Къде в Пловдив? - 55 тема

  • 62 921
  • 752
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 214
Айде пак се завърнаха хвалбите и рекламите Mr. Green мястото е за добре-платени родители.За мен е лудост да дадеш 400-500лв за детски рожден ден ooooh!

Ние като сме празнували на Други места-аз нямам оплакване Peace Всеки сам си решава къде!
Това, което написах, най-малко беше с цел реклама, не е мой бизнес, за да го рекламирам, а и съм отдавна в този форум, за да знам как се случват рекламите тук. Хвалба да - била съм, харесала съм, тук ежедневно споделяме какво ни е харесало и обратното.
Относно цените, наистина не знам колко струва рожден ден сега там, отдавна не сме таргет група на подобни места. 400-500-1000 лева, нямам идея. А и цената не зависи ли от бройката деца?
Спорът е излишен, това беше само едно споделено мнение, нищо повече Peace

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 1 882
Мъжките пуловери ги уточнихме, сега аз да попитам дамска туника по-голям размер червена къде мога да намеря? Ако някой е виждал или има идея къде мога да търся?  newsm78
В м-н Роси има червена туника ,но е сатен ако те устройва .Питах и ми казаха ,че до 54 бг номер шият .

# 197
  • Мнения: 3 922
Някой да се сеща къде продават парфюми на Лолита Лемпицка? В МОЛ-а няма.

В Ivis провери,мисля,че там съм виждала  Peace

Бях в магазина им в МОЛ-а. Не ги предлагат там. Само онлайн в сайта им ги има.
Пуснала съм поръчка от амазон, но исках все пак да го помириша преди да го платя.

# 198
  • Мнения: 73
Здравейте! Искам да попитам, от къде мога да закупя светещи гривни?
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1937

# 199
  • Мнения: 232
Някой може ли да ми каже от къде мога да купя кола за колосване?

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Здравейте! Искам да попитам, от къде мога да закупя светещи гривни?
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1937
в Джъмбо има, но са в опаковки по 2 или 3 Peace

# 201
  • Мнения: 1 856
Зехтин със зелени билки вътре виждали ли сте някъде?
Преди години купих от Пикадили.Сега няма
Елфита, такива гледах в Лидл /този до МОЛ-а/, но преди 2-3 месеца. Беше по време на някаква италианска седмица, но и след това виждах, че има. Не зная дали са останали от италианската им седмица или просто зареждат отново. Преди два-три дни бях, но не обърнах внимание дали има.

# 202
  • Мнения: 520
Момичета, спешно ми трябва добър ортопед! Някакви предложения?

# 203
  • Мнения: 21
момичета, кой автобуси ходят до магазина на Зиг-Заг? /ул. победа 80/

# 204
  • Мнения: 1 856
Момичета, спешно ми трябва добър ортопед! Някакви предложения?
Ако е за възрастен - д-р Аврамов от Пето ДКЦ. Майка ми ходи при него преди 4-5 г и остана много доволна. Не зная дали още работи там. За него нямаше липса на направления или каквото и да било. Когато никой не успя да разбере какво и има, той човека два месеца я пукна от изследвания и предприе накрая правилното лечение. Лично за мен това е по-добрия вариант, отколкото да ти изписват ей така лекарства, както правеха тези преди него, без да знаят какво да лекуват.

# 205
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
момичета, кой автобуси ходят до магазина на Зиг-Заг? /ул. победа 80/
99

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
момичета, кой автобуси ходят до магазина на Зиг-Заг? /ул. победа 80/
99
12 също

# 207
  • Мнения: 520
tara 2, благодаря! И аз след много четене се спрях на д-р Аврамов и д-р Шидеров. В момента и двамата работят в "Еврохоспитал". Утре ще се обадя да запазя час за един от двамата.

# 208
  • Мнения: 250
Момичета, спешно ми трябва добър ортопед! Някакви предложения?

Янакиев или Арнаудов в Медлайн Клиник.

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
Виж в мол Галерия, магазин "гама елит" и магазин "VIP Style" на първия етаж, предлагат нестандартни интересни идеи за поднасяне и сервиране на храна и алкохол  Peace.

Здравейте! Искам да попитам, от къде мога да закупя светещи гривни?
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1937
Магазин "101 балона"?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт