Изневяра?

  • 20 032
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 243
Ако петното е отзад на дънките и се съмняваш, че е сперма, имаш още по - голямо основание за притеснение...

# 16
  • Мнения: 3 228
Ако петното е отзад на дънките и се съмняваш, че е сперма, имаш още по - голямо основание за притеснение...
Това щях да напиша и аз, но реших, че на авторката не и е до смях:)

# 17
  • Мнения: 6 833
Аз просто УМЕЯ да ЧЕТА!    Laughing
Мъжът е излизал предната вечер, очевидно не с нея, щом се съмнява за сперма.
Съмнява се за изневяра, т.е. подозира, че мъжът й е забърсал нещо.Не че гаджета не се забърсват и на улицата, ама най-вероятно е "Излизане-заведение-алкохол-изневяра".Рядко човек излиза да купонясва сам....
Дори да е петно от питие, (което пак "говори" за излизане/заведение), фактът, че тя допуска подобна долнопробна изневяра от мъжа си, е показателен.
Кое му е толкова сложното?    Mr. Green
Че и ясновидки намеси!   Joy

Очевидно четенето с разбиране не ти се отдава. Авторката е написала, че се съмнява в изневяра, а ти със сигурност реши, че е изневерил, пък било и в тоалетна, та определи и какво му било възпитанието на човека.

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 14:32 от Sweetɣ

# 18
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


Очевидно четенето с разбиране не ти се отдава.
Ти чак сега ли разбра. Това е Краси Laughing.

# 19
  • Мнения: 6 833


Очевидно четенето с разбиране не ти се отдава.
Ти чак сега ли разбра. Това е Краси Laughing.

Ами не знаех, за първи път се "срещаме"  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 21 266
 Ъъъъ.. какво точно подозираш? Петното е отвън на дънките, така ли... мъча се да си представя как точно може да се озове там при изневяра.

# 21
  • Мнения: X
Аз просто УМЕЯ да ЧЕТА!    Laughing
Мъжът е излизал предната вечер, очевидно не с нея, щом се съмнява за сперма.
Съмнява се за изневяра, т.е. подозира, че мъжът й е забърсал нещо.Не че гаджета не се забърсват и на улицата, ама най-вероятно е "Излизане-заведение-алкохол-изневяра".Рядко човек излиза да купонясва сам....
Дори да е петно от питие, (което пак "говори" за излизане/заведение), фактът, че тя допуска подобна долнопробна изневяра от мъжа си, е показателен.
Кое му е толкова сложното?    Mr. Green
Че и ясновидки намеси!   Joy

Очевидно четенето с разбиране не ти се отдава. Авторката е написала, че се съмнява в изневяра, а ти със сигурност реши, че е изневерил......
Ако мъжът е стабилен и сериозен и не е давал никакви поводи за съмнения досега, едва ли първото, което ще си помисли жена му в подобна ситуация ще е"Ау, ама той май ми изневерява!"
Има поне 10-на други начина, при които петно да се озове на панталона му, но нейната първа мисъл е за изневяра.Което означава, че или е имало и преди поводи за съмнения, или реална изневяра, или мъжът й просто често й дава поводи да се съмнява в него.
Та, не знам кой НЕ МОЖЕ да чете, особено с разбиране !   Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 833
Още с първия си пост по темата попитах авторката дали има други поводи да се съмнява - отговор няма.
Всичко, което си написала до тук са твои фантазии и предположения.

# 23
  • Мнения: 725
Такива постове винаги съм ги намирала за комични, ми че така де защо не го попиташ какво е правил и от къде е това петно!? Извинявай ама ние от къде да знаем дали ти е изневерил защото имал петно на дънките  ooooh! 

# 24
  • Мнения: 182
Такива постове винаги съм ги намирала за комични, ми че така де защо не го попиташ какво е правил и от къде е това петно!? Извинявай ама ние от къде да знаем дали ти е изневерил защото имал петно на дънките  ooooh!  

Напомня ми на една /или не само една/ тема : "Бременна ли съм ?" Joy
И подробно описание кога какво правили, за нас остава да гадаем....

# 25
  • Мнения: 1 571
А откъде дойде съмнението за изневяра? Ако ММ излезе някъде и се прибере с петно, това, което аз бих си помислила е "Хляб да яде, пак се окапва, говедото"  Rolling Eyes  Може да е сос някакъв, може да е всичко, защо веднага има съмнение за изневяра?

# 26
  • Мнения: 65
Аз просто УМЕЯ да ЧЕТА!    Laughing
Мъжът е излизал предната вечер, очевидно не с нея, щом се съмнява за сперма.
Съмнява се за изневяра, т.е. подозира, че мъжът й е забърсал нещо.Не че гаджета не се забърсват и на улицата, ама най-вероятно е "Излизане-заведение-алкохол-изневяра".Рядко човек излиза да купонясва сам....
Дори да е петно от питие, (което пак "говори" за излизане/заведение), фактът, че тя допуска подобна долнопробна изневяра от мъжа си, е показателен.
Кое му е толкова сложното?    Mr. Green
Че и ясновидки намеси!   Joy

Очевидно четенето с разбиране не ти се отдава. Авторката е написала, че се съмнява в изневяра, а ти със сигурност реши, че е изневерил......
Ако мъжът е стабилен и сериозен и не е давал никакви поводи за съмнения досега, едва ли първото, което ще си помисли жена му в подобна ситуация ще е"Ау, ама той май ми изневерява!"
Има поне 10-на други начина, при които петно да се озове на панталона му, но нейната първа мисъл е за изневяра.Което означава, че или е имало и преди поводи за съмнения, или реална изневяра, или мъжът й просто често й дава поводи да се съмнява в него.
Та, не знам кой НЕ МОЖЕ да чете, особено с разбиране !   Mr. Green

Много ти се иска да е изневерил, а?! Да гледаш сеир, що ли....

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Много далечна и научно-фантастична ми се вижда логическата връзка: петно на дънките - значи сперма - значи е със сигурност от изневяра.
Мисля, че авторката преувеличава или се съмнява за изневяра и търси под вола теле в подкрепа на опасението си.

# 28
  • Мнения: 725
Сега като помислих почнах да разбирам авторката, преди когато имах до себе си мъже който не бяха стока ама въобще не бяха стока и аз постоянно се съмнявах в разни неща който сега ми се струват комични. От както си намерих мъж на когото да ВЯРВАМ  нещата се оправиха нямам налудничави мисли за това и онова. Съвета ми към жената е да се замисли защо се чуди дали и е изневерил защото не му вярва или защото някъде дълбоко в себе си знае, че той не я обича и би могъл с лека ръка да я нарани? И още нещо, преди да пускате теми от такъв сорт се замислите защо се съмнявате в мъжете си! Пожелавам да няма изневяра а просто петно от супа примерно   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 23 036
Ъъъъ.. какво точно подозираш? Петното е отвън на дънките, така ли... мъча се да си представя как точно може да се озове там при изневяра.
Ирис, малко филми гледаш.  Naughty Сексът е бил набързо и между другото. Мъжът само си е разкопчал панталона, без да го събува... Това съвсем хипотетично!

Общи условия

Активация на акаунт