ТЕЛК, Обжалване на ТЕЛК 3

  • 147 416
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
На копието от ТЕЛК трябва да се напише Вярно с оригинала и от двете страни и да се подпишете.

Съгласни ли сте да обединим темите за ТЕЛК  и за правата на децата ни в една? Ще направим и още една тема за ТЕЛК, в която да разискваме само проблемите около процедурата и правата на порасналите деца с ТЕЛК, защото вече се разминават с децата.

# 736
  • Мнения: 676
Мама Раче, благодаря и на теб bouquet

Иначе за обединение на темите съм съгласна.

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 02:17 от Newly_

# 737
  • Мнения: 1 289
Мама, Раче и аз съм за обединение на темите, а и ще се радвам за място, където да споделяме и проблемите на порасналите ни деца.

# 738
  • Мнения: 127
Да ви запитам аз тези, които сте подавали скоро документи в социалните. Как беше процедурата? Телк + акт за раждане , нали? А също и дали трябва да се изчака за заверка на Макариополски или може без нея да се подадат  документите? Търсих назад, но не успях да открия отговор, затова, моля да ме извините, ако повтарям въпросите  Peace Благодаря ви предварително  bouquet

Ще Ви трябва още и бележка от училище, че детето учи (ако ходи на училище)  Hug

# 739
  • Мнения: 5 665
Това за бележката от училище... по новите правила ли е? Никога досега толкова години не съм носила такава бележка  Rolling Eyes.

# 740
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Бележка искаха след като навърши 18г. т.е. само в 12кл. при нас.

# 741
  • Мнения: 127
Това за бележката от училище... по новите правила ли е? Никога досега толкова години не съм носила такава бележка  Rolling Eyes.

Това са точките от декларацията за чл.8д

Детето е навършило 18-годишна възраст, но продължава средното си образование - да/не

Удостоверение от учебното заведение, когато детето е навършило 18 години, че е записано като ученик/ученичка, а за новата учебна година – до 31 октомври (само за деца, навършили 18 години, до навършване на 20 години).

# 742
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
нова'тема

Другата ще пусна по-късно днес!

# 743
  • Мнения: 5 665
Това за бележката от училище... по новите правила ли е? Никога досега толкова години не съм носила такава бележка  Rolling Eyes.

Това са точките от декларацията за чл.8д

Детето е навършило 18-годишна възраст, но продължава средното си образование - да/не

Удостоверение от учебното заведение, когато детето е навършило 18 години, че е записано като ученик/ученичка, а за новата учебна година – до 31 октомври (само за деца, навършили 18 години, до навършване на 20 години).
Мамо Раче видях, че е пусната нова тема, но докато не е заключена тази ми се иска тук да отговоря.

Жената, която питаше не е казвала, че детето ѝ е навършило 18 години, така че беше хубаво като се пише нещо да се уточни за кога и кого става въпрос. Иначе като нищо, жената можеше да хукне да търси бележка за .... примерно 10 годишното си дете, а такава никъде да не ѝ поискат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт