Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 28

  • 76 322
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Благодаря за новата тема!    bouquet

Много съм доволна от моливите за устни на Maybelline Color Drama!
 
Скрит текст:

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
sonchita, на каква цена са? Определено единият цвят е в моите топ 3.

# 17
  • Мнения: 53
Десиссслава, аз моите си ги взех от едно квартално магазинче на цена от 4,70лв. Предполагам, че цената им варира в различните магазини горе-долу в тази граница от около 5 лв.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 621
Тези моливи за устни на Мейбълин нови ли са, не съм ги виждала по големите дрогерии? Цветовете са страхотни, и аз бих искала да се сдобия с такъв.

# 19
  • Мнения: 35 961
сравнително нови са
моите впечталения за 110 Pink So Chic като имаш предвид, че четох в други блогове, че различните цветове имат лека разлика в консистенцията, но аз нямам база за сравнение с друг цвят

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Десиссслава, аз моите си ги взех от едно квартално магазинче на цена от 4,70лв. Предполагам, че цената им варира в различните магазини горе-долу в тази граница от около 5 лв.  bouquet

  bouquet  ще ги потърся.

# 21
  • Мнения: 18 551
Еее страхотни моливи,бордо цвета е перфектен.

# 22
  • русе
  • Мнения: 123
да запитам само едно нещо: Вие как нанасяте антицелулитния гел на Кройтърхоф,защото след като го нанесох на бедрата,не само те,но и дланите ми "горяха" близо 1 час.

# 23
  • Мнения: 1 270
Няма нищо специфично при нанасянето.Но трябва да си миеш ръцете след това.С течение на времето /1-2 седмици/ кожата свиква и не би трябвало да чувстваш толкова силно парене след нанасянето.

# 24
  • Мнения: 341
За да не ти пари по ръцете от антицелулитния крем си сложи ръкавици.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
да запитам само едно нещо: Вие как нанасяте антицелулитния гел на Кройтърхоф,защото след като го нанесох на бедрата,не само те,но и дланите ми "горяха" близо 1 час.

Просто си измиваш ръцете след нанасяне.

# 26
  • Мнения: 160
А забелязали ли сте спукани капилярчета след употреба на антицелулитен крем?

# 27
  • Мнения: 35 961
да, за това изобщо не ползвам
ексфолиране, малко самомасаж - да; антицелулитни - не
още преди 4-5 години имаше тема за антицелулитните, в която момичета споменаха за този /д/ефект, после и аз се "обзаведох" с такива  Crazy
сега си ходя портокалова  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 160
Според мен фитнеса и здравословното хранене + много вода, решават проблема...

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
При който се виждат спукани капилярчета или се образуват такива  Е ПРОТИВОПОКАЗНО да правят антицелулитни процедури и такъв тип козметика  Peace

Общи условия

Активация на акаунт