Скара на открит балкон.

  • 5 467
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 736
Не искам да отчайвам никой, но винаги ще е така. Simple Smile Ако съседите не пекат риба, ще те дразнят колите, които палят рано сутрин пред прозореца ти, ако и тях ги няма, ще започнеш да си мислиш, че комшиите отгоре май много тропат. Така е устроена човешката природа. Все си търси нещо, което да я дразни Simple Smile
Аз съм си много хепи,въобще не търся нещо да ме дразни...в момента съм в 6 седмична отпуска и освен едно кученце други дразнители нямам, по цял ден е тихо...Отчитам и факта че сградата не е напълно населена,на етажа сме 6 апартамента от които 3 са постоянно обитаеми,2 се ползват лятото аз съм 6-тия.
Спокойно ми е.Над мен живее младо момче,сам е в 120 квадрата мезонет...до сега миш маш не ми е мятал...нито снежанка...Под мен апартамента...много рядко се чуват.

Не съм съгласна, че човек си търси нещо да го дразни.Освен ако не е в пременопауза де. Laughing

# 31
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Е, то баш покривката за хранене си е най-страшна  Mr. Green, защо " само" ?
От покривката на моите отгоре са летели:
-маслини;
-салата  Снежанка;
-миш-маш

....и така, де. Никой не говори за две трохи хляб...

Само за 2-3 трохи говоря. Какви маслини,каква Снежанка? Смешно е.


А ти четеш ли въобще аз за какво пиша?
За моите съседи.
Не интерпретирайте , бе хора. Peace

# 32
  • Мнения: 5 907
Естествено,че чета и естествено,че ми е ясно,че става дума за твоите съседи/макар че ми се видя хиперболизирано/.
Но първия ред от поста ти ме накара да уточня,че при мен точно за 2-3 трохи става дума.

# 33
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Баш от тези ястия си бях намерила на парапета.
Да не ти над главата  Confused

# 34
  • Мнения: 2 760
Ами келешки купон, на който и повръщат през терасата? Mr. Green

По темата - освен с добро да се разберете не мисля, че имаш шанс да им противодействаш. Знам, че в някои страни е забранено да се ползва скара на балкона. Дори за барбекю в двора имаше някакви ограничения.
Съчувствам ви, аз съм в къща и си готвя където си искам, и си тупам покривката през прозореца да си храня врабчовците, но пък имам други проблеми със съседи.
Въобще ако нямаш отстояние поне километър от други хора да не им чуваш воя на псетата явно няма спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт