Пазаруване от miniprix.bg - 36

  • 49 328
  • 784
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 114
Извинявам се за късното включване, новогодишното намаление беше точно както миналата година от 00.00—6.00ч,но тогава беше -80% на всичко в ликвидация. Това ми се струва много по-добро. Не бях видяла мейла, но към 00.10ч. влизам и виждам -30% което ме озадачи  Rolling Eyes Погледнах мейла -50%. От там естествено ФБ - бяха си постнали хората, че е -30,така,че не знам чия е грешката. Постнах им 3 скрийна - мейла, цените в него и реалните им към този час. Почти светкавично промениха %, може би към 2 без нещо, след което веднага писах в темата.
Чантите от ест. кожа също бяха намалени на половина... Да, смятам, че е редно да калкулират и не, не мисля, че ще начислят транспорт на поръчки паднали под минимума Peace
Чревоугодник, аз си очаквах такова намаление, само не знаех на какво ще е, както и %.  За догодина да си знаеш и дано да пуснат все пак, но точно по това време намаленията им винаги са добри  Heart Eyes Аз го приемам за нещо като ритуал при тях и един естествен хубав завършек на старата и добро начало на новата година  Flutter Дано няма отказани артикуки  Praynig
Пп. Аз си осъмнах както и миналата година  ooooh!

Последна редакция: чт, 01 яну 2015, 22:33 от mimoza7710

# 781
  • Русе
  • Мнения: 319
ЧЕСТИТА 2015 г. и от мен!
Желая на всички здраве и да продължаваме да се срещаме тук с поредните малки радости от Минитата!

# 782
  • София
  • Мнения: 2 512
ЧЕСТИТА 2015 г. и от мен!
Желая на всички здраве и да продължаваме да се срещаме тук с поредните малки радости от Минитата!

Честита Нова Година!  santa2 И нека тези радости да са ни големи по-често!  smile3521

# 783
  • Мнения: 4 390
Пп. Аз си осъмнах както и миналата година  ooooh!

За много години, момичета и момчета! Hug Много здраве, радост и пари Money, по вода да ви върви!
Аз не осъмнах, защото като никога ми се спеше и набързо докъм 1.30 ч. пуснах няколко поръчки /пуста лакомия, заминаха ми коледните бонуси/.
Дано направят така, както е писал Чревоугодник "Всички поръчки направени снощи с -30% ще ги прекалкулират, за да станат с -50%.", ако не - здраве да е. Надявам се да няма отказани артикули. Praynig

# 784

Общи условия

Активация на акаунт