Избор на кухненска мивка

  • 2 929
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте,

Опитваме се да си изберем нова кухненска мивка и сме се спрели на тези, които имитират гранит или мрамор. Тъй като срещнах доста различни цени(в порядъка от 200лв. до 600лв.) на различните производители като Eurolux, Fat, Pyramis, Franke, моля ако някой е купувал скоро подобно нещо за препоръка и съвет. Основното ми притеснение е, ако спестим от цената дали би имало проблем с материала.

Прилагам и една примерна снимка!

Предварително благодаря за отговорите!   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 109
Нашата мивка е на ФАТ. Много сме доволни. Скоро взехме и на родителите ми такава , както и препоръчахме на приятели, които също са доволни.
Избрахме най-големият размер и ни върши чудна работа. Материала е граниксин. Имат голямо разнообразие на цветове.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 144
Аз имам Фат в мокрото ми помещение и Пирамис в кухнята. Разликата в цената им е около 150 лв. За мен на Пирамис е в пъти по съвременна и красива, а ми се струва и по-качествена. Дават им 25 години гаранция.  Иначе и двете са ми удобни.

# 3
  • София
  • Мнения: 161
Много благодаря за отговорите момичета Simple Smile

# 4
  • Мнения: 61
Имам на Fat - красива и удобна, обаче... След 3 години ползване изглежда доста захабена - покритието й се надраска, на места и цвета се промени. Вярно че много се ползва, тъй като нямам миялна, но 3 години според мен е ужасно малко време за такова изхабяване.

Последна редакция: пт, 16 яну 2015, 11:09 от ilexa

# 5
  • Мнения: 1 691
В момента имам кухненска мивка от неръждавейка на Евролукс,много ми е удобна, но понеже ще сменям кухнята се колебаех дали да не сменя и мивката с тези новите на Фат или пак Евролукс с новият материал гратитполимер или меалтек там както ги водят. Но все още не съм 100процента убедена дали да я сменям, защото прочетох и някой негативни отзиви за тях. Така че ако някой може да изкаже мнение и сравнение моля да даде съвет!

# 6
  • София
  • Мнения: 161
Здравей,

Аз в крайна сметка взех Евролукс Гранитек като материал. Какви негативни мнения си чувала за тях?


Поздрави,

# 7
  • Мнения: 1 691
Тези Евролукс и на Бланко май са най добри, тези на Санитекс и другите подобни май не са с такова високо качество. Надрасквали се и си променяли цвета

Общи условия

Активация на акаунт