Притеснявам се! Имам нужда от съвет :)

  • 9 880
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Не зле на първо време да кажеш на приятеля ти, че си бременна. И му го съобщи като радостна новина. Не бързай да споделяш с него тревогите си за каквото и да било.
И в никакъв случай не му казвай, че преди да кажеш на него си споделила с нас, целия форум и интернет. Бъди сигурна, че няма да остане очарован от този факт.

Успех, каквото и да решите!

# 31
  • Мнения: 5
Много съм благодарна за отговорите! Много кураж ми давате! И да сигурна съм! Направила съм си и кръвен тест ! Бащата вече знае и се стресна в началото, но си го иска и дума не става за аборт ! Но още не сме съобщили на " шефовете" хаха

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
след време вашите ще обичат детето ти повече от теб. не се тревожи да им съобщиш, забравя се.
и аз съм преживяла този шок, но сега ела да видиш - никой не може без детето вече, реват като не го видят 1 ден.

# 33
  • Мнения: 2 643
Все повече си мисля , че тука всеки ни взима за майтап.ето на какво попаднах и съм сигурна , че е писано от едно и също момиче и цялата история е някаква или измислица или лъже за едно от двете.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=814129.0;topicrefid=6

# 34
  • София
  • Мнения: 2 374
Здравейте!
Имам "малко проблемче" . Бременна съм! До тук добре... Обаче:
На 21 години съм и имам сериозна връзка от година и 3 месеца. Обичаме се и всичко е наред, но това не е планувано... И двамата сме студенти в 3ти курс, не живеем заедно и всичко е нормално, но това се случи непредвидено, говорели сме за бъдещето, имаме намерение да сме заедно да създадем семейство, но не сега, а след 3-4 години, когато сме завършили, както е редно. Не знам как да съобщя на родителитв си! Аз съм момиченцето на тати... Притеснявам се от реакцията им! Моля, дайте ми някакъв съвет ... Как да поднеса новината по възможно най- лекия начин? newsm78 Предварително ви благодаря за съветите!

Мила такова нещо като проблем не може да бъде бебето ,в момента и аз съм бремена като ни я го искахме но мислехме че няма да стане ,при нас случая е др татко до скоро беше съкратен и не работеше .Аз съм на 25 като ни я правихме уж опити от 1 година и нищо .Тепърва ММ почна работа ,аз съм в 19 седмица а миналата седмица се наложи да влезе в болница ,като е на 7 дена в новата фирма ,но какво да се прави никой не го пита това .Нашите родители знаят от самото начало ни я сме  женени .И за нас е нормално и това се очакваше .Моята мисъл е че дори и да си студентка,  ай ти си 3 курс спокойно може да си изкараш до края и да си бремена .И родителите ти ще разберат все пак ви обичат въобще не си в тежко положение просто те страх да не ги разочароваш ,но това няма как да стане те са ти родители и винаги ще са до теб какво то решите.Дано да си ме разбрала  лек ден от мен и леко бременеене
Ох , не мога да се сдържа  Whistling Как може голям човек да не знае как се пише "Ние"  .... "Ни я"  ooooh! ooooh! На авторката пожелавам успех, да си подреди приоритетите и да не ражда дете въпреки всичко, а само ако е желано  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 418
Как да поднеса новината по възможно най-лекия начин?

Знам ли, не познавам конкретно родителите ти.

Иначе аз бих казал директно новината.

# 36
  • Мнения: 960
Здравейте!
Имам "малко проблемче" . Бременна съм! До тук добре... Обаче:
На 21 години съм и имам сериозна връзка от година и 3 месеца. Обичаме се и всичко е наред, но това не е планувано... И двамата сме студенти в 3ти курс, не живеем заедно и всичко е нормално, но това се случи непредвидено, говорели сме за бъдещето, имаме намерение да сме заедно да създадем семейство, но не сега, а след 3-4 години, когато сме завършили, както е редно. Не знам как да съобщя на родителитв си! Аз съм момиченцето на тати... Притеснявам се от реакцията им! Моля, дайте ми някакъв съвет ... Как да поднеса новината по възможно най- лекия начин? newsm78 Предварително ви благодаря за съветите!

Мила такова нещо като проблем не може да бъде бебето ,в момента и аз съм бремена като ни я го искахме но мислехме че няма да стане ,при нас случая е др татко до скоро беше съкратен и не работеше .Аз съм на 25 като ни я правихме уж опити от 1 година и нищо .Тепърва ММ почна работа ,аз съм в 19 седмица а миналата седмица се наложи да влезе в болница ,като е на 7 дена в новата фирма ,но какво да се прави никой не го пита това .Нашите родители знаят от самото начало ни я сме  женени .И за нас е нормално и това се очакваше .Моята мисъл е че дори и да си студентка,  ай ти си 3 курс спокойно може да си изкараш до края и да си бремена .И родителите ти ще разберат все пак ви обичат въобще не си в тежко положение просто те страх да не ги разочароваш ,но това няма как да стане те са ти родители и винаги ще са до теб какво то решите.Дано да си ме разбрала  лек ден от мен и леко бременеене
Ох , не мога да се сдържа  Whistling Как може голям човек да не знае как се пише "Ние"  .... "Ни я"  ooooh! ooooh! На авторката пожелавам успех, да си подреди приоритетите и да не ражда дете въпреки всичко, а само ако е желано  Simple Smile
Е така може като има дислексия и не си е гледал редактора .И много тъпо изказване ,щом си за абортите браво на теб .Но поне да беше се изказала правилно ,и не това е начина винаги.Ай момичето си го иска просто се чуди как да го каже на родителите си .Прочети после пиши ама какво се обяснявам на такъв тесногръд човек само с твоето изказване се вижда колко си умна и  велика .Няма да се хабя и да ти обяснявам че едно дете не е пречка ако ти не си го направиш такова.

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 11:47 от tatqna89

# 37
  • Мнения: 781
Здравейте!
Имам "малко проблемче" . Бременна съм! До тук добре... Обаче:
На 21 години съм и имам сериозна връзка от година и 3 месеца. Обичаме се и всичко е наред, но това не е планувано... И двамата сме студенти в 3ти курс, не живеем заедно и всичко е нормално, но това се случи непредвидено, говорели сме за бъдещето, имаме намерение да сме заедно да създадем семейство, но не сега, а след 3-4 години, когато сме завършили, както е редно. Не знам как да съобщя на родителитв си! Аз съм момиченцето на тати... Притеснявам се от реакцията им! Моля, дайте ми някакъв съвет ... Как да поднеса новината по възможно най- лекия начин? newsm78 Предварително ви благодаря за съветите!

Мила такова нещо като проблем не може да бъде бебето ,в момента и аз съм бремена като ни я го искахме но мислехме че няма да стане ,при нас случая е др татко до скоро беше съкратен и не работеше .Аз съм на 25 като ни я правихме уж опити от 1 година и нищо .Тепърва ММ почна работа ,аз съм в 19 седмица а миналата седмица се наложи да влезе в болница ,като е на 7 дена в новата фирма ,но какво да се прави никой не го пита това .Нашите родители знаят от самото начало ни я сме  женени .И за нас е нормално и това се очакваше .Моята мисъл е че дори и да си студентка,  ай ти си 3 курс спокойно може да си изкараш до края и да си бремена .И родителите ти ще разберат все пак ви обичат въобще не си в тежко положение просто те страх да не ги разочароваш ,но това няма как да стане те са ти родители и винаги ще са до теб какво то решите.Дано да си ме разбрала  лек ден от мен и леко бременеене
Ох , не мога да се сдържа  Whistling Как може голям човек да не знае как се пише "Ние"  .... "Ни я"  ooooh! ooooh! На авторката пожелавам успех, да си подреди приоритетите и да не ражда дете въпреки всичко, а само ако е желано  Simple Smile
Е така може като има дислексия и не си е гледал редактора .И много тъпо изказване ,щом си за абортите браво на теб .Но поне да беше се изказала правилно ,и не това е начина винаги.Ай момичето си го иска просто се чуди как да го каже на родителите си .Прочети после пиши ама какво се обяснявам на такъв тесногръд човек само с твоето изказване се вижда колко си умна и  велика .Няма да се хабя и да ти обяснявам че едно дете не е пречка ако ти не си го направиш такова.

тука мнозинството са мега хипер отракани, модерни и свободомислещи. абортите се раздават като съвети на килограм и се счита мерило за разсъдък и добро възпитание да имаш дете педераст или лезбийка. едната даже обяснява как на тоя акъл щяла 'да отложи детето си с някоя и друга година'. щото то, нали, като абортираш детето на 23г (примерно) после абсолютно същото дете ще дойе при теб като станеш 'готова'. изобщо май бг-мамма е твърде остаряло, ненужно заглавие. по-добре: бг-про-чойс  Peace

някои неща се виждат само в перспектива. а тогава е късно, либе, за китка.

# 38
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217
Но още не сме съобщили на " шефовете" хаха
Първо  кажи на мама Grinning, тя ще поеме ударната вълна, обсъдете го, а мама ще каже на татко ти . След това ще е по-лесно. Честито Hug

п.п. А кой ще се грижи за бебето?

# 39
  • София
  • Мнения: 2 374
Здравейте!
Имам "малко проблемче" . Бременна съм! До тук добре... Обаче:
На 21 години съм и имам сериозна връзка от година и 3 месеца. Обичаме се и всичко е наред, но това не е планувано... И двамата сме студенти в 3ти курс, не живеем заедно и всичко е нормално, но това се случи непредвидено, говорели сме за бъдещето, имаме намерение да сме заедно да създадем семейство, но не сега, а след 3-4 години, когато сме завършили, както е редно. Не знам как да съобщя на родителитв си! Аз съм момиченцето на тати... Притеснявам се от реакцията им! Моля, дайте ми някакъв съвет ... Как да поднеса новината по възможно най- лекия начин? newsm78 Предварително ви благодаря за съветите!

Мила такова нещо като проблем не може да бъде бебето ,в момента и аз съм бремена като ни я го искахме но мислехме че няма да стане ,при нас случая е др татко до скоро беше съкратен и не работеше .Аз съм на 25 като ни я правихме уж опити от 1 година и нищо .Тепърва ММ почна работа ,аз съм в 19 седмица а миналата седмица се наложи да влезе в болница ,като е на 7 дена в новата фирма ,но какво да се прави никой не го пита това .Нашите родители знаят от самото начало ни я сме  женени .И за нас е нормално и това се очакваше .Моята мисъл е че дори и да си студентка,  ай ти си 3 курс спокойно може да си изкараш до края и да си бремена .И родителите ти ще разберат все пак ви обичат въобще не си в тежко положение просто те страх да не ги разочароваш ,но това няма как да стане те са ти родители и винаги ще са до теб какво то решите.Дано да си ме разбрала  лек ден от мен и леко бременеене
Ох , не мога да се сдържа  Whistling Как може голям човек да не знае как се пише "Ние"  .... "Ни я"  ooooh! ooooh! На авторката пожелавам успех, да си подреди приоритетите и да не ражда дете въпреки всичко, а само ако е желано  Simple Smile
Е така може като има дислексия и не си е гледал редактора .И много тъпо изказване ,щом си за абортите браво на теб .Но поне да беше се изказала правилно ,и не това е начина винаги.Ай момичето си го иска просто се чуди как да го каже на родителите си .Прочети после пиши ама какво се обяснявам на такъв тесногръд човек само с твоето изказване се вижда колко си умна и  велика .Няма да се хабя и да ти обяснявам че едно дете не е пречка ако ти не си го направиш такова.
Къде съм казала, че съм за абортите  hahaha  ooooh! Всеки има право да си даде мнението и съвета и не съм написала, че препоръчвам абортите  ooooh!  За мен те са алтернатива, крайна обаче, не съм правила и не пожелавам на никого да изпада в ситуация да се колебае дали да направи. Против съм обаче раждането на дете, въпреки всичко , ако родителите не искат бебе (представи си не всеки иска дете на 21) . На авторката , ако иска дете , пожелавам щастие и лека бременност.

# 40
  • Мнения: 960

На авторката пожелавам успех, да си подреди приоритетите и да не ражда дете въпреки всичко, а само ако е желано  Simple Smile


Къде съм казала, че съм за абортите  hahaha  ooooh! Всеки има право да си даде мнението и съвета и не съм написала, че препоръчвам абортите  ooooh!  За мен те са алтернатива, крайна обаче, не съм правила и не пожелавам на никого да изпада в ситуация да се колебае дали да направи. Против съм обаче раждането на дете, въпреки всичко , ако родителите не искат бебе (представи си не всеки иска дете на 21) . На авторката , ако иска дете , пожелавам щастие и лека бременност.



Ами мила аз не съм съгласна точно защо моята майка преди да ме роди се намирала в много трудно положение и е била сама имала е и предложения за аборт мислила го е но ме родила и сега съм тук.И момичето никъде не споменава че не иска детето просто я е страх от реакцията на родителите .Ай това с изпадането на ситуацията да не искат бебе мн често са си виновни самите хора от ниска сексуална култура .Лек ден и мен  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 933
Това е страхотна новина и няма за какво да се притесняваш ,млади и способни хора сте . Ваще ще си имат внуче ,дори и да се шокират за малко ,после много ще се радват . Това са много вълнуващи моменти и тепърва ти предстоят, изживей ги и им се насладете . Аз родих на 21 това е една прекрасна възраст ,мисля ,че е има много предимства да си млада майка. Честито. Стягай ги от сега старите да помагат после  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 933

тука мнозинството са мега хипер отракани, модерни и свободомислещи. абортите се раздават като съвети на килограм и се счита мерило за разсъдък и добро възпитание да имаш дете педераст или лезбийка. едната даже обяснява как на тоя акъл щяла 'да отложи детето си с някоя и друга година'. щото то, нали, като абортираш детето на 23г (примерно) после абсолютно същото дете ще дойе при теб като станеш 'готова'. изобщо май бг-мамма е твърде остаряло, ненужно заглавие. по-добре: бг-про-чойс  Peace

някои неща се виждат само в перспектива. а тогава е късно, либе, за китка.

Напълно съм съгласна с теб!! А пък и не се знае до какво увреждане може да доведе един аборт, било то психическо или физическо!

# 43
  • Мнения: 12 648
Ама ние само за педерастите и лезбийките препоръчваме аборти.

# 44
  • София
  • Мнения: 933
Ама ние само за педерастите и лезбийките препоръчваме аборти.
За тях си има хормонално лечение, не умувай! И се научете да пишете грамотно!

Общи условия

Активация на акаунт