Късметчето от питата си знаем вече,за всяка Януарско бебче ... 10 тема

  • 41 704
  • 723
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 16
За киселините аз пия Гавискон сироп. Ако не сте го пробвали- паста за зъби с вода, поне на това прилича и има вкус. Адски гъст е, в началото докато му свикна имах чувството, че ще го върна... Но като пийна дозичката и киселините изчезват. Пия го 3 пъти на ден, моята докторка ми го изписа и съм доволна. Вече пия 3-то шишенце. Но все пак каквото и да пием в нас има бебченца- растат им косичките най-вероятно и според мен няма как да изчезнат завинаги киселините.
Сетих се за рекламата с киселините "Пиете сода от 20 години и твърдите, че помага?!"  Joy Joy Joy

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 280
  Благодаря Ви за отговорите  Hug  Hug
Значи слагам още една възглавница върху сегашната и викам пожарникарите от Гавискон  Crazy
Страшно неприятни са, но ще ги потърпим още малко тез киселини  ooooh!

Да кажа и аз за термометрите, имам за ушенце на д-р Браун, но нещо не иска да работи или аз не му разбирам  Blush и ще си купя един обикновен от аптеката.

# 182
  • Мнения: 16
Между другото аз също не съм купувала термометър, дори нямам представа какъв трябва да бъде. Знам само, че има бебешки термометри и толкоз. Аз лично исках всичко да си купя за бебка от рано, но суеверното ми семейство само мрънка- не било хубаво, та не било хубаво! Добре, че съм с обърнат режим, та през нощта успях да си изпера и изгладя дрешките за малката, креватчето вече е готово и тръпне в очакване  Grinning А мъжът ми дори не дава да купим памперсите за болницата  smile3511 А от гледна точка на суеверията, той е първи в списъка- не се връща, не изхвърля боклук вечер, не си реже ноктите вечер, само глупости  Joy

# 183
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
Днес видях един термометър - биберон.10 лв. май беше.измервал много точно казаха и бързо.Е аз лично за пръв път виждам такова нещо и не съм чула и отзиви(абе като цяло не съм се интересувала от термометри де) но ако бебо не смуче биберон - залъгалка кво праим  newsm78.Та точно тези за ушенцата ме заинтригуваха и сега ше търся инфо да чета.
А за прахосмука,мисля,че утре ше ида за такава с контейнер,натам клонят везните. newsm10

# 184
  • Мнения: 488
Деси, то хубаво термометър биберон, ама ако твоето дете не иска да засука биберона, пак ще се наложи друг вид да се вземе  Laughing
Иве, щом си в 3ти, значи 26 ДКЦ ти е близо.... аз 10 години там съм живяла и д-р Симов ни отгледа и двете със сестра ми, а преди време даваха негово интервю не помня по каква тема беше. Та се поинтересувах и разбрах, че е много добър педиатър. В кабинета си има цяла стена с бебешки благодарствени снимки. Но базата не е хубава, честно казано... иначе доктора е страхотен. Но семейството ми живее към центъра и няма да ми е удобно всеки месец да трамбоваме с двете деца за консултация, за това съм записала баткото при тукашен педиатър, на близо... и малката живи и здрави ще е пак при същия...

# 185
  • Мнения: 1
Здравейте,
бих искала да попитам тези, които искат да раждат в Шейново - задължително ли е да ти е попълнена личната амбулаторна карта. Защото сестрата, при която ходя и ми води женска консултация ми дава листи, на които има същата информация, но не иска да попълни данните в картона......

Благодаря предварително

# 186
  • Мнения: 289
Меги аз нямам нищо попълнено. Амбулаторните листи ми стоят при личната в моята папка.А АГ-то е прищипвало по едно копие към листата на книжката вместо да пише,но само когато съм взимала болничен.

# 187
  • Мнения: 488
Добър ден!
Аз пристигам с хубави новини.
На 14.12. в 16:14ч. се е родила бебе Ива, на мама mirinda с мерки 3,160кг./48см. секцио.
Ще чакаме да се включи сама да разкаже както във ФБ подробностите около раждането си Simple Smile
Пожелавам  да са живи и здрави.  Hug

# 188
  • Мнения: 354
Здравейте момичета. Grinning Някоя от вас пила ли е Амоксиклав?  newsm78

# 189
  • Мнения: 85
Честито на мама mirinda да са живи и здрави. Hug

# 190
  • Мнения: 745
Честито на мама Миранда , да са живи и здрави . Прекрасен Коледен подарък   bouquet . Бързо възстановяване ...
Ние с нея бяхме за 05.01. Явно бебо е избързал ...

# 191
  • Мнения: 127
Аххх момичетаааааа , колкото повече наближава момента толкова повече ме натиска шубето   Confused  Shocked остава ми месец до секциото (дано издържа до тогава)  и страхът става все по силен от предстоящото  Shocked

# 192
  • Мнения: 114
Честито на мама Миранда , да са живи и здрави . Прекрасен Коледен подарък   bouquet . Бързо възстановяване ...
Ние с нея бяхме за 05.01. Явно бебо е избързал ...
И аз съм определена за 5-ти. Ти с планово секцио ли си?

# 193
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Честито на новата мама и бебче!
Момичета,ще ви помоля,като имате новина за някоя,да ми пишете на лични данните,за да редактирам веднага.
Иначе BoDill , от 1 пост тя беше с термин 12.1, не 5-ти ?

# 194
  • Мнения: 745
Честито на мама Миранда , да са живи и здрави . Прекрасен Коледен подарък   bouquet . Бързо възстановяване ...
Ние с нея бяхме за 05.01. Явно бебо е избързал ...
И аз съм определена за 5-ти. Ти с планово секцио ли си?
Да с планувано секцио съм !!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт