Прилив и отлив" / Забавна MedCezir-ска теорема, решаваме в 128-ма тема

  • 27 828
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 267

Този Яман не е вече онзи от 1 сезон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Този вече знае как да си поиска любов,но знае и как да я даде  Whistling Whistling Whistling
И няма да чуем ,че Мира го поставя в неудобно положение  Wink Wink Wink
Веднага си спомням как на отказа му да прекарат заедно една неповторима нощ,той се дръпна и вкамени Party Party Party а Мира каза,че не обсъждат дипломатически казус,та толкова да мислят  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сладури  Hug Hug Hug Hug Hug
Викаш Яман разбра,че казуса бели...........неизбежен е........... Joy Joy Joy Joy JoyДа се награбват вечи.............. Crossing Arms ,че да мирясаме най-накрая.......и ние и Крачола и Монгата и всички......................... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 736
# 737
  • Мнения: 4 562
Здравейте  Hug Hug
Много ми хареса фрагмана сладки Ямира  Heart Eyes ,ама не искам Оркун да страда ама ама кво да се прави сериал да става  Joy
Нямам никакво време тия дни утре имам класна по литература и пак сега трябва да сядам да уча  ooooh!
Минах само да ви видя  Heart Eyes
Стискайте ми палци за утре , за класната по литература моля ви  Cry Heart Eyes
До утре на всички хубава вечер   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 738
  • Мнения: 11 707
Ани,Ивче,Синан-благодаря за корабчето и превода му Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Кондуктора нещо нервен ми се види,сигурно е уволнен Laughing
Лейля яде токати,чак я съжалих Sad
Мислим сега голямото кардо-както Ани писа,все пак е Копер и ми е дерт
А относно ашк-а сега е ред на малкото да се мори Laughing Hug

Най ми хареса това:
Яман и Мира започват без страх да говорят сериозно за своето общо бъдеще. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 18:19 от Niky Kotceva

# 739
  • Мнения: 11 707
Здравейте  Hug Hug
Много ми хареса фрагмана сладки Ямира  Heart Eyes ,ама не искам Оркун да страда ама ама кво да се прави сериал да става  Joy
Нямам никакво време тия дни утре имам класна по литература и пак сега трябва да сядам да уча  ooooh!
Минах само да ви видя  Heart Eyes
Стискайте ми палци за утре , за класната по литература моля ви  Cry Heart Eyes
До утре на всички хубава вечер   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Наденце  Hug Hug Hug
Успех,мила  Praynig Praynig Praynig

# 740
  • Мнения: 4 494

Този Яман не е вече онзи от 1 сезон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Този вече знае как да си поиска любов,но знае и как да я даде  Whistling Whistling Whistling
И няма да чуем ,че Мира го поставя в неудобно положение  
Wink Wink Wink
Веднага си спомням как на отказа му да прекарат заедно една неповторима нощ,той се дръпна и вкамени Party Party Party а Мира каза,че не обсъждат дипломатически казус,та толкова да мислят  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сладури  Hug Hug Hug Hug Hug

Ники  Hug newsm10
Синан,Ани,мерси за превода!    bouquet
Анитка Hug,ние не плюем монги  Peace,кога сме я обиждали?! Joy Само искаме да освободи влюбените от тежестта на несподелените чувства ,които храни към Яман.

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 17:57 от vikktory

# 741
  • Мнения: 11 707

Надир пак ще ги дроби някакви-прави пръв стъпка да привлече Яман в своето обкръжение  Naughty Naughty Naughty Blush тоя пък ,като направи Кенан шеф на охраната мисли,че и той е в бандата му  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! той и Гирай така му каза-в един отбор сме  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Мафиото ще използва враждата между Яман и Оркун,за да извлече полза за себе си-гадняр  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аби ще се изправи срещу Седеф,за да докаже любовта си към Суде....Боже,боже  Thinking Thinking

Седеф хич не глупава и по този начин стига до истината  за Суде-а тя от своя страна лъже и маже ,за да спаси брака/според мен парите/ си с Ашк. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Отношенията м/у Селим и Дениз преминават в друго ниво  Party Party Party Party
Иииии... Peace Peace Peace Доказателствата,които няколко месеца търсеха Яман и Селим ,попадат по чуден начин в ръцете на Селим....Надир е притиснат в ъгъла Peace Peace Peace
Браво,хареса ми   Wink Wink Wink Wink

# 742
  • Мнения: 4 529

Надир пак ще ги дроби някакви-прави пръв стъпка да привлече Яман в своето обкръжение  Naughty Naughty Naughty Blush тоя пък ,като направи Кенан шеф на охраната мисли,че и той е в бандата му  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! той и Гирай така му каза-в един отбор сме  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Мафиото ще използва враждата между Яман и Оркун,за да извлече полза за себе си-гадняр  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аби ще се изправи срещу Седеф,за да докаже любовта си към Суде....Боже,боже  Thinking Thinking

Седеф хич не глупава и по този начин стига до истината  за Суде-а тя от своя страна лъже и маже ,за да спаси брака/според мен парите/ си с Ашк. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Отношенията м/у Селим и Дениз преминават в друго ниво  Party Party Party Party
Иииии... Peace Peace Peace Доказателствата,които няколко месеца търсеха Яман и Селим ,попадат по чуден начин в ръцете на Селим....Надир е притиснат в ъгъла Peace Peace Peace
Браво,хареса ми   Wink Wink Wink Wink


Ники, Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet Благодаря!

# 743
  • Мнения: 4 494

Надир пак ще ги дроби някакви-прави пръв стъпка да привлече Яман в своето обкръжение  Naughty Naughty Naughty Blush тоя пък ,като направи Кенан шеф на охраната мисли,че и той е в бандата му  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! той и Гирай така му каза-в един отбор сме  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Мафиото ще използва враждата между Яман и Оркун,за да извлече полза за себе си-гадняр  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аби ще се изправи срещу Седеф,за да докаже любовта си към Суде....Боже,боже  Thinking Thinking

Седеф хич не глупава и по този начин стига до истината  за Суде-а тя от своя страна лъже и маже ,за да спаси брака/според мен парите/ си с Ашк. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Отношенията м/у Селим и Дениз преминават в друго ниво  Party Party Party Party
Иииии... Peace Peace Peace Доказателствата,които няколко месеца търсеха Яман и Селим ,попадат по чуден начин в ръцете на Селим....Надир е притиснат в ъгъла Peace Peace Peace
Браво,хареса ми   Wink Wink Wink Wink

Ники,мерсиии! Hug
Още малко за Яман и Мира,от падругите.  Party Хванал веднъж ръката на любимото момиче по време на танца, Яман привежда в изпълнение твърдото си решение никога повече да не я пуска.И за първи път двамата ще започнат открито и без страх да си говорят за своето общо бъдеще... Wink ,каквото и да значи това. Grinning
Приятелите ще се радват на новината ,че Яман и Мира пак са заедно,което няма да убягне от погледа и на Турунч ,за жалост...

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 18:25 от vikktory

# 744
  • Мнения: 27 735

Надир пак ще ги дроби някакви-прави пръв стъпка да привлече Яман в своето обкръжение  Naughty Naughty Naughty Blush тоя пък ,като направи Кенан шеф на охраната мисли,че и той е в бандата му  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! той и Гирай така му каза-в един отбор сме  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Мафиото ще използва враждата между Яман и Оркун,за да извлече полза за себе си-гадняр  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аби ще се изправи срещу Седеф,за да докаже любовта си към Суде....Боже,боже  Thinking Thinking

Седеф хич не глупава и по този начин стига до истината  за Суде-а тя от своя страна лъже и маже ,за да спаси брака/според мен парите/ си с Ашк. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Отношенията м/у Селим и Дениз преминават в друго ниво  Party Party Party Party
Иииии... Peace Peace Peace Доказателствата,които няколко месеца търсеха Яман и Селим ,попадат по чуден начин в ръцете на Селим....Надир е притиснат в ъгъла Peace Peace Peace
Браво,хареса ми   Wink Wink Wink Wink

Ники,мерсиии! Hug
Още малко за Яман и Мира,от падругите.  Party Хванал веднъж ръката на любимото момиче по време на танца, Яман привежда в изпълнение твърдото си решение никога повече да не я пуска.И за първи път двамата ще започнат открито и без страх да си говорят за своето общо бъдеще... Wink ,каквото и да значи това. Grinning

 Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Наденцееее, успех!  Hug Hug Hug Heart Eyes

# 745
  • Мнения: 25 350
 Hug Hug Hug Hug Hug Ники, Вики  Hug Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ето и от мен озета  Hug Hug
Yaman dans etmek için Mira’nın elini tuttuğunda bu eli bir daha bırakmamaya kararlıdır. Mira da kendini Yaman'a emanet eder.
По време на танца Яман хваща ръката на Мира и е решен никога повече да не я пуска. И Мира се доверява на Яман.

Mira ve Yaman’ın tekrar bir araya gelmesi arkadaş grubunda da neşeyle karşılanır. Bu birleşme Nadir Baktıroğlu’nun da gözünden kaçmaz. Kenan’ı da yanına çekerek Yaman’ı çembere almaya başlayan Nadir, Orkun ve Yaman arasındaki gizli hesaplaşmayı da kendi yararına kullanmak için ilk adımı atar. 
Сдобряването на Мира и Яман ще бъде посрещнато с радост от приятелите им. ова сдобряване няма да убегне от погледа на Надир. Като придърпва Кенан към себе си, започва да обгражда (приближава се до него) Яман и ще направи първата крачка за това като използва враждата между Крачола и Яман.

Kenan, Sude’ye olan aşkını kanıtlamak için Sedef’in karşısına çıkar. Bu yüzleşme sonucu Sedef’in içinde yeşeren şüphe Sude’ye ulaşır. Sude evliliğini sürdürmek için bir kez daha yalanlara başvurmaktan çekinmez.
За да докаже любовта си към Суде, Кенан ще се изправи срещу Седеф. След тази среща, покълналите у Седеф съмнения ще я доведат до Суде. А Суде за да удължи брака си, няма да се поколебае да използва отново лъжи.

Selim genç bir heyecanla Deniz’le olan ilişkisini bir adım öteye taşırken, Yaman ve Mira da artık korkusuzca birlikte bir gelecekten bahsetmeye başlarlar.
Докато Селим и Дениз с младежко вълнение ще пренесат отношенията си на друго ниво, Яман и Мира ще започнат без страх да говорят за бъдещето.

Yaman’la Selim’in aylardır bulmaya çalıştığı delil, sürpriz bir şekilde Selim'in eline ulaşır. Nadir köşeye sıkışır...
Доказателстава, които Яман и Селим от дълго време се опитват да намерят, ще се озоват по изненадващ начин в ръцете на Селим. Надир ще бъде притиснат в ъгъла.



Синан Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet погледни озета за всеки случай  Hug Hug Hug

Наде, успех!  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт