Маска за лице

  • 678
  • 13
  •   1
Отговори
Каква маска за лице ще ми препоръчате,отдавна не съм ползвала а ми се иска да се поосвежа.Нещо подхранващо? Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 10 298
Опасявам се, че откакто станах представител на Ейвън, само техни използвам  Sick
Много ми допадна хидратиращата и успокояваща с екстрат от шея....
Мисля че момичетата ще са ти полезни и с маски на другите фирми...
Много добре на кожата на лицето ми действа меда, но той се нанася след парна баня или докато си в сауна. Прозрачен е и не личи  Wink

# 2
  • Мнения: 339
Най-бързата и лесна маска, която използвам е да се намажа с обелките от краставици, докато правя салатка. Sunglasses Това си го правя още от малка Simple Smile Скоро бях чела за кисела мляко и зехтин, пробвах и се оказа много добро. И иначе готови маски колкото искаш, зависи обаче донякъде от типа на кожата (освен хидратантните)   bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Аз ползвам глинена маска и съм доволна

# 4
# 5
  • Мнения: 2 407
Трябва да имаш една пилинг маска- аз имам с праскова на Суис формула, една хидратираща и една почистваща!

# 6
  • Мнения: 6 164
Уф и аз почти само до тоя Avon съм се ограничила като козметика, макар и да не съм представител, а най-обикновен клиент. Rolling Eyes
Сега си позлвам ексфолианта с екстракт от бял чай от Спа серията и ми прави много мекичка кожата.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 5 299
Doволна съм от маските на Фрийман, и тези на Гарние Heart Eyes

# 8
Днеска като излизах си купих маската на Гарние с лифтинг ефект някой ползвал ли е?На маската пиши,че като престоиш 15 мин. се отстранява излишека с хартиена салфетка.А не се ли измива с вода? newsm78

# 9
  • Мнения: 6 155
Най-обикновена хума  Peace

# 10
  • Мнения: 3 248
В момента съм на вълна - маските на Гарние! Blush Peace

# 11
  • Мнения: 5 315
Добре ми действат на лицето маските с хума,мед,кисело мляко и сусамово или друго масло.
 Днес си купих на Гарние с краставица,но още не съм я пробвала.

# 12
и аз се присъединявам към фенките на маските на гарние
страхотни са
  Peace

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Пилинг маски не ползвам.
Скраб имам 2 вида на Регал (обикновен и за чувствителна кожа с жожоба). Предпочитам обаче Суис Формула (имат тъкмо 3 вида скраб). Също имам скраб с бял чай на Ейвън, също съм доволна.
Овлажняваща и подхранваща имам на Регал с масло от шеа. Много добра. Друга подхранваща имам на Регал с каолин (води се за зряла кожа, с лифтинг ефект, но майка ми не я ползваше и се наложи да я измажа  Mr. Green ), също е хубава, леко избистря и избелва тена.
Почистващи ползвам на Регал (за смесена кожа с чаено дърво и салвия, за суха кожа не помня какво съдържа) - и двете са много добри и почистват в дълбочина. Глинената маска на Ейвън също подхранва и почиства.

Общи условия

Активация на акаунт