Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Всичко за обезкосмяването
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Пловдив

Момичета,кажете ми с какво се мажете след епилация.Току що се правих,но мишниците цяла зима само съм ги бръснала и сега не стига че много ме боля,ами изглежда съм протрила мястото и сега ме боли и е леко подуто.Пробвах с бебешка пудра,но не става.
Цитирай

София

Има(ше) една антибиотична пудричка - Немибацин. Вече не се произвежда под това има, но има аналог. В аптеката ще знаят. На мен ми помага много.
Ако не е много разранено, пробвай Дефламол
Цитирай

Варна

Немабицин-а се казва топоцин.
Ама ти с епилатор ли  newsm78
Само веднъж съм прилагала това в/у себе си - много болезнено  ooooh!
Цитирай

София

Пробвай с някакъв хидратантен крем и крем Здраве отгоре. Иначе аз след епилация с нищо специално не се мажа, след толкова години, кожата ми не реагира по никакъв начин.
Цитирай

Белгия/София

Достатъчно е някакъв хидратантен крем или подхранващ и просто да оставиш кожата да се успокои.Това може да трае понякога 12 часа.Пудра не  Naughty
Цитирай

Sofia

Зависи къде си се епилирала. Знам, че краката след епилация не се мажат с нищо за да не стават мехурчета. Това за мишниците ми е познато , но боли само когато се епилираш по рядко и са порастнали повече.Ако са къси и рядки въобще не боли. За слабините спасение няма - при всички положения боли.
Цитирай

Варна

А според мен не трябва да мажеш крем, защото не е хубаво - омазнява, а това според мен не действа добре на разранена кожа. Винаги след кола маска са ми слагали талк  Peace
Аз като си епилирах мишниците (както писах вече ужасно ме боля), но просто изчаках да ми мине, нищо не съм слагала.
Цитирай

И аз не се мажа, пробвай евентиално с нещо хидратиращо Peace
Цитирай

Толбухин

Аз слагам хидратиращо мляко за тяло
Цитирай

Ползвам зехтин или бебешко олио, въпросът е да не се мокри.
Цитирай

София

С нищо не се мажа.

Това протритото минава от само себе си след 1-2дни. Дезедоранти не слагай, че щипе и боли Wink
Цитирай

там някъде

Понеже винаги след това се къпя, слагам емулсия или мляко за тяло, но не е свързано с епилацията
Цитирай

Русе

Бебешка пудра именно, много добре ми понася.  Peace
Цитирай

България,Бургас

Аз след епилация се мажа с мляко за тяло,но не от тези ароматизираните завъртулчени ами мляко като например Дав,които наистина хидратират.
Крем "Здраве" ми звучи добре в твоя случай
Цитирай

Пловдив

Благодаря ви,момичета,за отговорите.Намазах се с крем здраве,защото само това имах под ръка.Вече не ме дразни толкова и мисля,че до утре ще ми мине. Hug Hug Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора