Кaderimin Yazildigi Gun -Денят, в който е написана съдбата ми .

  • 91 148
  • 731
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 432
Ето я новата тема. Не знам как да я отбележа в старата.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Ето я новата тема. Не знам как да я отбележа в старата.
сложих линк в старата тема Peace

# 3
  • Мнения: 5 723
 newsm51 за новото дворче.... Hug Hug Hug

От колко часа е епизода ,че с тези размествания , дни ,часове ,че и ТВ-та трябва да си правя график ooooh! ooooh!

# 4
# 5
  • Мнения: 5 723
Оффффф, при мен постоянно прекъсва, оставям го за утре като качат епизода...Аман от ТВ-та ,качество ...нищо.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 6
  • Мнения: 13 398
Оффффф, при мен постоянно прекъсва, оставям го за утре като качат епизода...Аман от ТВ-та ,качество ...нищо.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Опитай тук.

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

# 7
  • Мнения: 5 723
ju, благодаря  Hug тук се "задържах", но ще има повторение за  началото ,че и повече .

Като жена не ми се иска да го напиша , но Дефне май си заслужава това ,което ѝ се случва .Необяснимо ми е как болката ѝ се превръща в злоба и се излива върху едно беззащитно момиче ,подложило  се на най-големия "позор" в живота си за да спаси близките си...

# 8
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Момичета Hug филма ни го качват и в Аси Hug Hug Hug
http://asi-bg.net/details.php?id=14929 благодаря,ще го гледам отново  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 558
Оффффф, при мен постоянно прекъсва, оставям го за утре като качат епизода...Аман от ТВ-та ,качество ...нищо.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Същата работа и при мен. Grinning Разговора между Дефне и Къймет беше много интересен. Свекито и каза цялата истина. И тя реши да раздава правосъдие.  #2gunfire



# 10
  • Мнения: 5 723
Много лъжливи тия комшии ,бееее!!!

Всеки с лъжа си постига целите .  Лъжите на "агите " и "баш ханъм" на аширета изпълзяват като демони ,
Кахраман научи и видя Кадир , а със сигурност ще научи и за "подвизите " на баба си и аби-то, наивната Емине ,невидяла внимание от мъж натресе Максут ,той си отвлече Дефне ,Дефне си натрови Елиф , Назлъ май я хареса Селим ,ама "кючюк ханъм" нещо не ѝ се понрави това....а Зия бей нерде бу седже????? Чок кахър!!!! Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 00:09 от sofia26

# 11
# 12
  • Мнения: 5 432
Добро утро! И какво стана с бебето?

# 13
  • Мнения: 5 723
Добро утро! И какво стана с бебето?

wavey Добро утро!

Бебето ...в следващия епизод
Hug, а той кога ще  е ? В друга тема четох ,че май ще има пауза ,но заради какво не разбрах...мач, или..... !?!?!?!

# 14
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро Hug Hug Hug
И мен ми е дерт,по лицата им личи,че нещо лошо е станало-но ще видим Rolling Eyes
Така или иначе бебе има,но какво следва тепърва ще разберем Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт