Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 181 отговора

Искам да ви похваля балсам за здрави нокти"MAXI на "BioTrade". Ползвам го вече 3 седмици и ноктите ми спряха да се цепят, вече пораснаха, а само месец по-рано се налагаше да ги изрязвам до дъно, защото се разслояваха и направо се лющеха.
Цитирай

Ама тези БиоТрейд май разбиха всякаква конкуренция!  Peace
Цитирай

sofia

Пепи, къде се продава в аптеките или дрогериите?
И колко парички е?
Цитирай

Aми аз го купих от аптека -  3.60лв. Наистина съм изумена, защото по това време на годината винаги имам проблеми с ноктите, а сега съм невероятно доволна. Използвала съм какви ли не заздравители и масла, но този продукт направо ме порази с бързия си ефект! Hug
Цитирай

София

И аз го ползвам от 2 седмици. Все още не мога да изкажа впечатления, защото си изпилих много късо ноктите и за сега са супер, ама не знам дали е от това, че са къси, от това, че са намазани непрекъснато със заздавител на Перфект или за това, че ги мажа и с масло Стар Найлз  Laughing
Цитирай

sofia

Ще си го купя и ще пробвам.
Аз по принцип маникюр не мога да пускам, много са ми меки ноктите и се цепят.
Цитирай

Бургас

Как се нанася?
С масаж по цялата нокътна плочка или само около кожичките?
Цитирай

София

sineo4ka, и моите са така. В момента не смея да ги пусна дълги, за да не се разочаровам.

Миленика, аз го втривам в основата на ноктите, а когато съм без заздравител по цялата нокътна плочка и кожичките.
Цитирай

Ами аз си правя масаж на цялата плочка, но не всеки ден, че забравям и въпреки всичко ефект има. Икономичен е, цената е по силите на всеки. Опитайте! Трябва да ме вземат за рекламно лице/нокти Embarassedслед рекламата, която им правя!
Цитирай

София

колко често се маже?утре направо си го взимам какво ли ен правя за тези нокти и никаква полза
Цитирай

София

колко често се маже?утре направо си го взимам какво ли ен правя за тези нокти и никаква полза
Всеки ден по 1-2 пъти
Цитирай

Русе

И аз го отнасям утре сутринта още.  Peace
Цитирай

София

А за набраздени нокти дали ще помогне ?
Цитирай

София

Да взема да купя един такъв на майка ми. Thinking Толкова много се грижи за ноктите си, а те са непрекъснато сцепени и редовно счупени. Иначе има страхотна плочка...от този вид, дето и къси ноктите изглеждат дълги! Love
Цитирай

Sofia

И аз ще го пробвам-имам хубава плочка, но освен заоблен моникюр друг вид немога, щото много ми се зацепват по краищата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 181 отговора