"Под елхата таз година и за Февруарче подаръци ще има" - 9-та тема

  • 27 837
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 599
Аууу, Феичка, страхотни фотоси! Браво! А Вилито е същинско съкровище! И честито ви зъбЕ! Ох, миличките, измъчихте се с това зъбче. Дано да излизат леко другите. Heart Eyes  Hug
У нас пък вчера никой не е идвал. Ама аз илизах, после се прибрах. Тва брои ли се?  Joy  hahaha
Ако да,....хм, интересна година ни предстои значи... Grinning  Joy Joy
НелиН, браво, че сте си поспали. То за честитане това явление, понеже като гледам, на всики ни се случва твърде рядко да се наспим Grinning Grinning Grinning
Нелка, уви, и аз откакто съм родила, съм предимно на домашни пантофи Grinning Да не ви казвам, че и до магазина ходих веднъж-дваж с тях.... Blush
Безобидничка и ние си джиткаме с лятната с чувалче. Добре ни е. Че и по-леко за носене.  Peace

# 256
  • Мнения: 3 846
Флауър, честито зъбенце на сладък Вили Hug  tooth и при нас има пауза от мрън-мрън, дано и при вас има такава. Знаят децата кога да имат зъби - ще ръфат пържоли за Коледа Mr. Green много готина фотосесия Hug  поздрави на ТМ newsm10

# 257
  • София
  • Мнения: 2 130

 Flower Fairy  страхотен е Вили  Heart Eyes. Браво на вас , хубава фотосесия сте направили. Аз се пробвах 1 път, но не ми се получава, не иска да задържи ни шапка , ни рокца Sad, но пак ще се пробвам.
Честито ви зъбче. Много го чакахме всички това зъбче  newsm47

# 258
  • Мнения: 932
Флауър, честит зъб! Събитие е това!;)Simple Smile Откога го чакаме.Wink
Страхотни снимки!

# 259
  • Мнения: 82
Здравейте,маминки
аз само набързо,че през тел. е ужасТ а и диването ще се събужда вече.
Честити зъбчета и месечинки!
Честити подаръци и придобивки! И аз съм от лудите с многото обувки с по 14 см. токове.
Скрит текст:
И аз си ги обувам тайно докато малката спи като ми залипсват. Даже някой път си обличам и от дискотечните дрехи,дето вървят с обувките,е така да си припомня как съм изглеждала в доброто старо време...
Прекрасни фотосисии,много са ни сладички коледните февруарчета пу пу Друго имаше ли...забравих...
 Hug от нас

edit: забравих да ви попитам дали някоя от вас има някакви отзиви за тези обувки
Скрит текст:
мисля да поръчам ботушки и ще се радвам на някакво мнение

Последна редакция: нд, 21 дек 2014, 16:29 от evimammi

# 260
  • Мнения: 1 465
Феичке-прекрасен Вили!  Heart Eyes
Аз само да кажа,че направих тази торта вчера и днес я пробвахме-страхотна е и се приготвя за 5 минути!   chef http://www.bonapeti.bg/recepti/Lyatna-yabalkova-torta-s-biskviti/

# 261
  • Мнения: 932
Официално е - записах зъб номер 8 в албумчето. Сега се надявам, че апетитът ще се възвърне и няма да кара само на АМ.
МамаЕви, поръчах такива ботушки за моето диване. Всичко им е хубаво - кожата, подметката, подплатата, изработката... Качествени са, но все още са й големи и изобщо не може да ходи с тях. Спъва се, стъпва на криво, събуват й се. Ще избутаме още малко с Колев&Колев, докато ги израсте и я мятам после в ботушите. От фирмата са много точни и коректни - писахме си, мерих, изпратих и получих каквото исках. Но ако имаш възможност, мери на място в магазина им. Виждала съм техни пантовки на друго детенце - страхотна изработка.

# 262
  • Мнения: 368
Здравейте,мами отново:)
Много е хубава фотосесията на Вилито,със закъснение я видях Rolling EyesБраво ,Флауър!
Мечева,не знам дали казах,че и твоето момченце е голям пич,със и без шапката:)
Ние се завърнахме в цивилизацията,ура! Не знам защо,ама като гледам по ТВ филмчета за някое спокойно,чисто селце и ми се струва толкова романтично и приятно да живееш там.Като отида при свекървата обаче веднага си променям мнението. Не че тя е виновна де,просто селския живот не е за всеки явно,първите 2 часа е ОК,тихо ,чисто и спокойно.После обачеееее....почват да ме хващат лудите #CrazyЯвно градско чедо като мен,при това не прекарвало ваканции като малка на село не се вписва в пейзажа и това е. Днес имах голямо желание да покажа на Ева на живо как изглеждат кокошките,конете и евентуално някоя коза или овца,ама нещо много застудя навън и духаше силен вятър Crossing ArmsОтказах се,да не я простудя,и без това тъкмо се сгъстиха и намаляха значително сополите. Викам,айде догодина ще гледа животните.Иначе роднините на мъжа ми не че са лоши хора,ама малко ми дойде в повече по някое време пощипването и друсането на малката. Освен това вуйна му ме посъветва като жена с опит/изгледала 2 деца и 2 внучета/ да и мажа венците с ракия и с течен аналгин newsm78 И задължително да съм и давала да гризе кора от хляб и морков,помагало за поникването на зъбите newsm78 newsm78Хм, съгласих се и обещах да послушам съвета.От учтивост го казах ,разбира се. То нямаше какво да отговоря,при условие ,че ми го повтори около 1560пъти Sick #Cussing out Shocked
Мами,утре сме на контролен преглед да ни видят лишеите как са се повлияли от мазилата. Според мен има добър резултат,доста са изчезнали ,но все пак специалиста да си каже мнението.Стискайте палци за добър резултат.
За токчетата-ами и аз обичам МНОГО високи ,нося и платформи и тънки токчета,абе всичко само да е 10 см-аз съм 166см и не ставам жираф,така че и сега от време на време си ги обувам,разбира се след като си върнах старите 53кг.Че преди това приличах на болно слонче-абитурент Wink
лека нощ от нас,буболечката заспа с шишето с АМ в уста Crazy

