Декември носи ни ярък най-чакан коледен подарък - 166

  • 28 671
  • 644
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 8 131
Ех..Рокси, това е страхотна новина! Получила си най-хубавия коледен подарък. Желая ти всичко да е наред докрая!
Е кой се спотайва? Сега няма да спя от любопитство. Хахха
Момичета, довечера запалената свещичка на трапезата ни ще бъде за всички нас - настоящи и бъдещи майки, с молитва към Божията да сбъдне мечтата ни, най-святата и най-благородна.
Praynig

# 631
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Роксинка 3х2 можеш да пиеш но шпато. ЧГХ-то върви добре. Лежи докато спре зацапването и не се натоварвай с нищо. Всичко ще е наред Praynig
Прахче бравос и на двете ви. Предстои ви една прекрасна година Laughing
Искам да ви пожелая весели празници и много щастие и радост в дома на всяка от вас. И разбира се сбъдване на най-съкровените ви мечти Hug

# 632
  • Мнения: 1 413
Рокси, най-хубавия коледен подарък си имаш  bouquet
Прахче, дай жокер Crazy

# 633
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Рокси, успешна до края  Hug Hug

# 634
  • Мнения: 2 038
Аууу, че хубави новини предколедно Simple Smile
Рокси, Прахче, силно стиснати палчета за спокойни и прекрасни 9 месеца Simple Smile
На всички  Hug Hug Hug и весели празници!

# 635
  • NE
  • Мнения: 10 999
Рокси Тихичко честито коледно чудо! почивай, позитивни мисли и силна храна. Според мен дуфастона ти е за увеличаване и поне 3 но шпа на ден. Стискам палци. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ани Мега е киндълчето. Mr. Green Аз се родих с него докато кърмя. Grinning

Весело посрещане на Коледа, нека всяка мечта се сбъдне. Praynig Аз луднах с правене на салата за 2 часа. Crazy

# 636
  • София
  • Мнения: 5 193
Рокси, честито! Прекрасен коледен подарък. Иначе момичетата са ти казали, лежане, дуфастона може 3*2 (защо не утрогестан? На мен дуфастонът ми действа зле)  bouquet

Весело посрещане на Коледните празници и много сбъднати мечти! Да се похвалите какво ви се е паднало като късметче! Hug Hug

# 637
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мили момичета ,
в тихата и свята нощ на Рождество искам да пожелая на вас и семействата ви да сте здрави, щастливи и любовта никога да не напуска сърцата ви!
Весела Коледа!

Много се радвам на прекрасните новини от последните страници - Прахче, Рокси - стискам ви палци момичета  Praynig Нека вашето коледно чудо гука щастливо за следващата Коледа!

На нашите бъдещи мами пожелавам здрави дечица по термин, а на всички останалите борещи се момичета пожелавам Богородица да чуе молитвите ни за здрави дечица  Praynig

# 638
  • Мнения: 960
Ами защо не са ми изписали утрогестан, знам ли.... Thinking Каква е разликата?

# 639
  • Мнения: 3 191
Привет момичета, аз се завърнах....

Абра Кадабра - не съм наясно нито с изследванията, нито с перипетиите, които те чакат. Стискам ти силни палци и искрено ти желая успех, независимо по какъв начин ще го постигнете  Hug

Прахи - дано да закачиш най-хубавият подарък на елхата  Praynig

Кашмирче - явно не си случила на свекърва  ooooh! Аз бих и посочила директно вратата и нямаше да ме доближи скоро ако бях чула такива думи #Cussing out

Феичке, Моме
- сигурна съм, че като свекърви едва ли ще сте толкова груби и директни по такива делитатни въпроси. Нещата не опират до чепати характери, а до липса на възпитание в тия моменти   Peace

Ани
- и аз съм като теб с родителите на ММ. Майка му не съм познавала, баща му беще изключително благ и добър човек и ме обичаше като свое дете. За съжаление миналата година през ноември почина Cry

Кали
Hug

Ели - чудесни новини и за теб и за Марина  bouquet

Рокси
  Praynig Стиснати палци имаш от мен всичко да е наред . Тихичко честито   bouquet

Пънче
- страхотно заглавие за новата тема. Нека и твоето коледно чуде те застигне  Hug

Прахи, Поспалане
- страхотни новини. Все така да носите





# 640
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ами защо не са ми изписали утрогестан, знам ли.... Thinking Каква е разликата?

Утрогестан е естествен прогестерон, докато Дуфастон е синтетичен, но са с еднакво действие. Според мен със зацапване трябва да ти вдигнат дозата на 3х2. Лежане и силна храна. Свържи се с доктора.

Ние се напразнувахме и бърже по леглата,че малкото подивя.

# 641
  • Мнения: 878
Весела Коледа момичета кокичета   bouquet Hug santa2
Момичета, довечера запалената свещичка на трапезата ни ще бъде за всички нас - настоящи и бъдещи майки, с молитва към Божията да сбъдне мечтата ни, най-святата и най-благородна.
Praynig
Praynig

Роксиииии
Тихичко честито за твоето коледно чудо  Hug
Пожелавам на всичките такава блага вест  Hug  Praynig

Фокси как изкара, как си ти, снимката е за 30 нали?

Пак аз още се суета около готвенето, остана още питката да оформя и опека.

# 642
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Честито Рождество, прекрасни! Бъдете здрави, щастливи, обичани и обичащи! Надявам се всяка една от нас да гушне здраво бебче догодина. Весели празници на всички!
Прахче, Рокси, страхотни новини, лека и безпроблемна до термин.

# 643
  • Мнения: 11 475
Рокси, душо, аз взимах и двете - и прогестерон, и дуфастон. Това бяха моите лекарства
Скрит текст:
1. Л-тироксин 0,75
2. Огестан 1/дневно
3. Естрофем 2х1
4. Утрогестан 2х3 вагинално
5. Неофолик 2х1
6. Но-шпа 3х2 за 7 дни
7. Дуфастон 2х1 от 14.09
8. Аспирин протект 1/вечер от 15.09.
9. Инозитол - 1 ч.л./дневно
10. фракси

# 644
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Весела Коледа, мили момичета  santa2

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт