Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 март 2006, 13:17 ч.

Русо и късо на мода

• 1 684
  • 43
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета вчера гледах огледала и казаха че тенденцията за прическите е руса и къса коса и тъйкато съм решила да правя промяна реших първо да се допитам до вас защото несъм сигурна дали всъщност е тъка

# 1
  • Белгия/София
Е,не знам дали бих се подстригала късо и да си променя коренно прическата,само защото е модерно.Важното е и да ти отива.Та по-добре е да се допиташ до огледалото... Peace
Иначе изглежда много шикозно и ако ти отива...не е нужно да чакаш да е модерно.

# 2
  • Русе
Бих се изрусила, но не бих си отрязала косата. Като знам как се пуска.

# 3
  • Sofia
Не биваше да я пускаш тази тема  Crazy
От три месеца се колебая дали да се подстрижа 3-ти номер с машинката или да не се.
Сега пак ме върна към старите ми размисли  Whistling

# 4
  • Варна
А догодина ако е модерна дълга и плътна коса, какво ще направиш?

# 5
  • Русе
Не биваше да я пускаш тази тема  Crazy
От три месеца се колебая дали да се подстрижа 3-ти номер с машинката или да не се.
Сега пак ме върна към старите ми размисли  Whistling

Не, не недей ... моля те!  Praynig

# 6
  • на кой му пука, майна
Никога не съм харесвала късите коси, дори и всички да тръгнат късо постригани, аз не бих  Naughty

# 7
Страшен фен съм на късите коси, на трудно се поддържа. Абсолютен мит е, че късата коса е по-лесна за поддръжка. Късо и русо е супер, но на мен за съжаление не ми отива.

# 8
Русото си го имам (натурално),но късо не бих се подстригала точно сега.Миналото лято се окастрих доста,защото дължината ми беше стигнала тази на чалгаджийките Confused ,сега пак е порастнала доста.Дано скоро си променят модата на дължината,че не искам по никакъв начин да приличам на тях.

# 9
  • София
И аз чух,че това щяло да е модерно. Crossing ArmsТюх,тъкмо реших да си пускам дълга косата и вече ми е до раменете.Ма като знам колко бавно става дълга.... TiredНо пък пролетта,лятото може пак да я подкъся.Миналата година лятото бях на етажи и малко над раменете,по -късо не ща.....и беше много хубаво.Но пък вчера в Огледала  Thinking...така късо както подстригаха жената на Цецо Елвиса незнам....вижда ми се късичко за мен,но пък на нея и беше супер

# 10
  • Sofia
Не, не недей ... моля те!  Praynig
Защо бе, знаеш ли какво удобство е, излизаш от банята, слагаш малко гел и потегляш. Няма гребени, няма четки, няма сешоари  Wink
Трябвало е мъж да се родя в тоз живот, благородно им завиждам на прическите  Crazy

# 11
  • спретната къщурка край селО Сливен
... Късо и русо е супер, но на мен за съжаление не ми отива.

И аз се кефя на късото, само дето като ме подстрижат и приличам на едно времешка матрьошка.Никак не ми ходи Peace
..на мен малко ми трябва и съм готова да направя промяна - това пък цял живот с дълга коса - до кръста ми е много чудно.Баща ми казва - за нещо, дето расте хич и не се притеснявай Peace

Ако мислиш, че ще ти ходи - дерзай Wink

# 12
  • спретната къщурка край селО Сливен
Ох, сега и на мен ми вкарахте муха в главата newsm78

# 13
  • sofia
Ооо дойде ли лято подкъсявам задължително - косата имам предвид. Mr. Green
Дидка баща ти е много прав да знаеш.

# 14
  • Софийското дъно на световните гащи:)
Случайно попаднах на виртуалния фризьорски салон Peace

Тук може да експериментираме на воля Flutter