# 263
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ай, ай, ай ... още не сте се събудили  Joy Я ставайте  hahaha



Фейчка, страхотен Вили и честито зъбе  Hug

FrauSt, леле ... 8-ми зъб  Shocked Ние сме от 3 месеца с 2  Joy

nelly, абе и моето мУж рипа да си купуваме къща около София и да се пренасяме ..., ама и аз като се знам какво градско чАдо съм ... не знам дали ще се навия ...

Хайде, бре, хора ... Докога ще си пия кафето сама  newsm78

# 264
  • Мнения: 2 141

Добро утро момичета Heart Eyes
само 3 дни преди Коледа ще ви почерпя с едно Коледно кафенце

Кисче  Heart Eyes ще я пробвам тортата тези дни, че мъжа ми само ми прави тънки забележки, че съм спряла да правя торти, мъфени и всичко сладко hahaha ама как да правя, като половината си го изяждам сама Blush bowuu Joy

Надявам се всички мами да са спали снощи или поне повечето Hug
Ние спахме ОК тази вечер, но спа при нас ooooh! Пробуди се към 23,30 и го взехме между нас и така спахме снощи Laughing

В 14.00 имам час за разкрасяване, този път е ред на ноктите. Ще ударя ноктопластиката пак Heart Eyes

Тук времето е страхотно - още няма 10, а вече има слънце  newsm44 яхваме мерджана и отиваме на някъде Hug
Хубав и слънчев ден на всички ви Heart Eyes

edit: Аз докато се наканя, да се натуткам да пиша и Безобидничка ме изпреварила с кафето hahaha Hug
Тука съм Безобидничка  Heart Eyes тука съм душо  bouquet

# 265
  • Мнения: 82
Добро утро!

Фрауст-че, благодаря много за отговора. А само последно да те попитам дали вашите ботушки са с лепенка отзад за по-лесно обуване или са без и както и да са, лесно ли се обуват? Аз мисля да поръчам 18-19 номер, че имаме едни подарени буйки на беко 19 номер и са и големи.
После пак ще пиша, че имам да пускам 1-2-3-4 перални...

# 266
  • Мнения: 139
Здравейте и от нас. ПФ няма с какво да се похвалим...от днес Гери е на АБ...някакъв си сумамед,ако някой го е пил може ли мнения? Инъче яде,играе си обаче много се проточи с тези сополи и кашлица. Оф айде хубав ден че акъла ми не е на място нещо   bouquet

# 267
  • Мнения: 599
Здрасте, мами!
Искам да си похваля детето! Изяде цеееели 5 лъжички юфка! Цяло постижение. утре може да са 6 Grinning
Днес и аз съм на разкрасяване. Ще ходя малко да намацам косата. После - на банкет! Юхууу! Grinning Ще видя малко живи, големи хора! Grinning  Joy Колегите от банкате ме поканиха на техния банкет, и ще се възползвам. Нищо, че вече не работим заедно, много хубав колектив бяхме. Поласкана съм ,че ме поканиха. Та, мама ше ходи да се напрай на жена. Щото раздърпания ми анцунг, рошавата коса и домашните пантофи не пасват на банкета Grinning И ше си разходя новите ботушки  Whistling
Та, така. Довечера ако ме няма, да знаете, че друсам хорца на банкета Grinning  Joy
Хубав ден, мами. Аз се развълнувах вече, щото отивам на фризьор. Уау, направо не помня от кога не съм отделяла време само за себе си  Blush

# 268
  • Мнения: 2 141
За малко да забравя...
Честит имен ден на нашата Elefteria   bouquet
Стаси, да си ни жива и здрава, днес се чества Света Анастасия, която е помагала на бедните и гладуващите!
Да е Свято и благословено името ти


Охоооо сестро Мечева, довечера ще кълчиш кълки Heart Eyes
И аз бягам на разкрасявката, а на теб весело изкарване

# 269
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит имен ден на Елефтерия!  bouquet
Със здраве и много късмет да си носиш прекрасното име. Hug

Общи условия

Активация на акаунт