Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 38

  • 133 775
  • 829
  •   2
Отговори
# 825
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 980
Какви са отзивите за Джон Хопкинс болницата в Турция?
Болницата в Турци не е Джон Хопкинс от поне три години, тъй като лиценза е изтеглен, но те продължават да се "славят" като Джон Хопкинс!
Аз съм се лекувала в Бг, но един от най - големите онкологични институти се намира в Брюксел.
Лечението навън сигурно е по - уредено, по - лесно и по - скъпо, разбира се, но да не забравяме, че хората умират от рак навсякъде. Панацея няма! За това накрая ще кажа: Бог да е с нас!!!
Антомчеееее, айде мила да ни спретнеш нова темичка, е ще ни се карат!

# 826
  • Мнения: 334
Анадолу продължава да си работи в сътрудничество с Джон Хопкинс  Peace
Има си го на сайта на Джон Хопкинс: http://www.hopkinsmedicine.org/international/international_affil … dical_center.html
Не виждам как са им отнели лиценза преди 3 години, като 2013 са им дали нов лиценз. Очевидно им го подновяват на всеки 3 години.
Отделно, че такава голяма болница няма как да се рекламира, че работи в сътрудничество с друга голяма болница ако не  е истина.

Що се отнася до лечението в България и чужбина, не мога да взема отношение понеже за момента не се лекувам в България и не знам как ще ме излекуват в чужбина, но мога да взема отношение относно диагностиката на ранен рак. От моя лош опит за мен нещата са зле. Поне един да бяха видели от всичките ми 5 тумора...
Скрит текст:
Дори толкова хваленият от вас д-р Марков не ги видя
Да не споменавам, че в Онкологията тръгнаха да ми назначават съвсем грешно лечение без да са ми направили никакви скенери да се види какво има в гърдата ми.

Една година ме размотават и не виждат и предраковата ми зона. Можеше да ме диагностицират в стадий 0 или 1, а от толкова "нищо ти няма" стигнах до стадий 2б.
Не съм от типа жени, които не са заинтересовани за здравето си и ходят веднъж на няколко години на преглед. Ходих преди да забременея, по време на бременността и още 10 пъти след като родих.

Последна редакция: сб, 18 юли 2015, 19:51 от Мушмороче

# 827
  • Мнения: 2 002
...Даниела..., къде ще е лъчетерапията и отдавна ли записахте час?
В Пловдив ще я правя. Записах се на 16.07. Явно тук не се чака толкова много.
Карола, мерси за разяснението.

# 828
  • София
  • Мнения: 1 037
...Даниела..., благодаря! Очевидно в Пловдив няма толкова чакащи. Пожелавам ти успешна и лека терапия и здраве!  Hug

# 829

Общи условия

Активация на акаунт