Quinny Freestyle-някой ползвал ли е?

  • 1 226
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 876
Здравейте мами, кажете ЗА или ПРОТИВ тази количка сте QUINNY FREESTYLE !

Каня се да си я купя, но някои неща ме притесняват. Тези гладки гуми не са ли неудобни /особенно за зимата/? И четох в други теми , че зимното кошче за новородени можело да се ползва през лятото без проблем! Интересува ме мнението особенно на мамите , с личен опит.

# 1
  • Мнения: 8 242
И аз съм се спряла на таз количка.. Комплект с 2та коша де  Thinking
Подобни видях на JANE и HAUCK .. Коя от трите марки ще препоръчате  newsm78
А специално за зимния кош смятам, че е необходим докато бебочето е малко, независимо дали е зимно или лятно време  Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 293
Моята количка е Quinny, ама Fashion. Разликата и с Freestyle главно е, че предното колело е неподвижно. Гумите и са също гладки и мога да ти кажа, че няма абсолютно никакъв проблем  Peace Тикала съм я доста по непочистени тротоари, навсякъде минава, лед гази, абе .... танк  Twisted Evil
А коша за новородено го използвах до Юни месец, не за друго, ами защото облицовката на дюшечето е поларена и бебка се потеше от нея, въпреки чаршафчето  Confused
Не знам на Freestyle дали е също полар!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 876
А някой да знае адрес със снимки, кадето е сас зимния кош и коша за кола , да ги видя как стоят?

# 4
  • Мнения: 202
аз ползам точно такава количка и съм много,ама много доволна(е вярно, че е от скоро,вж. лентичката ми Laughing),на freesyle не е поларен коша отвътре,ама аз мисля,че Draemy т.е. зимния кош са еднакви.

# 5
  • София
  • Мнения: 626
Сестра ми имаше такава. Много е удобна. Зимен кош не е ползвала, защото дъщеря й се роди май месец и я ползваше с кошницата за кола.

# 6
  • Мнения: 6 314
А някой да знае адрес със снимки, кадето е сас зимния кош и коша за кола , да ги видя как стоят?

http://www.quinny.nn-bg.com/freestyle/freestyle.html








# 7
  • Мнения: 257
Зимен кош не е ползвала, защото дъщеря й се роди май месец и я ползваше с кошницата за кола.

  Аз също не съм ползвала зимен кош - кошницата за кола, а при по-студено време зимно чувалче (страхотно!)!  Сега ще я ползва второто ми бебе, а количката не е мръднала!      Иначе Jane също са хубави (всъщност са по-евтини колички от Quinny, но в Бг не знам дали е така) и като функции и качество са като Quinny!

# 8
  • Мнения: 4 668
Аз имам точно този модел. Ползвам я от м.май , миналата година и нямам никакви забележки . Какво те притесняват гумите . Това е най - проходимата количка . Излизали сме и в голям сняг - никога не съм имала проблеми . Моят син е роден през май , така че зимен кош не съм ползвала , имаме кошницата за кола и големия кош , който е термочувал . Количката е перфектна . Аз по едно време бях решила да я продам , защото е бежова , а аз не харесвам цвета , но това е друга тема . Та обиколих по магазините , огледах скъпите колички и стигнах до извода , че по - добра надали ще намеря . Можеш да видиш нашата на този адрес :    http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13802&AlbumId=3884 … p;PhotoId=1738783

# 9
  • София
  • Мнения: 105
Аз имам Quinny buzz. Като проходимост количката е супер, но няма никакво кошче за багаж, а само една чанта. Това, както се оказа, е голям недостатък /не питай старило, питай патило/. Купих си и трите части - лятна, кошница за кола и  Dreami. Mишката обаче е бебе - гигант и кошницата за кола и  Dreami-то ни отесняха много бързо - на 6-я месец. Някои карат без Dreami, само с кошницата, но според мен това си е мъка за новороденото, Иначе за път е идеална - ние понеже много се возим в колата.
Ако някой се интересува от кошницата за кола и  Dreami-то, мисля да ги продавам. Те са съвместими с Freestyle. Цвета е  top-line.

# 10
  • Мнения: 2 066
ОФФ: marny, опитах да ти пусна ЛС, но кутията ти е препълнена.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 876
А QUINNY или JANE са по добри? И наистина ли JANE са по евтини? newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 884
Marny, и аз имам столче за кола Maxi-Cosi до 9 кг за продаване.
Купих го за 240 лв, още е в гаранция. Чудя се за колко мога да го продам.
Имате ли идея?

# 13
  • Мнения: 1 455
Количката е страхотна, много проходима, маневрена, широка и удобна. Покрай всичките ми дечурлига съм сменила доста колички, определено Куинито е най-доброто! Аз лично бих ти препоръчала и коша за новородено, дори гледам, че в момента една мама е пуснала такъв за продажба.
поздрави

# 14
  • София
  • Мнения: 626
Тази количка, която е показала Кихлата е новия модел на QUINNY FREESTYLE .
Аз имам стария-при него колелото се чупи, а при този се върти. Собственика на магазина обясни, че новата е доста по-тежка.

Общи условия

Активация на акаунт