Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Велико Търново

Момичета,помогнете ми в избора на дестинация за лятна почивка в Европа (без бебо Wink).Гледах в справочника,но така не си заковах вниманието на нищо.Ако сте били някъде и ви е харесало,ще се радвам да споделите и така да ме насочите!Благодаря ви предварително!
Цитирай

Непременно виж Италия
Цитирай

Белгия/София

Е,много сложен въпрос,честно казано.Трябва ти някой,който е обиколил всички хубави места в Европа и да ти сравни това с онова,трето да отхвърли еди защо си...Сложно е така,а и дай насоки какво търсиш за почивката си - море,плаж и слънце,интересен град,история,заведения,планина.Така общо... Thinking
Цитирай

Sofia

Мисля, че абсолютно на всякъде има какво да се види, но аз определено харесвам Виена, Прага, Милано...абе, много са, но на тия места бих ходила сто пъти!
Цитирай

Велико Търново

Блонди,права си,много общо съм задала въпроса.Ами вчера мъжа ми каза,че неиска да има вода наоколо,което ме навежда на мисълта,че няма да е море.Но на мен май мис е ходи до Хърватска,ще се опитам да го навия.Благодаря ви за отговорите
Цитирай

София

Зависи много и от транспорта, който ще изберете.
Ако е самолет, може да помислите и за по-далечно място.
Хърватска е хубава дестинация, но там има вода 35

Аз също съм за Италия, по-скоро северна, защото южната част, колкото и да е наситена с история, е доста по-мизерна.
Цитирай

У дома, при моето семейство

Първо преценете дали да е екскурзия /за да видите повече държави/ или почивка, да си стоите на едно място 7дни, и от време на време да ви водят до някоя забележителност. Ако е екскурзия няма да може да си починете, но ще видите страхотни места, ако е почивка пък ще си починете добре и ще видите туй онуй.
Като за екскурзия на мен ми харесва Франция ,Италия, Монако
Като за почивка Франция, Швейцария, Испания
Цитирай

Велико Търново

Момичета,благодаря ви за съветите! Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.