"Коледна картичка при мен ще долети,с пожелание да видя две черти" - Над 35 :)

  • 28 001
  • 716
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 10 698
Лелеее тръшнах се! Гаден вирус от снощи не свалям температурата, започвам антибиотик. За малко я смъкна с парацетамол и наново, така съм от вчера вечерта, с маска стоя, идилия.

# 601
  • Мнения: 5 037
Магнет,вземи раздай нещо за здраве.От септември,май нищо не ви прескочи HugДа се оправяш бързо и да нагушкаш децата.

# 602
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
И аз си имам картичка  newsm44 Благодаря на Розичка и Марти за хубавите пожелания и за пингвинчето, което е едно от любимите ми животинки Simple Smile - картичката ще документирам и кача утре.

У нас пък никой няма да влезне днес, може пък някоя птичка да е кацнала - пак е добре Simple Smile

# 603
  • Мнения: 13 929
Привет, много са хубави всички картички  Simple Smile Мамче, благодаря за хубавите пожелания  Hug
И у нас няма никой да влезе, най много някой вирус   Mr. Green
Магнет, може би е време за по-хард лечение, наистина от месеци се влачите вече.

# 604
  • Мнения: 1 207
Магнет това вече е прекалено.Вярно трябва курбан да дадеш.Дано всички болести оставите в 2014г.
Хана няма я още картичката, но щом си я пуснала вторник има време още.Щом моята прелетя океана за 10 дни имам надежда.
Днес на Игнажден имахме скъпи гости и ги гощавах богато, чуден подарък за къщата ни донесоха.А жената е голяма пътешественичка, та се надявам да ни е на късмет да попътуваме малко през новата година.
Сега отивам да разгледам новите снимки.

# 605
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Забравих да кажа, че Дядо Коледа ни донесе подаръка - телевизор Simple Smile, ама така да съм отвикнала да гледам тв, но сега набарах коледен канал и съм на него  Mr. Green

Днес ходихме до Икеа и си накупихме някои неща за къщата и нали още нямахме коледна украса си купихме някои неща изостанали на половин цена, че украсата вече беше свършила, но пък се получи добре, ще ви я покажа и нея Simple Smile

Получих и подарък предварително за рождения ден - парфюм Simple Smile

Айде стига съм се хвалила Simple Smile ама пък хубав ми беше деня Simple Smile

# 606
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Днес ММ беше на работа и  аз взех една дружка, та го съпроводихме в Русе - метро, джъмбо, пица, абе поразходих се. Имам си пончо, като надебелея ще го мятам на гърба. А съм свикнала все с вталени дрешки  Thinking

# 607
  • Мнения: 13 929
Перу, пончото ще ти стои чудесно  Hug

Хана малката Лора е много сладка бузанка Simple Smile

# 608
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Лелее видях Моника и Лора - ще ги изям тези сладурки  Heart Eyes Моника е голямо момиче и каква прическа  Hug, а Лора е сладка малка бузанка  Hug

# 609
  • Мнения: 3 535
Ооо, Ели , браво на ТМ . Парфюм е със сигурност по-романтично от прахосмукачка   Peace

# 610
  • Мнения: 1 207
Лелее видях Моника и Лора - ще ги изям тези сладурки  Heart Eyes Моника е голямо момиче и каква прическа  Hug, а Лора е сладка малка бузанка  Hug
точно щях да напиша същото  Peace

# 611
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Нали Жане, прахосмука е отложен за януари, аз ще се пръскам с любимия ми Давидофф Simple Smile
Изненада ме днес като ме набута в магазина и ми го купи  Heart Eyes

# 612
  • Мнения: 600
 Ели , да ти завиди човек  Mr. Green ...и аз се шматках по Икеа...миналият месец сменихме мебелите от там , остана една холна масичка ...обиколихме и други м - н  , но Икета е най -народен и с избор .

Перу , пончото е чудесен избор . Ще ти топли на раменцата  Peace

Магнет , и аз ще кажа като Ава -дано останат всички болести в тази година и догодина да сте здрави !  Hug

Момичета , аз съм на 9 ти в болницата да ми махат миомата . Не е мръднала -нали уж се повлияваха от бремеността и намалят  Confused . Доктора каза, че нямало да е операция , а три дупки . Отивам сутринта и вечерт а се прибирам в нас . Някой знае ли що за процедура е това с дупките ?

# 613
  • Мнения: 13 929
Хана, трябва да е лапароскопия, има много теми за това, можеш да прочетеш. На мен не са ми правили и затова не мога да дам мнение.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=713269.0;topicrefid=19

Тите забравих да кажа, че и двете с Мони сте много свежи  Heart Eyes

# 614
  • Мнения: 8 521
Хана, лапароскопска операция. В пъти по-лека е от отворената. Миомите за първи път чувам да намаляват от бременността. По-скоро е обратното - растат от женските хормони и се свиват в менопаузата (когато намлеят женските хормони). Пак ще ти трябва време за възстановяване, но не кой знае колко много. Мисля последно на Танзу й правехо лапаро. Ама за друго.

Общи условия

Активация на акаунт