СЕДМИ КЛАС - тема 58

  • 67 518
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 6 094
Мога ли някъде в нета да видя резултатите от първи кръг на олимпиадата по БЕЛ в София?

# 631
  • Мнения: 4 199
Някой случайно да има и да може да качи днешната олимпиада по биология? Подозирам, че има грешки за поне -20 т Confused

# 632
  • Мнения: 68
Тъй като пробните на "Регалия" и СМГ съвпадат, вие къде ще пратите вашите деца? newsm12

# 633
  • София
  • Мнения: 6 094
Да ви кажа, яко ни тресе пубертетът. Довечера класът им е на театър. Нямало да ходи със сако - щял да му се смее еди-кой си, не можело с розовата риза - "гейска" била, синята риза била като униформената, вчера фризьорката го била подстригала "селски"  ooooh!  Какво се случи с милото ми усмихнато детенце?

# 634
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Ох, Спунк, какво да кажем ние с девойките.. Така сме от две-три години вече ooooh!

# 635
  • Мнения: 14 415
 Laughing какви изненади ви очакват за в бъдеще Wink-дано да са само приятни Peace

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Дори и да се класира за втори кръг на олимпиада, няма да ходи. За втори кръг се иска допълнителна подготовка. Тя се задоволява със задължителната. За допълнителна работа няма нито време, нито желание.
Тия дни бърше сополи и решава задачи. Такава хрема я е натиснала, не смогва да попива.
Геометрията е страшно тежка, а те имат разни седмични домашни със задачи от коалата, та пада голямо чертане и писане. Намирисва на контролна, че наближават края на дяла.
За срока - сигурна 6-ца по музика. По география отказала да я изпитват за по-висока оценка. По МАТ шестицата и този срок е мираж. Лошото е, че и по БЕЛ е за 5. Такива грешки прави на тестовете, че не знам на кой свят се намирам. Неща обяснявани, упражнявани и накрая ... нямам думи. Та, Спунк, и у нас е малък ужас не само с дрехи и прически, ами и с ученето и особено с концентрацията.

# 637
  • Мнения: 445
На пробния изпит по математика в Академията е с 92 от 100 точки.Пак глупава грешка , пак недоглеждане, пресмятала и вместо 126 , написала 26 и  си решава ама ... грешно.По мое мнение ми се видя лесен , малко по- късно или утре ще го снимам и кача.

# 638
  • Мнения: 1 263
Все повече се уверявам, че изобщо нямам представа какво ще направи в крайна сметка на НВО, ако е концентриран всичко ще е ОК, но ако не е ще е страшно. Такава рецензия имаше на класното по МАТ/свързана  с поведението му/, че се разправяхме цяла вечер.
След ужасното представяне на Коледното, днес под мое наблюдение без да се размотава с  малки изключения реши задачите, питам го защо на състезанието не се напъна малко, отговора е - Не успях да се концентрирам. Това показва пълна липса на мотивация и в този случай  уроците не помогнат.
Аз също не мисля, че трябва да ходи на втория кръг но тъй като той не учи т.е. не губи от времето за БЕЛ и МАТ както сам си реши.

# 639
  • София
  • Мнения: 3 610
Росен ще ходи на всички втори кръгове(за сега география и химия), защото ми се вижда безмислено да се явява на първи кръг, ако няма намерение да продължава. Вчера на биологията не бил сигурен за 2-3 подточки на 2-3 въпроса, но сметна, че дори всичко което се съмнява да е грешно, пак би трябвало да му стигне за втори кръг, но ще видим.
За срока не се очертава 5ца по нищо, но предстои още един срок, а пилците се броят на есен Mr. Green
Онзи ден му дадох пробния по мат от Вектор(от пощата) и съм доволна-една недогледана грешка на първи модул и една подточка на втори-23та задача ,която си няма идея как да реши.Тези задачи с доказване не го радват хич  Rolling Eyes но ще пита госпожата в училище да му помогне.
Измрънка,че за такъв добър резултат,трябвало да му разреша по продължителна игра на Фифа, но аз не си признах и казах, че му е рано да се радва Mr. Green Naughty
Пубертета още не го е хванал здраво, само от време на време, но за сега в прилични граници. Дано почака поне да лятото, че да мина цялата дандания  Praynig,че не бих го издържала иначе и ще го сиктирдосам да се оправя Crossing Arms

# 640
  • София
  • Мнения: 11 986
подозирам, че съм малко напред от вас в опита с пубер. нямам по-голямо дете, но драмата вкъщи започна преди година и става все по-зле. радвам се, че поне не е влюбен. но и за това има време. Wink

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
подозирам, че съм малко напред от вас в опита с пубер. нямам по-голямо дете, но драмата вкъщи започна преди година и става все по-зле. радвам се, че поне не е влюбен. но и за това има време. Wink

От мен определено не си  Mr. Green
С девойките всичко започва по-рано, дано и да свърши по-рано, ама към този момент моята е неуправляема, своенравна и върши глупост след глупост.

Имам колежка, която преподава в гимназиална степен, ЕГ. Казва, че най-отвратителни са в 9 клас. После всичко ставало ОК. Та има, няма още две години зор с пубертета.  Confused

# 642
  • София
  • Мнения: 11 986
Нашата помощник директорка каза, че след 10 клас момчетата стават нормални хора. Явно наистина има разлика във времето.
Дано оживеем дотогава. Mr. Green

# 643
  • Мнения: 21 455
Имам колежка, която преподава в гимназиална степен, ЕГ. Казва, че най-отвратителни са в 9 клас. После всичко ставало ОК. Та има, няма още две години зор с пубертета.  Confused
Мен така ме успокояваха за момчетата. Че към десети клас се кротвали и им идвал акъла. Може пък момичетата да ги " пуска" по-рано.  Mr. Green

# 644
  • София
  • Мнения: 6 094
Понякога, като гледам Половинът, си мисля, че момчетата изобщо не ги пуска.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт