Balea, Alverde, Catrice, Essence - 17 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 76 768
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 57
Май я няма вече гел очната линия в кутийките. Тук масово си накупихме тази и сме доволни.


Има ли я в Лили ?

# 736
  • Мнения: 17 546
Където има стелаж на Есенс я има.

# 737
  • Мнения: 57
Където има стелаж на Есенс я има.

Благодаряяя!   bouquet  bouquet
А да ви питам,дами другата събота до Лили ще ходя,но искам предварително хубава очна линия писец да си избера. Също съм си набялзала една спирала на Макс Фактор май беше.. Бяла,за чувствителни очи. А какво друго можете дда препоръчате? /ФДТ,Пудра,червила и т.н./   bouquet

# 738
  • Мнения: 17 546
Бялата спирала за чувствителни очи е на Буржоа. Аз харесвам ето тези червила на Макс Фактор. Имам 36 и 745. Ползвам фдт Facefinity All Day Flawless 3-in-1 и съм много доволна.

# 739
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
Доколкото знам тази очна линия е спряна от производство. Не съм я използвала, но по форумите съм чела за нея и помня, че се пишеше, че я спират.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Аз харесвам и ползвам:
Мейбълин: моливите - червила и новите им брокатени лакове
Буржоа: тройните сенки, ружовете, моливите за вежди
Макс Фактор: същите червила, които Бижу е показала, същият ФДТ + ФДТ, който е като мус, спиралата False Lash Effect
Римел: ФДТ Wake Me Up и коректор от същата серия, ФДТ Match Perfection, матиращата пудра, единичните ружове, течните червила Apocalipse, като цяло червилата им са хубави и трайни, имам и гланцове - те са хубави, но не особено трайни
Катрис - единични сенки, червилата в черните гилзи, лакове, имах страхотна пудра, но от лимитирана серия, молив за вежди с добра трайност
Есенс: хайлайтър от серията "Здрач", червилата са с хубави цветове, но не много трайни, моливите са устни са супер, палитра с нюд сенки (хубави нюанси, но също не са особено трайни), някои моливи за очи, някои лакове

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Където има стелаж на Есенс я има.

Благодаряяя!   bouquet  bouquet
А да ви питам,дами другата събота до Лили ще ходя,но искам предварително хубава очна линия писец да си избера. Също съм си набялзала една спирала на Макс Фактор май беше.. Бяла,за чувствителни очи. А какво друго можете дда препоръчате? /ФДТ,Пудра,червила и т.н./   bouquet
Аз бих се спряла на стелажа на Катрис,има тестери,аз обожавам техните червила,спирали и пудри

# 742
  • Мнения: 220

Бижу
, кой номер е първото червило? 10х!   bouquet  bouquet  bouquet
Аз ползвам 833 Rosewood, прилича на предпоследното на картинката.

# 743
  • Мнения: 17 546

Бижу
, кой номер е първото червило? 10х!   bouquet  bouquet  bouquet

Не знам, снимката е от нета, но не е от двата номера, които аз ползвам.

# 744
  • Мнения: 121
Май я няма вече гел очната линия в кутийките. Тук масово си накупихме тази и сме доволни.


Има ли я в Лили ?

Много отдавна е спряна.

# 745
  • Мнения: 2 836
Има ли в Лили или ДМ някой душ гел с пилинг ефект от който сте доволни?

# 746
  • Мнения: 380
Аз харесвам този с розмарин и лимон на алверде, той се води антицелулитен.
Ето линк

# 747
  • Мнения: 25
Аз харесвам този с розмарин и лимон на алверде, той се води антицелулитен.
Ето линк
А виждала ли си случайно "антицелулитния" пилинг на БАЛЕА,онзи с четчицата отпред??Беше разкошен,с много хубав сваеж аромат но НЕ МОГА да го открия никъде  #2gunfire
Скрит текст:

# 748
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 714
Новата Тема 18

Общи условия

Активация на акаунт