прахосмукачка arnica с воден филтър

  • 19 419
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Благодаря за бързия отговора gala66  Simple Smile аз като чистих първия път също ми се стори, че слабо смуче, но ефекта от изчезналата прах беше супер, не зная как точно го постига, но ми харесва  Grinning а най-много ме радва приставката за мебели, събира всичката прах от тях, без да я разнасяш като с кърпата, и четката за възглавници и мека мебел - обира вс. косми и прах по тях   Laughing Явно ще трябва да се примиря, че ще работи само с вода  newsm79

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте, обмислям да си купя въпросната ARNICA BORA 4000 и ме интересува как седи въпросът със HEPA филтъра. Някой сменял ли е, от къде може да се купи или поръча, и колко вървят като цена. Защото това ми е най-големият проблем с досегашната прахосмукачка с воден филтър- работи перфектно, но филтъра на изхода е ужасно задръстен (след 5-6 години работа) чистили сме го как ли не, но няма разлика, просто прахосмукачката не дърпа през него, а вече никъде ги няла на пазара, и в България и в чужбина.

# 17
  • Мнения: 1 964
Най-добре се свържи с вносителя - виж нагоре има линк и ги питай. Ние сме от 1-2 години с бора 5000 и досега не сме имали проблем. Веднъж мъжо пусна прахосмука без вода по погрешка, хепа филтъра се задръсти, извадихме го, изтупахме го и проблеми нямаме.

# 18
  • Мнения: 1
Да имате прахосмукачка с воден филтър и да питате дали работи без вода е напълно безсмислено. За какво избщо сте инвестирали пари в по-чист въздух.
За мощността: ако която и да е прахосмукачка ви е трудно да и мърдате четката заради вакуума може да означава 2 неща: или прахосмукачката е пълен боклук или не занете как правилно се работи с прахосмукачка. В момента, когато се появи този вакум дето не ти позволява да помръднеш четката или да я движиш трудно, във въздуха се изхвърлят милиони микро частици финен прах дори и с хепа филтър. Не случайно всички четки имат специални канали предотвратяващи такъв вакуум.
Лично мнение: между Рейнбола на майка ми и моята Арниката единствените съществени разлики са дизайн, пари и шум.
Има ли някой който има Арника по-отдавна, за да каже практически хепа филтера дали изобщо се налага де се сменя при положение, че има преди него воден филтър и ако да от къде в БГ?

Общи условия

Активация на акаунт