Отговори
  • Мнения: 4
 newsm78 Rolling Eyes Confused Какво ползвате за стриите по време и след бременноста?

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 04:10 от AnMary

# 1
  • Мнения: 781
чисто кокосово масло. колкото повече се мажеш по време на бремеността, толкова по-малко стрии ще излезнат. дори и да не си се мазала, ако се мажеш всекидневно след това ще помогне, но трябва време.

# 2
  • Мнения: 1 359
    По време на бременността се мажех и мажа отново с козметика за бременни против стрии, природни масла.  Трите ми стрии след първата бременност продължих да мажа с чист ланолин  от деня на раждането. Все още бяха тъмни и изчезнаха, изсветляха , но не останаха като белези, а се заличиха.

# 3
  • Мнения: 11
С лосиона за тяло и олиото на Мустела като ги редувам сутрин едното, а вечер-другото Simple Smile

# 4
  • Мнения: 170
За мен този крем е вълшебен:  Laughing
Става въпрос за крем-вазелин.Той не се води ''против стрии'' ,но е изключително ефикасен ,безвреден и подхранващ.Имам много суха кожа и той е единственото нещо което ми помогна(като пробвах всякакви -скъпи ,известни,но без ефект). https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … SFP3-LvNG_hGbmUBQ
Сега съм в 9 месец и още не съм се нацепила(по корема),а кожата ми никак не е еластична.По дупето и по краката не се мазах и в 8 месец се нацепиха(въпреки ,че съм качила общо 13 килограма,а корема ми е доста голям,бебето също).  Rolling Eyes
И така -взимайте чудотворния крем и мажете навсякъде  Crazy
 п.п.Много е мазен и бавно попива,но си заслужава!!!  Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 00:58 от Марина Генова

# 5
  • София
  • Мнения: 1 257
Аз ползвах сериите на Чико и Мустела. По принцип знам, че донякъде е и генетична обусловена появата на стрии, а в нашето семейство никоя от жените няма стрии, а всички са раждали. Аз получих само 2 отстрани на бедрата и то защото в 9ти месец ми беше писнало да се мажа... Вече са много бледи и не се виждат почти, не ме и дразнят съответно. За корема се притеснявах много, защото след раждането ми слагаха много торби и лед, за да ми се контрахира бързо матката (заради усложнение се наложи) и когато излязох от болницата нямах никакъв корем и се притеснявах дали от бързото спадане няма да се нацепи, но извадих късмет...  Wink След раждането ползвах Мустела за гърди за след раждане и мога да кажа, че е много добра.  Peace

# 6
  • Мнения: 112
а какво ще кажете за свинската мас?мн мои познати са се мазали и останали доволни,аз все още не съм,но вече е време.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 257
а какво ще кажете за свинската мас?мн мои познати са се мазали и останали доволни,аз все още не съм,но вече е време.

И аз съм чувала за мазане със свинска мас, но не съм опитвала. От АГ знам, че най - доброто срещу стриите е заешката мас... Но се намира много трудно. За нея съм чувала и от баба си, която се е мазала с първата си бременност със заешка мас и е била супер ефективна...

# 8
  • Мнения: 112
значи и свинската,би трябвало да помогне.целта е да се омекоти кожата все пак.

# 9
  • Мнения: 460
Аз се мажа с крема на sanosan и, въпреки че е малко по-мазен и по-бавно попива, съм много доволна. За сега съм качила не малко килограми, а имам едва забележими стрии по гърдите и отстрани. Между другото те по гърдите са ми от преди.
А за заешката маз, аз лично съм се мазала с нея заради белег от операция. Страшно много омекотява кожата, не мирише лошо и останах очарована. Ако има от къде да я намерите най-добре с нея, чист природен продукт, и не е като свинската - от която повечето хора се гнусят.

# 10
  • Мнения: 112
аз лично не виждам разлика между 2-те,но всеки сам за себе си преценя  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 170
На мен пък са ми казвали ,че патешката мас много помага  newsm78
Май от цялата работа излиза ,че важното е да е МАС  Laughing
А за моя крем-вазелин с невен нищо не казахте  Cry Наистина е добър!  Cry

# 12
  • Мнения: 460
Марина Генова каква е текстурата на крема, бързо ли попива ? Защото се замислим като свърши моя последните месеци да взема нещо, което съхне по-бързо, все пак и коремчето взе да става голямо и чакам доста време преди да се облека. И ако може да ми дадеш инфо от къде купуваш крема Simple Smile
Поздрави!

# 13
  • Мнения: 112
Кога и по колко пъти да се мажа?След баня,всеки ден,преди лягане? Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 1 257
Всеки ден задължително, вечер, може и след баня.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт