Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 28

  • 49 699
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 102
Здравейте,момичета! Искам да попитам нормално ли е да ме боли долу в дясно точно на прегъвката на крака под корема,вече съм 9тия месец и много трудно вървя

# 751
  • Мнения: 1 817
Здравейте,момичета! Искам да попитам нормално ли е да ме боли долу в дясно точно на прегъвката на крака под корема,вече съм 9тия месец и много трудно вървя
Абсолютно нормално, тазовите кости се разширяват...

# 752
  • Мнения: 9
здравейте и от мен аз съм нова тук и не знам къде да пиша но имам въпрос.Направих си тест на 7.03.2015-преди да ми доиде на 06.03.2015 и беше отицателен и се притеснявам но дали съм избарзала.Да запо4на от на4ало.Раборим за беб4енце от февруари  след цикъла ми на 06.02.2015 запо4нахме да работим за бебе ден преди овулацията тои сварши във мен димек на 19.02.2015-а самата овулация ми е на 20.02.2015. и 23.02.2015 той пак свърши в мен,тасе питам сега е 8.03.2015 кога да си направя тест.До сега направих два втория го напражих на 7.03.2015 а първия миналия месец но не помня датата.Моля да ми дадете съвет отитни мами.Благодаря. Smile

# 753
  • Мнения: 1 817
Извинявай, не съм доогледала, иначе на тестовете показва понякога доста след закъснението, просто изчакай още малко и направи и ако пак е "-", отиди на лекар. Дано е "+"!  Hug

# 754
  • Мнения: 43
Момичета от два дена усещам едно леко придърпване,но по скоро във влагалището Rolling EyesДаже не знам дали е придърпване или  по-скоро като трептене...Ако не бях бременна,сигурно нямаше да ми направи впечатление, но и аз като повечето мами се вторачвам в себе си и се шашкам от какво ли не. Някой,ако има идея за какво би могло да иде реч, че малко ме е срам,само заради това да ходя в спешното.

# 755
  • Мнения: 9
ами до колкото 4етох из форима тук това е разширявяне на матката или по то4но е симптом на бременност.

# 756
  • Мнения: X
Здравейте,момичета! Искам да попитам нормално ли е да ме боли долу в дясно точно на прегъвката на крака под корема,вече съм 9тия месец и много трудно вървя
Абсолютно нормално, тазовите кости се разширяват...

И мен ме боли понякога в дясно или в ляво долу за кратко.. а съм в 3 месец, нормално ли е?
 Rolling Eyes

# 757

Общи условия

Активация на акаунт