Забременели след ин витро - тема 2

  • 53 034
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 424
Севианас, и аз забелязвам такова нещо, но го отдавам на многото вода, която пия. През нощта не пием и ядем нищо и може би затова коремите са по-малки сутринта. През деня като почнем да ядем и да пием течности и сигурно се надуваме. Поне аз така си го обяснявам. Е, може и да са ни пораснали малко коремите, де Wink

# 736
  • Мнения: 216
Да, най-вероятно това е причината. А и май прекалено много се вглеждам в детайли... Laughing

# 737
  • Мнения: 2 501
Мон Шери, дръж положението поне още три седмици! Дано не тръгнат по-рано, а си дочакат термина.
Аз имах 2 пъпки на брадичката преди седмица, които за 2-3 дена изчезнаха, но обриви засега - нямам.
Не знам дали е нормално, но понякога си имам тежест в корема. Като ПМС. Още си пия но-шпа.

Последна редакция: нд, 21 дек 2014, 07:24 от Keй

# 738
  • Мнения: 424
Мон шери, вземи си болнични ако е възможно и си почивай повече. Не се претоварвай, не се навеждай много и не стой много права да устискаш още някоя седмица. Гледай и да не се подлагаш много на стрес.Ти си с близнаци и е нормално да почне скъсяването на шийката по-рано.

# 739
  • Мнения: 1 220
Мон шери, стискам ви палци с бебоците да "устискате"!! Hug
За корема - и моят вечер е по-надут определено, а сутрин спада. По-бавно преработваме веществата и затова, така си мисля. Преди не съм не надувала след хранене. Вчера бяхме на една вечеря - ми не можах на тръгване да си закопчая панталона, който няколко часа преди това идеално си пасваше Simple Smile А не бях преяла.
За пъпките - и аз имам тук-таме, но не много, както при цикъл, същата работа.
Аз момичета, много съм спокойна тия дни след последния преглед. Вече пия само пренаталните витамини, фолиевата и аспирин протекта. Нош па-то драстично го намалих, само ако наистина ме заболи, но засега не се случва. Вчера на заведението много примерно се е държало бебето, никакъв дискомфорт нямах. А и кафяво нямам (дано!), хем се пораздвижих. Има нещо в тази 12та седмица, наистина е някаква психологическа граница. Поне за сега Simple Smile

# 740
  • Мнения: 163
Добро утро, момичета. Отново ме приеха тази сутрин с кафаво зацапване. Хематом на хориона каза док, все още не е зарастнало отлепването и предпочете да ми сложат системи. Тъкмо се успокои човек и пак някаква изненада. Поне не е  кръв като миналия път. Бебето е добре, порастнало е 3,2см.
Аз също забелязах че вечер съм доста подута и направо ми излиза корема, а сутрин го няма.
Мон Шери, стискай краката още малко.  Hug

# 741
  • Мнения: 1 220
Ех значи Джи... Почивай си. този хематом не е страшен, но си трябва почивка. Не че ти не си се панирала ужасно. Стискам палци и те мисля! Hug Hug

# 742
  • Мнения: 957
Джи, по добре е така Simple Smile Почивай си и не мисли лошо неща.

# 743
  • София
  • Мнения: 1 844
Добро утро и от мен!  Heart Eyes
И аз потвърждавам за корема - вечер големее, сутринта малее.
Mon shery, ти си ги добутала вече, няма страшно, щом и кортико-инжекциите слагате и да се родят всичко ще им ОК, пък и са добре на кг. Айде още малко до 36 г.с.  Hug
Джи, пак ли бе, миличка  Hug Бързо да оправяте нещата и за Коледа да си си вкъщи!
За пъпките - след 11 г.с. бебето-момиче започва да произвежда своите си полови хормончета и оттам идва белята. При мен всяка сутрин задължително има нова или две.
Утре съм на преглед, последно за тази година, после чааак на 8.01. в 20 г.с. за ФМ.
Хей, момичета, някой дето по-умее трябва да пусне нова тема!

Последна редакция: нд, 21 дек 2014, 11:10 от Frida*

# 744
  • Мнения: 1 095
Джи - почивка, няма как!  Hug
Мон шери, дано изчакат още малко! Simple Smile Като ти чета коментарите, та се сетих, че Мимози не е писала май скоро. Дано и тя да изчака близо до термин, че май малко остава. newsm78

# 745
  • Мнения: 2 501
Джи, по-добре така, че да ти е спокойно на теб! Я какво голямо бебче имаш, браво! Моето док го измери 2,7 см в 10 седмица, то не че стоя мирно, та не знам доколко е вярно.

# 746
  • Мнения: 160
Тук съм момичета, точно свърших един куп домашни задачи, изпратих малката с баща й да играе в градинката и седнах да ви изчета. Нещо тези дни не ми остава време за нищо - пазаруване, подаръци, ежедневни ангажименти и бременен мозък, който постоянно забравя нещо Crazy Иначе съм в прилично състояние, имам доста подготвителни контракции, но нищо сериозно. Надявам се да си останем 2 в 1 до средата на януари, когато ми е планирано секциото, но честно да ви кажа, ако бебка реши да си избере дата по - рано  - няма да й се разсърдя. Вече толкова ми тежи, че елементарните неща ми костват доста усилие и умора!
Mon Shery, стискай кълки още малко, но дори и бебоците да тръгнат - не е страшно, сигурна съм, че всичко ще е наред Hug
Джи, много неприятно е това с хематома, дано всичко да е наред и да изкараш коледните празници в домашна атмосфера Hug

Аз пъпки не съм имала - нито с първата, нито със сегашната бременност, а съм с момичета. Даже по това разбрах, че нещата са се случили - обикновено винаги преди цикъл ми излиза една пъпка за разкош, но и при двете бременности кожата ми се изчисти перфектно.

# 747
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Ех, Джи, и това ще мине  Hug Hug

Мен днес яко ме подритват  Thinking

# 748
  • Русе
  • Мнения: 311
Моят корем също е станал малко по-голям, но то след толкова ядене по цял ден. Все ми се хапва нещо.
 Тази седмица бях на преглед при доктора който смятам да ме следи, той взе че ли включи Магнерот и Спазмалгон, защото сакчето не било много кръгло. А аз се надявах скоро да ми спрат хапчетата.

# 749
  • Мнения: 1 009
Джи оправяй се по- бързо и много почивка  Hug Hug Hug
Мон шери  Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт