Интериорен стил по аматьорски - 28

  • 72 639
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 722
 Преди бях с мрамор, сега съм с технически камък. При техническия камък я няма порьозността на мрамора. Аз съм с две ръце за технически камък. Тук е доста по -скъп от мраморът.
Имам мрамор в банята, и ако не е цялата дандания по ремонта с кеф, ще го махна. Много по-трудно се поддържа от техническия камък.
Кухнята ни в Канада е с гранит, само дето натиснаха камъка при монтажа и се счупи (което ни костваше още 6 месеца без кухня, докато намерят същия камък). Това с технически камък няма как да се случи/

# 736
  • Мнения: 677
а Пина и Богиня си критикуват съвсем конструктивно, нищо против нямам. И мен са ме критикували, не е като да не съм била съгласна, но и подгодвена бях. Идеално си е тук, а критиките са аст от добрия тон и не виждам да е нарушен.
Верно е че всеки има различен вкус, но ако си пльоснеш тук гипсокартоновите тавани на 3 нива, 200 лунички и очакваш овации, ще посъветвам да си отвориш нова тема, някой предложения са отровни.

+1

Макар и по аматьорски, темата е за СТИЛ в интериора, така че нека се опитаме да останем на нивото и стила на Пина и Богиня и в новата тема Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 16 174
...
       Благодаря, ще погледна в началото на темата. Тук също съм виждала такива кухни с техн. камък, имат едни приятели, преди 4-5 години си правиха кухнята, сив цвят, но сякаш не ми е по вкуса,  Thinking. Ще го обсъдя с дъщерята през април като се прибера за Великден. Но за трапезарията ми се иска да е от цяло дърво...тук са адско скъпи,  newsm78,... много хиляди евра,  Crossing Arms
В Stone Center има много голямо разнообразие на разветки, моят е млечно-кремав с много леки пръски, почти в цвета на стените и лака ми е, южнокорейско производство, Самсунг ли беше, LG ли (сега съм в офиса, нямам до мен документите, а вече съм забравила, помня, че беше една от двете фирми за електроника Laughing).

# 738
  • Мнения: 22 766
ИМА НОВА ТЕМА Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт