Имена за момченце, да видим как се приемат :)

  • 5 331
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 098
Наистина са ми любими и много ги харесвам и трите - Антон, Филип и Юлиа/ян... едното име носи синът ми, другото бих го мислила ако очаквах второ момче, третото по лични асоциации единствено не бих ползвала.
За Филип - Има и едно Пипо много популярно. Аз харесвам цялото име и най-често него ползвам. За умалително - Фил, Филипко, Филипче, Фелипе...
Фильо направо ме изкарва извън  кожата ми...

# 16
  • София
  • Мнения: 1 677
1. Никола

2. Даниел

3. Борислав

4. Денислав

5. Кристиан

това фаворитите на ММ.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 098
Хаххаха - нито едно не ми харесва,това-слав ми е излишно Борис, Денис  добре... но -слав..нъц. Ако трябва да е някое от тези на мъжът ти - Даниел от мен.
Аз лично много харесвам и Росен.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 677
Виждам, че Мартин води в анкетата, харесва ми като звучене, харесва ми галеното му - Марти. Става и за дете и за възрастен. Не ми харесва, че има имен ден на Баба Марта  Joy

# 19
  • Мнения: 725
Мнението на мъжът ти съвпада ли с твоето?

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 16:49 от МеждУ-зWeзд0-Бр0ец

# 20
  • Мнения: 1 943
Витаминке, разрови се по църковните календари, 100% има някой св. Мартин или св. Мартина, които се честват на друг ден, а не на 1 март Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 44 098
По православния календар е 14 април.

"Иска ми се да е популярно, но не прекалено." - ако това е вярно Александър, Виктор, Даниел и Мартин директно трябва да отпаднат Wink

# 22
  • Мнения: 6 992
От тези на мъжа - единствено Никола.

# 23
  • Мнения: 3 119
От тези на мъжа - единствено Никола.
   Peace

Гласувах и за Антон и Филип.

Другите не ми допадат.

# 24
  • Мнения: 505
1. Никола
2. Даниел
3. Валери
4. Теодор
5. Филип

Никола също е много популярно в момента.

# 25
  • Австрия
  • Мнения: 2 311

И още как  Grinning Св. Антоний е този, който се бори и надвива грешните си щения и помисли, което никак не е лесно  Twisted Evil С една дума: силен и физически, и душевно, мъдър, съчувстващ и съпреживяващ, помагащ и лекуващ страдания.. Звучно име с прекрасен патрон  Peace

Харесвам също Никола, Филип, Юлиян.

# 26
  • Мнения: 4 569
Виктор

# 27
  • Мнения: 11 003
Гласувах за Антон, Мартин и Филип. Не харесвам имена, завършващи на -слав. Красимир ми е ужасно.
Всички имена в анкетата са доста популярни, но аз също предпочитам името да звучи добре. Изобщо не държа да е уникално или немодерно.

# 28
  • Мнения: 6 833
Витаминка, най-ми харесват Андрей и Филип. Видях, че Андрей отпада, за да не се повтаря, но въпреки това дадох глас и за него, защото ми е едно от любимите имена. Филип преди време въобще не ми харесваше, но напоследък като се замисля много приятно ми звучи - хем е някак мъжествено, хем не звучи грубо.  Peace

# 29
  • Мнения: 2 807
Само 2 ми допадат: Даниел и Деян.
Другите или са много често срещани или не ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт