Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 8 тема

  • 189 735
  • 751
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 192
Може ли някой да ме ориентира за добра лазерна клиника, където ще ми заличат капилярите успешно .
Прочетох темата, но не мога да се ориентирам, за хил клиник има добри отзиви, но и не чак толкова newsm78, друга клиника за която се сещам е  дерма вита.
Честно казано малко ме страх, защото имам една позната, която след лазерна процедура имаше дълго време изгарание и затова ще ви бъда благодарна , ако ме насочите  bouquet

# 316
  • Мнения: X
Само запис да ви следя Peace

# 317
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Може ли някой да ме ориентира за добра лазерна клиника, където ще ми заличат капилярите успешно .
Прочетох темата, но не мога да се ориентирам, за хил клиник има добри отзиви, но и не чак толкова newsm78, друга клиника за която се сещам е  дерма вита.
Честно казано малко ме страх, защото имам една позната, която след лазерна процедура имаше дълго време изгарание и затова ще ви бъда благодарна , ако ме насочите  bouquet


Много, нови и разнообразни лазери има в Инфинити Клиник. Нов апарат за тази цел има и в Хил клиник. Иначе процедурата я правят на много места, но е хубаво да се довериш на опитен специалист и апаратът да е хубав  Peace

Консултирай се поне на 3 места, виж какво ще ти предложат и с какво усещане оставаш, тогава преценяй пак къде  Peace Можеш да се консултираш и във ВМА, Дермавита ....

# 318
  • Мнения: 145
Здравейте, записвам се да следя за новости а и смятам това лято да си сложа филър в горната устна.. Според вас ще има ли ефект от половин ампула или ще е напразно даването на парите?  Този Волбела на какви цени е и в Бургас /Варна има ли някъде където да го поставят? 
  bouquet

Волбела се предлага на доста места във Варна, но въпросът е дали точно този филър е подходящ за теб. Важно е първо да направиш консултация с дерматолог, занимаващ се с естетична дерматология. Възможно е и половин мл да ти свърши работа, но е възможно и да няма ефект. Трябва лекарят да ти обясни какво точно можеш да очакваш от един или друг филър. При неправилно поставяне, например, има опасност да ти се подчертаят назолабиалните бръчки.

# 319
  • Мнения: 192
Момичета, сега се зачетох в една стара темичка за капилярите и там има дами, който казват , че са премахвали с лазер капилярчета , но след време пак се появявали на същите места.Това възможно ли е newsm78, аз доколкото знам обработения съд изчезва завинаги, друг е въпроса, че ако една жена е предразположена към този проблем има вероятност да се появят други капиляри, но не и същите.Ще се радвам, ако някой, който е ползвал лазер и има опит , сподели малко инфо.
Alena благодаря за инфото относно клиниките  bouquet

Последна редакция: пн, 23 фев 2015, 04:22 от belladonna86

# 320
  • Vienna
  • Мнения: 519
Да, възможно е. Дори е вероятно да се появят отново. Това е просто проблем със съединителната тъкан и стените на капиляри и вени са слаби, налягането на кръвта в тези кръвоносни съдове е важна, а също така и състоянието на венозните клапи. Както си казала, Belladonna, то4но така е ако има предразположение те се появяват отново (по-скоро се образуват нови на тези места или до тях).

# 321
  • Мнения: 2 805
Борева, не мога да намеря поста, но имаше дискусия за филърите и ти беше споменала един, от който не се получава ефекта на "пълнената пуйка" . Много тъпо го обясних  Crazy

 Мисля да ходя при д-р Живкова в Jewel clinic, нямам представа с кои филъри работят.

Аз хубаво ще прочета за филърите, но какво от това. Не разбирам и няма да мога да преценя индивидуално за мен кой ще е подходящ. Мога само да обясня какъв ефект желая Simple Smile

# 322
  • Мнения: 145
Да, спомням си. Става въпрос за Волифт пак на Жуведерм.

# 323
  • Мнения: 2 805
Да, спомням си. Става въпрос за Волифт пак на Жуведерм.

Благодаря  Peace

# 324
  • Мнения: 1 040
Да се махат капиляри са напразно хвърлени пари,
моите след няколко месеца пак започнаха да се появяват, но докторката си ме беше
предупредила, че обикновено се появяват пак, при повечето хора.

# 325
  • Мнения: 192
За съжаление е така, но се надявам след процедурата при мен да не се появят наново.
Известно време взимах детралекс по схема плюс витамини за укрепване, надявам се а съм я позакрепила малко кръвоносната система, за сега нямам нови капиляри, но старите много ме дразнят, а съм и с много светла кожа и си личат,другото, което много ме притеснява е  именно  това , че съм с  бяла  като мляко, 5 мин навън без защита и изгарям, дано да ми понесе добре лазера, кожата ми е доста тънка, но няма как да разбера без да пробвам.
Само се чудя дали март месец  не е малко късно за такива интервенции, а и колко време след това не трябва да спортувам newsm78?

# 326
  • София
  • Мнения: 327
Борева, не мога да намеря поста, но имаше дискусия за филърите и ти беше споменала един, от който не се получава ефекта на "пълнената пуйка" . Много тъпо го обясних  Crazy

 Мисля да ходя при д-р Живкова в Jewel clinic, нямам представа с кои филъри работят.

Аз хубаво ще прочета за филърите, но какво от това. Не разбирам и няма да мога да преценя индивидуално за мен кой ще е подходящ. Мога само да обясня какъв ефект желая Simple Smile

Аз в началото на м. Декември правих мезо при д-р Живкова с Жуведерм . Тя прецени, че това е добро за мен и се доверих. Ама било най-скъпото, да ама аз нямам никаква медицинска компетенция как действат другите филъри, тип кожа, степен на отпускане и.т.
Правилно мислиш, тя ще прецени и ще обсъдите.

# 327
  • Мнения: 2 199
Здравейте,
Замислила съм се за липосукция при Антон Тонев. Някой има ли впечатления от него като специалист, даже и за друга процедура да е бил.
Благодаря   bouquet

Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 21:11 от Няма смисъл

# 328
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Здравейте,
Замислила съм се за липосукция при Антон Тонев. :

В коя зона ще правиш липосукция?

# 329
  • Мнения: 2 199
Здравейте,
Замислила съм се за липосукция при Антон Тонев. :

В коя зона ще правиш липосукция?
Ханш, крака смятам да правя в тази област.

Общи условия

Активация на акаунт