6.03.-12.03-Седмичката по женски нежна и изпълнена с любов

  • 10 664
  • 213
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Уууу да ти е жив и здрав татито колежке  bouquet  bouquet  bouquet И скоро на внуци да се радва Heart Eyes Алкохол  Naughty ама виж първата картинка са мои Mr. Green
Даре браво, че отказваш цигарите  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 950
Даре, много е относително преминаването на никотиновата зависимост. Зависи и по колко си пушила до сега. Аз също съм в процес на отказване. Позволявам си от време на време по 1, най-много 2 на ден, но установих, че при мен става въпрос за навик.
Иначе може да си купиш Табекс, той е за борба с никотиновия глад.
А за пълнеенето, не е задължително. Пък и вие с Голдъна какво се притеснявате, толкова сте финни, че 1,2 кг. няма да ви навредят. Виж при мен е по-сериозно, че с моите килца, ако и от отказването кача още някое положението си става сериозно направо Laughing

На Димето и Сънчито да са им живи и здрави татковците.   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 925
Здравейте, момичета ! Аз съм на работа и до преди малко бях на вън и се ядосвам на гадното време, ту е топло, ту студено и духа вятър... Ужасно е ! Събота и неделя с мъжо си направихме едно хубаво преяждане с вкусотийки, направо ме е срам от себе си, как сенатъпках като прасе... Взех ме си от онози козунаци Панатоне - италинските, страшно ги обичаме и го унищожихме за отрицателно време  Wink Blush
Гледам, че някои от вас отказват цигарите, мъжо ги отказа преди 5 месеца изведнъж без да ползва лекарства от рода на Табекс и напълня само 1-2 кила, т.е. не е задължително да напълнеете, пък и в началото трябва да се контролирате да не се нахвърляте на храната като за заместител на цигарите ....
Венкова, искрено съжалявам за случилото се !  Hug

усмихнати поздрави от мен  Hug

# 33
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЦВЕТУНЧО изобщо не я слушайте какви врели-некипели говори....само който не я е виждал не знае какво готино маце е тя! Дрънка от всякъде, ама явно не го осъзнава!
Даре, а ти бе душицо какво се притесняваш от напълняване??? Ми даже  задълже трябва да трупнеш някое и друго килце, да позагладиш дупето и да има какво да се щипне там  Wink  
   Аз се прибрах в къщи и от вратата атакувах хладилника...не спрях да преживям, чак ме е срам.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 120
Голдънче аз съм се загладила от към дупе и тъкмо отслъбнах 2 кила, сигурно ще ги кача с този анти цигарен бум, който правя. За днес до момента са 6 цигари, но това е нищо с количеството, което е било обичайно, срам ме е, ама до 30 ги докарвах. Смуча бонбони от тия за гърло и пуфтя Mr. Green. това е положението. Само не разбрах, защо непременно се качват килца?

# 35
  • Мнения: 4 970
Здравейте отново момичета.МИнавам набързо само да ви се опла4а,щото луднах CrazyОт 14 до преди малко 4аках пред кабинета на лекаря,който ми следи ЖК #2gunfireНАправо полудях.Имам чувството 4е всички са решили този ден да отидат на преглед,щото друга работа си нямат #Cussing out,а аз съм будна от 5 сутринта и едвам си седя на краката.Както и да е .Трябваше да мина да му занеса едни излседвания и да взема резулатат от друго( което от толкова 4акане забравих ooooh!.Измери ме човека -лръвно ,сантиметри и т.н.,и като се стигна до изследванията се оказа 4е имам някакви бактерии в урината ShockedСега съм в шаш,не за друго,ами защото има немалка вероятност тези гадове да са дошли вследствие от "условията" в лаборатовията.Когато ходих да гинося- специално си купих стерилни койтейнер4ета и си занесох както си трябва,само 4е тия идиоти ме накатаха да я изсипя в .....пластмасова чашка #Crazyи да я оставя на някаква маса в един ъгъл.Ако от тази немарливост сега си тровя нервирте ,ще отида и ще ги.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ох- оплаках ви се!Извинявайте и ...благодаря!  bouquetДано ми олекне.Отивам да хапна 4е съм умряла от глад CrazyХАйде- 4ао за сега от мен!

# 36
момичета, гост съм във форума (не съм регистрирана), но ви чета с удоволствие. искам само да попитам защо при мен новите мнения излизат най-напред, а не както до миналата седмица на последната страница? само при мен ли е така? или вече това ще е формата занапред?
успех на всички бъдещи и настоящи мами

# 37
  • Мнения: 471
Здравейте, скъпи момичета! Лека и успешна и много щастлива седмичка!
Венкова, много съжалявам за загубата  Cry Починете си сега малко и после с нови сили почвайте пак да работите по въпроса - поддържам мнението на Ирини  Hug
Велмарче, как може толкова много да чакаш пред лекарския кабинет - страшни нерви имаш. Браво за търпението. Обаче какви са тези тъпи изисквания на лабораторията, отиди в някоя по-добра и си направи пак изследването преди да почнеш с лечение. Дано да е било грешка наистина на лабораторията и всичко да е наред.  Hug
Гриз, хайде, бе, момиче, дай малко информация - какво ново при теб, що се губиш и ни хвърляш в догадки  Wink Стискам палци скоро да видя твоя темичка  Grinning
На всички, които отказват цигарите пожелавам успех - аз опитвам да накарам моя мъж да ги откаже, ама все се заканва и все се отмята  Confused
Ако съм пропуснала някой - съжалявам,  Hug за компенсация!
Чао и лека вечер!  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 305
Цвете, Цвете... де са ти килата, бе мила? В четвъртък нищо такова не видях smile3521
Велмарче, и аз тая сутрин имах разправии с лаборатории. Носих на мъжа ми една проба. И питам лелята дали има значение кога е взет секрета. Аз като съм носила стерилни проби, все са ме предупреждавали де не е минал повече от час. А лелята ми вика - "Ами вие вече сте я донесли"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Деси-гост, направи ми впечетление от вчера, че като не си влезна с ника и мненията се подреждат както описваш.

Да се похваля, че в събота мъжо ме учи да карам   #Shocked А днес даже ме похвали, че като за първи път добре съм се справила newsm44

# 39
  • Мнения: 1 950
На Верчето и Голдънчето много благодаря за оценките на моята "крехка" физика Laughing, но аз си знам каква бях и каква си позволих да стана тази зима Sad
Взела съм се в ръце обаче и ще се стегна, а колкото до пълнеенето от спирането на цигарите, не е задължително. Всичко е в главите ни в крайна сметка. То май и за бебето важи същото Embarassed, ако няма сериозни причини де.
Верче, браво на теб за карането newsm10. Аз също трябва да се записвам на курсове може би април, че мойто момче най-накрая купи кола, всъщност още не е факт колата, само е капарирана, та ще ви кажа официално като я докараме в София Laughing, толкова много исках да имаме кола, а той так се опъваше, че докато не е абсолютен факт и не я видя паркирана пред нас няма да повяравам Laughing

# 40
  • Мнения: 3 154
Само не разбрах, защо непременно се качват килца?

Защото си свикнала да имаш цигара в устата, а сега като я няма цигарата трябва да има нещо друго - храна в случая Wink сетих се и за още едно нещо, ама то не може постоянно да е в устата Blush Joy

Верче, браво за шофирането Peace Аз обичам да ме возят Whistling просто си знам, че от мен шофЕр не става Rolling Eyes Embarassed

# 41
  • София
  • Мнения: 2 044
Даре, не задължително да качваш кила,като ги спреш NaughtyАз съм ги почти спряла,от нова година съм пушила само два пъти -на партито на свеки за рождения и ден и вторият път с една приятелка,в едно ресторанче си бяхме седнали,винце хапване и направо не издържах,та си попуших EmbarassedМъжа ми и той от нова година ги отказа,защото пушеше адски много.Слагах му лепенки от тези -Никотинел,много му помогнаха Rolling EyesПробвай ако искаш,засиштат ти чувството за никотин Rolling EyesИ между друго  не сме качили кг.,аз си мързелувам по цял ден,хапвам си каквото си искам FlutterВелмарче дано да  е станала грешка и всичко да е наред с изследванията Confused

# 42
Деси-гост, направи ми впечетление от вчера, че като не си влезна с ника и мненията се подреждат както описваш.
 

благодаря за разяснението, Вера, явно ще трябва да се регистрирам или да свиквам с това нововъведение, ако само шпионирам Wink

лека вечер

# 43
  • Мнения: 4 305
Айде бе Деси, то не боли толкова.

Милички, толкова съм развълнувана. Гледам в момента "Такъв е животът" по бТВ и цялата треперя.
Проследяват няколко двойки по пътя им към така желаното дете.
А бебчетата са толкова сладки  newsm32 newsm32 newsm32

# 44
  • Мнения: 529
И аз го гледах, и хем се радвам на бременните мами  Laughing и на новородените бебчета, хем ми се изправи косата от ужас при вида на самото раждане.  Sick Доста детайлно го даваха.

Общи условия

Активация на акаунт