrossed
                                                                            

# 107
  • Мнения: 3 406
Добро утро
Кафенце  Simple Smile
Скрит текст:
Закуска
Скрит текст:
Амини, да ти е късметлийски днешния ден!  Hug

# 108
  • Мнения: 3 406
 Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 12:18 от tanzu

# 109
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Добро утро!
Танзу, мерси за кафето,тази сутрин май ми трябва двойно  Simple Smile
Късмет на Амини днес.
Уанче, Честит рожден ден!

# 110
  • Мнения: 3 535
Добрутро
Амини късмет   bouquet
Гледам партита сте обсъждали ,пак дойде време са купони Simple Smile чакам а нетърпение всъщност ,малко да си помързелувам Simple Smile
Ели смарт кажуъл За мъжа може и дънки риза обувки , няма зор за панталони ,и роклята е добре особено ако искаш да си носиш и после .
Уан , наистина ли имаш РД ?! Честито много здраве ти пожелавам всичко останало рано или късно се нарежда   bouquet !( питала си какво работя -как беее , не си ли разбрала че съм от отбора на счетитата -много сме силни сме  Grinning )
Лек ден на всички

# 111
  • Мнения: 2 501
Избрах си лекарка по снимката от сайта им


Joy И аз така ги избирам.

Какво значи анонимен и неанонимен?
Видях и редактирам - неанонимен.
Искам да пожелая късмет на Аминито! Стискам палци и няма да ги пускам, докато не роди!

За Уанчето с най-топли чувства! Бъди здрава! Честит рожден ден!

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 09:06 от Keй

# 112
  • Мнения: 1 207
Добро утро!
Подред ви почвам момичета:
Честит рожден ден Уанче!Здраве ти желая, мир в душата, любов в сърцето и скоро да се сбъдне най-съкровената ти мечта!
Магнет май и ти имаш за честитка - да ти са живи и здрави рождениците (май бяха днес двамата ТМ и щерката)!Много радости в къщи, любов и разбирателство и пълна къща с щастие!
Амини успех днес и викам да спираш да ги финансираш тези клиники и най-сетне да се кротнеш с един тумбак в къщи.
На всички дето нямат повод за празник да си спретнат един, ей така  за туй, че сме тук и че се усмихваме (преди да се узъбим Joy)
Много счетита бе  ooooh!, май тая професия е скучна  newsm78

# 113
  • Мнения: 3 535
И аз , по сайта , най симпатичната снимка първо после по малко и така  Grinning особено ако няма някой да ти препоръча
Рейнбоу, жалко че не можеш да видиш и пораснали снимки . Но пък бебето ще има половин твои гени , трябва да е добре  : Peace според мен каквото и да избереш има и плюсове и минуси , действай смело , цялата тема сме с теб !

# 114
  • Мнения: 1 207
За тези без повод за празник днес ей това е поздрава
Скрит текст:

# 115
  • Мнения: 7 201
Скрит текст:

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утроооо!

Благодаря за кафето и закуската!Хапнах си добре  Mr. Green
Уан-че Честит Рожден ден! newsm59Много здраве и късмет и сбъдване на мечтите ти!

Магнетче-честити ти на теб два броя рожденници!  party023  ura Да са ти живи и здрави и много щастие и късмет на цялото семейство!
А Сигмето къде се загуби  newsm78  дано да са добре!

# 117
  • София
  • Мнения: 10 698
Здравейте,днес моите хора са родени-скъпата ми дъщеричка и баща й Simple Smile Със свеки сме били с един термин на раждане Joy За тяхно здраве:
Скрит текст:


истинската торта-в събота Simple Smile

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Забравих  ooooh!  да честитя на патеричка РД на порасналия сладур Тео!Да е много здраво и лъчезарно дете и скоро добър батко!

А на Амини-късмет днес!Много стиснати палци!

# 119
  • Мнения: 1 368
Уан, честит рожден ден! Да си жива и здрава и да ти се случи най-голямото щастие!  Hug
На празнуващите - да ви е весел празника, а на всички- усмихнат и топъл ден!

Общи условия

Активация на акаунт