Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Иде лято... сезона на късите поли, голите крака и хубавия тен  Mr. Green
Солариума е доста вреден и въпреки че обичам да ходя, тази пролет, ще пропусна, реших че тези кабинки дето те пръскат са по-доброто решение...
Я кажете някой дали ги е пробвал вече, и къде в София. Помня че в Атама има подобна, а на друго място?
Цитирай

София

Пак ти трябва няколко ходения на солариум.Знам само за Атама
Цитирай

София

Пак ти трябва няколко ходения на солариум.Знам само за Атама
newsm78 не разбрах... за какво да ходя на солариум ако ще ме автобронзират???
Цитирай

София

Защото на бяла кожа седи много боядисано,правиш няколко солариума и после за засилване на солариума спрей кабина.Действието и трае до една седмица Very Happy
Цитирай

София

Действието и трае до една седмица Very Happy
Как една седмица.... ти шегуваш ли се  Sick аз си мислех поне месец  ooooh!
Цитирай

София

Може и по малко зависи от кожата ти. А може и да си спестиш солариума преди тава но не става така хубаво.Аз предпочитам 3 в седмицата готин солариум за 5-10 мин.отколкото цапотене,на принципа на автобронзантите е,само че не ставаш на петна и толкова оранжев Very Happy
Цитирай

Може и по малко зависи от кожата ти. А може и да си спестиш солариума преди тава но не става така хубаво.Аз предпочитам 3 в седмицата готин солариум за 5-10 мин.отколкото цапотене,на принципа на автобронзантите е,само че не ставаш на петна и толкова оранжев Very Happy

Е, нищо де, пък някои хора предпочитат да не си повишават риска от рак на кожата.
Да, автобронзантите траят сравнително малко, но са вече доста добри, седят естествено, а има и такива, които с малко тернировка може да нанасяш в къщи. И преди сме обсъждали.
Аз съм пробвала "пръскащите кабинки", резултатът е чудесен, но може бе не са за всеки ден (заради цената, не друго).
Цитирай

София

То е все тая дали ще даваш в седмицата 3х 10лв за солариум,или един път за спрей кабина,нали?Въпрос на предпочитания Very Happy
Цитирай

София

То е все тая дали ще даваш в седмицата 3х 10лв за солариум,или един път за спрей кабина,нали?Въпрос на предпочитания Very Happy
Не е точно така... нали знаеш кой  е един от главните фактори за появата на бръчки  Mr. Green предпочитам да си го спестя.... не че не съм ходила с години на солариум, умеренно разбира се. Май ЕГНто си казва думата  Sick не ми се рискува  Wink
Алиса, какъв автобронзант използваш?
Цитирай

София

Цитат
Не е точно така... нали знаеш кой  е един от главните фактори за появата на бръчки  Mr. Green предпочитам да си го спестя.... не че не съм ходила с години на солариум, умеренно разбира се. Май ЕГНто си казва думата  Sick не ми се рискув
Цитат
35 35 35Наистина ЕГН си казва думата,но да ти кажа честно аз съм на 28 години,доста съм ходила на солариум,яко се пържа лятото,пък нямам кой знае какви бръчки,доста ми е добре кожата,но наблягам на хубави кремове.Между другото има жестока козметика за преди солариум,може би за това не съм се сбръчкала 35Иначе от автобронзантите бих ти препоръчала на Loreal, DIOR са  жестоки но са по -скъпички 35
Цитирай

Аз ходих лятото в "HOLLYWOOD TAN".Намира се на Витошка 128.Тела е 9522728.Държа ми 10-тина дни.
Цитирай

софия

ама боядисания тен не те защинава от УВ-то и може да изгориш под него, да не говорим за други вреди.
Цитирай

София

Аз ходя веднъж седмично на солариум и имам страхотен тен. Кожата ми го обича Love. Адски добре ми се отразява.
Цитирай
Слънцето е вредно. Мисля да се намажа с крем за  изкуствен тен.Сега се чудя какъв.МД формулейшънс имат, Есте лаудер.Незнам кой е най добър и да не е жълт.
Цитирай

София

Estee Lauder са добри,ползвала съм,не ставаш жълт Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.