Къса коса оформяне

  • 1 128
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Как да оформя по - същият начин, като на снимката по- долу късата си коса със същата дължина   

# 1
  • Мнения: 503
На пръв поглед изглежда лесна за поддържане тази прическа,но хич не е така,особено ако сама трябва да се справяш и ако ръката не е обиграна,иначе...необходимо е сешоар,дебела кръгла четка и много сушене в корените най-вече,за да се създаде обем.Успех!   bouquet

# 2
  • Мнения: 9
Мерси за идеята, но бях чувала и за пяна за коса, която се слага след миене, за да се оформят върховете. Въпроса ми е пяната за коса винаги след миене ли се слага или винаги ли след като си я сложа, косата след това ми стои лепкава и трябва да я мия, тоест може ли да се използва за ежедневна употреба ? Ще ти бъда благодарна ако можеш да отговориш на въпроса ми   Nature Sun With Face

# 3
  • Мнения: 503
Пяната за коса най-често се използва за подчертаване на къдрици...Но не е нужно и ти ежедневно да си правиш сешор,просто едно качествено изсушаване (изпичане) на косата,след това лак и е достатъчно да ти издържи 2-3 дни,пробвай да изсушиш корените на коса,като си наведеш главата надолу,така ще се създаде обем в корените,а след това с кръгла четка опъни и изглади косата по дължина.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт