Препоръчайте ми инфрачервен термометър за бебе ???

  • 9 186
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 196
Здравейте,
 Докато бях в болницата за секцио ни мериха температурата с инфрачервен термометър. За секунда отчиташе температурата, препоръчаха ми да си взема такъв за бебето. Разглеждам от сутринта най-различни и цените варират от 60лв до над към 100лв. Е, ще ми се да не давам много парички....,но ако няма свестни за 60-70лв и повче ще дам...
Затова моля, който има такъв термометър да сподели дали е доволен, също марка и цена.

# 1
  • София
  • Мнения: 167
Здравей,
аз ползвам на MICROLIFE NC 100 ( http://www.microlife.bg/products/fever/1second/ )

Изключително съм доволна.Когато търсих,за да купя доста прочетох и се спрях на него.

По спомен беше около 100-120 лв.

# 2
  • Мнения: 23
А, защо не потърсите биберон - термометър.
Ползвала съм и съм много доволна. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 196
bubinami
Това е идейно, но не смуче биберон.... Simple Smile

# 4
  • Мнения: 23
Simple Smile Хубаво е че не сте зависими от "бибката" - за да се измери температурата са нужни 1-2 минутки
Ето и друга идея - има безконтактни термометри
Пожелавам да не ви се налага да ползвате термометри
Бъдете здрави!

# 5
  • Мнения: 223
Здравейте, преди време и аз търсих информация за безконтактните термометри, но никой не изрази мнение, като че ли рядко се използват. И поради липсата на информация реших да взема този
Безконтактен термометър Ecomed TM-65E, Medisana AG на не толкова висока цена и съм доволна, но имайте в предвид, че точността на измерването варира с 0,2 С и това е описано в упътването. Все пак може да си поръчате и ако не ви хареса да го върнете в упоменатия срок. Успех и дано не се налага да го използвате много Wink.

Последна редакция: сб, 17 яну 2015, 20:18 от AnMary

# 6
  • Мнения: 1 196
Здравей tifani_81,
Точно този термометър гледах и се чудих дали да го поръчам. Щом си доволна, най-вероятно утре ще го взема, ако не изскочи нещо друго. Цената му е добра.., даже се чудя как може да струва наполовина на другите..
Другото което се чудя, дали инфрачервеното не е вредно по някакъв начин най-вече за бебетата, защото ние нямаме още месец...Дали може да се ползва за новородени..?

# 7
  • Мнения: 1 196
Такааа, поръчах безконтактния термометър на Ecomed TM-65E, който tifani_81 ми препоръча. В момента е на промоция от 52.90лв до
утре.. http://technika.bg/product/10670/bezkontakten-termometar-ecomed- … -ag-germania.html
Ще пиша след това отзиви за него, благодаря на всички за мненията.. ,дано не се налага да го ползваме..
  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 156
AnnNikol , може ли мнения за термометъра, който сте купила?Аз сега също разглеждам, защото трябва да купя, понеже имам на Braun за ухо, но от вчера малкия, който е на 1год. не ми дава да му премеря температурата.

# 9
  • Мнения: 1 196
Много съм доволна, освен температурата на малкия, меря и тази на храните, които му давам и водата в която го къпя..! Ползвам го всеки ден. Само сменяш настройката дали на храна ще мериш или на човек - с едно цъкане, има и тих режим.
 А и цената за такъв вид термометри си е сравнително ниска...препоръчвам го!

Последна редакция: пт, 12 юни 2015, 14:13 от AnnNikol

Общи условия

Активация на акаунт