Отговори
# 15
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Rosoneri , ще направя всичко възможно, за да дойда. Да се надяваме , че и времето ще го позволи. Не съм сигурна дали ще съм с Наталия, с нея трудно се провеждат организирани мероприятия, защото се държи ужасно и непредвидимо.
Вени и Мира? Какво ще кажете?

# 16
  • Мнения: 3 504
Здрасти, Любознателна,

Ще се радвам да дойдете, с който решите !!!

Иначе деня - дата и час Ви устройства, нали?

 JoyЩе чакам да се обадиш пак Wink
  bouquet Поздрави, Даниела

# 17
  • Мнения: 2 531
Идеята е 4удесна, аз сьм за. само не знам дали не е по дбре в градината за да има кьде да играят децата

# 18
  • Мнения: 3 504
Благодаря за твоето мнение Veni-b,

това също е идея newsm78, децата да могат да си играят.
Иначе датата и часа те устройват?! #Crazy

  bouquetПоздрави, Даниела /Rosoneri/.

Ще ти пиша и по другата тема за детската градина Елица.

# 19
  • Мнения: 4 451
Здравей, Даниелка!
Радвам се, че се срещнахме с теб, така на срещата няма да се объркам и ще знам при кого да отида. Разбрах, че датата, часът и мястото са уточнени. Аз работя на смени и на 1-ви се оказах дневна, но ще се разменя с някоя колежка, защото искам непременно да се видим. С теб и другите жени.
Разбира се, че не съм останала разочарована от срещата ни. Може би само заради това, че времето не ни стигна, но то колкото и да е много все няма да е достатъчно за обсъждането на проблемите ни. Целувки!

# 20
  • Мнения: 3 504
Здрасти, Марианка Laughing

Радвам се да те видя във форума. Ти и в събота ли ще работиш, нали беше държавна фирма/предприятие или каквото е там. Вчера с Влади си говорихме за теб, да намерим законова защита за теб. Аз се притесних, защото виж какво се оказа с първото дете, не дай боже да има нещо и с второто. Имаме тук областна комисия по условия на труд Thinking. След обедната почивка ще се опитам да се чуя с юристката ни в тази комисия, да питам за теб и твоя проблем.
За сега е това, ако си на лини #Crazy и го прочетеш, се обади...

Ще чакам Joy

# 21
  • Мнения: 4 451
Здрасти, Дани!
Аз работя на три смени и за мен няма делник, няма празник, няма събота и неделя. Както се падна. Оказва се, че май при тази ситуация не се ползвам с никакви права, защото все още съм на изпитателен срок. Поради тази причина нямам право да искам да ме преместят на редовна смяна, защото съм бременна, нито имам право на болнични и отпуска. Господ да пази бебето ми, защото издишах всички отрови на завода точно през най-важните 3-4 месеца, когато всички органи на бебето се оформят. Ако ти успееш да попиташ нещо за моя случай, ще съм ти много благодарна.
Целувки! Бързам, че тръгвам на работа.

# 22
  • Мнения: 3 504
Ще попитам, обещала съм. Пази се! Чао от мен и лека работа!

Общи условия

Активация на акаунт