iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 62-та тема

  • 48 334
  • 734
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Здравейте. Притеснявам се за първата си поръчка. Първоначалната дата беше 12 дек. На 15 сутринта в пощата ми казаха, че няма на мое име нищо. До днес не съм получила имейл, нито бележка в кутията.
Как се процедира в такъв случай, притеснявам се да не съм получила имейл и да съм го изтрила погрешка...
  bouquet

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 08:45 от Анонимен

# 196
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Облаче, тези дати, които пише в сайта нищо не значат. Кога ти е шипната поръчката? Можеш да следиш момичетата от коя дата получават и да си направиш сметка. Напоследък се бавят доста. Моята последна дойде за около месец.

Код за отстъпка при първа поръчка FLZ385

# 197
  • Мнения: X
Благодаря ти, Елан   bouquet На 28 ноември я направих.

# 198
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Има ли разлика между Л-карнитин и ацетил л-карнитин?

# 199
  • Мнения: 8
Момичета, поръчката ми е от 07.11, а още ни вест, ни кост, Мога ли нещо да направя или да стискам палци и да се моля? Много неприятно като за първа поръчка Sad.



Ходи ли в пощата да провериш?


Код за $5-$10 отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - SOV733
Не съм, но обикновено получавам бележка

# 200
  • Мнения: X
Потърси я там, преди да пишеш на сайта

# 201
  • София
  • Мнения: 35 941
Има ли разлика между Л-карнитин и ацетил л-карнитин?
Да, има разлика - Ацетил L-Карнитин   преминава  през кръвно-мозъчната бариера и има по-силно действие. Действа повече на мозъка, подобрява паметта, концентрацията, запаметяването и т.н.
За подпомагане на СГ трябва да се приема Л-Карнитин
 
iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 202
  • Мнения: 63
облачето, моя от 26 ноември също я няма, но пък дойде от 1 декември. Ще чакаме...

# 203
  • Мнения: 454
И аз да се включа към чакащите  Sad Аз чакам от 25/11, 02/12 и 03/12. Предколедно доста съм напазарувала Simple Smile Моля пишете от кога ви пристигат пратки а успокоение на такива като мен.

iHerb Код при Първа поръчка: KQT289

# 204
  • Мнения: 874
И аз да се включа към чакащите  Sad Аз чакам от 25/11, 02/12 и 03/12. Предколедно доста съм напазарувала Simple Smile Моля пишете от кога ви пристигат пратки а успокоение на такива като мен.

iHerb Код при Първа поръчка: KQT289

Вчера получих пратка от 24,11.
Чакам 2 пратки от 8,12,но най-вероятно ще ги получа след НГ  Simple Smile

# 205
  • Мнения: 1 124
И аз вчера получих от 24 и 25.11.

# 206
  • Мнения: 222
Може ли да препоръчате добавки за укрепване на организма в периоди на стрес? При натоварени дни, изпити и др. подобни, когато спиш малко, но натоварваш повече мозъка и очите, какво би помогнало за съсредоточаване, облекчаване на уморени очи и необходимост от по-малко сън? Знам за кафето и кофеина, но търся други алтернативи Simple Smile
Вероятно е добре да се увеличи приема на антиоксидантите, но не съм сигурна кои?

# 207
  • София
  • Мнения: 35 941
Може ли да препоръчате добавки за укрепване на организма в периоди на стрес? При натоварени дни, изпити и др. подобни, когато спиш малко, но натоварваш повече мозъка и очите, какво би помогнало за съсредоточаване, облекчаване на уморени очи и необходимост от по-малко сън? Знам за кафето и кофеина, но търся други алтернативи Simple Smile
Вероятно е добре да се увеличи приема на антиоксидантите, но не съм сигурна кои?
СоQ10  Peace
Разгледай адаптогените  Те имат ободряващо и подсилващо организма действие. анти-стресово  - повишават устойчивостта на организма на физически, биологични, емоционални стресови фактори, както и на такива от околната среда, осигуряват на организма и антиоксиданти, засилват Им. С-ма
ПП. напр.  жен-шен, сибирски жен-шен, шизандра, родиола, кордицепс, рейши
http://www.iherb.com/Dragon-Herbs-Adaptogen-Energizer-500-mg-100 … ie-Capsules/33617
започва се с ниска доза

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 208
  • Мнения: 222
Благодаря много, Денис!!!! Ще ги разгледам подробно и ще видя какво се предлага.
Адаптогените само източни билки ли са предимно? Като гледам състава - китайски, тибетски и др. подобни...?
Има ли някакви неизточни адаптогени?

# 209
  • София
  • Мнения: 35 941
Благодаря много, Денис!!!! Ще ги разгледам подробно и ще видя какво се предлага.
Адаптогените само източни билки ли са предимно? Като гледам състава - китайски, тибетски и др. подобни...?
Има ли някакви неизточни адаптогени?
Да, това са предимно лечебни растения използвани от традиционната китайска медицина или в Аюрведа
Не толкова източни Simple Smile са сибирския женшен, американския женшен, но той пък е култивиран и се използва и в Китай, Родиолата /т.н. златен корен - се използва в Русия и северните страни - Норвегия, Швеция/, Левзея, Женско биле /Сладник/ и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт