ластици за китки против прилошаване

  • 690
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
прочетох в книгата"бременността от зачеването до раждането "на джун томпсън че има специални ластици за китки ,които действат на принципа на акупунктурата против прилошаване и гадене .ще ви бъда много благодарна ако някоя от вас знае и ми пише от къде мога да си купя ,защото мисля че ще е много по-добър вариант от приемането на медикаменти.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
Не съм я чела тази книга,но за първи път чувам за подобни ластици

# 2
  • Мнения: 292
Не съм чувала и аз за тези ластици.
Да ти кажа и аз имам книжки за бременност които са на чужди автори ,там има доста неща за които ние тук можем само да сънуваме и мечтаем.
Явно положението ти е тежко и ти прилошава често ,за да стигнеш до там да ги търсиш , но това е просто въпрос на време после -жива и здрава ще се радваш на кръгличко коремче без пролошаване и неприятни чувства, пожелавам ти го от сърце!

# 3
  • Мнения: 1 464
Не съм чувала подобно нещо и едва ли го има на БГпазар,защо не разпиташ за акопунктура,по-добре?

# 4
  • Мнения: 6 164
Не съм чувала и аз за такива Flushed , но съм малко Тома неверни - дали наистина действат тия работи? То си е на хормонална основа, какво може да направи някакъв ластик? newsm12 С хранене на често и по малко не ти ли е по-добре?

# 5
  • Мнения: 1 399
Ето, това представляват
При бременност не съм ги ползвала, но за прилошаване при пътуване и при летни неразположения Sick са ми помагали /може и да е от внушение, знам ли. внушението е голяма работа bowuu/
В България не се продават, за съжаление

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За първи път чувам за такива ластици Confused

# 7
  • Мнения: 518
stella,много благодаря.вече мислех че тези ластици са мираж.жалко наистина,че не продават в българия,но поне мога да помоля мои приятели ,които живеят в чужбина да ми изпратят и евентуално да помогнем и на други ,които биха се заинтересували.   

# 8
  • Мнения: 1 146
oska, когато ти ги изпратят ни напиши има ли резултат това чудо. Аз лично не бях чувала досега за такива гривни и ме заинтригуваха. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт