Маски за лице

  • 102 177
  • 560
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 259
elian, преди може би две години имах Детокс маската на Биофреш. Кожата след нея оставяше успокоена, свежа, сочна.
Това лято си я купих пак, не е същата маска изобщо, дадох няколко шанса, но ще замине на боклука.
Жалко е, като развалят качеството на хубави продукти.

# 46
  • Мнения: 1 203
Marigold, радвам се, че поне си имала шанс да ползваш маската на Биофреш и да останеш доволна. Възможно е да са променили състава, жалко. Кожата ми след ползване е всичко друго, но не и сочна и обгрижена. Поне да почистваше добре, както обещават на опаковката.. Дано Иланг-Иланг /създателка на линията/ да се включи с коментар Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Имате ли представа дали така хвалената маска на Елемис я има във фрийшоповете по летищата?

# 48
  • Мнения: 1 387
Ползвам в момента ето тези на Ейвън https://www.avon.bg/prodykt/10808/?level2Slug=anew-clinical&level2Id=623   ,
 https://www.avon.bg/prodykt/11290/?productSlug=maska-za-litse-su … 37&deptId=424  и маската на Деклеор.Доволна съм и от трите!

# 49
  • Мнения: 808
Имате ли представа дали така хвалената маска на Елемис я има във фрийшоповете по летищата?

Аз досега не съм виждала Елемис по летищата  Thinking, може и да не съм ги забелязвала, не знам...но имайки предвид времето, което прекарвам по фрийшоповете  Mr. Green, когато пътувам, все щях да видя.

Ох, тази маска на Филорга, много зарибяващи коментари прочетох  Laughing. Така и така съм намислила да си взема техен крем, сигурно ще добавя и маската. А и сега са намалени.

Иначе моята кожа е нормална към смесена със склонност към омазняване. Ползвам от маските на Монтан Жьонес, Деклеор и една на Талодерма. Имам и една от т. нар. overnight маска с жасмин. Имам мостра на черната Glamglow, но още не й е дошъл реда.

И не последно място, Алена много добра идея за такава тема   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за темата!  bouquet
Ползвам Мезо маската на Филорга, от която съм доволна. Бих взела и черната маска на Гламглоу, за да я пробвам, но чакам да я заредят в ФЮ в сет. Ще следя за отзиви.  Peace

# 51
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Докато сме на вълна Glamglow - да Ви насоча вниманието към това, че всяка има различно указание за прилагане, например синята за дълбока хидратация - THIRSTYMUD™ HYDRATING TREATMENT може да се прилага на лице, шия и деколте - на почистена, но суха кожа. Масово лицето се почиства, подсушава леко и се действа на влажна кожа. Някои маски изискват влажна кожа, като кислородната детокс маска на д-р Бранд. Но синята се прилага на суха.

Та - кожата се почиства, подсушава, аз изчаквам 2-3 минутки да "изпръхне" и да няма остатъчна влага и нанасям. Денем се ползва, като маска, а през нощта - може да се ползва, като нощна грижа без отмиване  Blush Ако се ползва през деня - кожата се почиства, оставя се да изсъхне, нанася се маската, действа 10-20 минути и с кърпа се отстранява остатъка. Прави се лек масаж - активира се кръвообращението. При нужда се доизмива  Peace

Съдържа хубави благинки, като се започне от омега 6 от маслинови листа - прониква дълбоко в кожата и задържа влага. За дълготрайна хидратация са включени, разбира се - хиалуронова и лимена киселини (за къде без тях  Mr. Green ), те освен, че хидратират, изграждат и бариера. Т.е. имаме и дълбока и дълготрайна хидратация Simple Smile За хидратация са добавени и захариди и киселини от ябълки, за успокояване бета глюкани от овес .... и хидра глина - за улавяне на влагата и депозиране в кожата. Приказката завършва с екстракт от кокосов орех за баланс, а корен от джинджифил и мед от портокалови цветчета участват за детокс и озаряване.

С прилагането аз усещам много приятно и закачливо пощипване - може би от множеството киселини и джинджифила. На финала кожата свети и я усещам много енергизирана, като след прилив на енергия. Има пристрастяващ ефект  Blush





Другата, която имам, но не съм започнала е за около очите:



Скрит текст:

# 52
  • София
  • Мнения: 3 797
Имате ли представа дали така хвалената маска на Елемис я има във фрийшоповете по летищата?
И аз никога не съм виждала Елемис по летищата, но и от маската не съм впечатлена. Не е лоша, но не ме впечатли до степен да я повторя. Това ми е мнението за всички продукти, които съм пробвала от бранда. Явно не са за мен.
Момичета, препоръчайте ми някакви маски за околоочната зона, най - добре да са на лентичка Praynig

# 53
  • на кого му пука
  • Мнения: 923


Пробвала ли си вечер да ползваш по-богати кремове в тези участъци. Въздържам се да предложа конкретни продукти, защото е индивидуално кой как ще ти понесе. Затова и поставям въпроса по-общо - дали си пробвала  Peace Има и т.нар олиа за кожа, като серуми. Почистващо олио - то е като душ гел, но е като олио и от водата се разпенва  Peace


В интерес на истината смених дневния с по-богат но нощния още не съм.Още съм в чуденка към какъв да се насоча.Иначе почистващо олио съм си поръчала и чакам да ми го доставят.
Все си мисля че това леко засушаване на кожата през зимния период се дължи май повече на възрастта.Навърших 41 и още се преориентирам в типа продукти които да ползвам.

# 54
  • Мнения: 3 248
Алена, пиши като пробваш очната, интересно ми е какво ще се случи при теб. Като чета състава съм доста песимистично настоена.

То и на синята за тая цена - глицерин и триглицериди...  Пък и в черната същата работа. ooooh! Май залагат на маркетинг, а не на съставки.

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 09:26 от Епона

# 55
  • Мнения: 31 165
На мен очната ми действа добре и си я ползвам всяка седмица. Не ме интересува състав, а какво прави с кожата ми. Нямам проблеми в околочната зона и тази се справя. За проблеми не е.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Кейтинка,
Циндил - Пиндил
, благодаря ви!
Значи да не се пренавивам чак толкова щом отзивите не са еднозначни.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 797
За мен на Филорга е по - добра маската, а даже не съм фен на бранда. Разбира се, всичко е индивидуално. Във ФЮ като пуснат някое по -голямо намаление, сега за Коледа , може да ги пробваш.

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
случайна непозната, през нощта клетъчната активност на кожата е по-висока, тогава се регенерира и затова нощните кремове са по-богати. Хубаво е да не пропускаш и този момент на грижа Simple Smile

Възможно е пресушаването да е свързано с възрастта и хормоналните промени  Peace



Епона, ще я пробваш и ще пиша  Peace Предполагам има тестери в Сефора, а ако няма - ще ти дам от моите една двойка  Peace

За синята - не е само това съставът и не е само маркетинг  Blush Хубаво е да пробваш Simple Smile Усещането и ефектът са моментални  Blush Няма нужда да се ползва дълго, за да се натрупат впечатления, макар, че би било по-добре  Peace

# 59
  • Мнения: 1 129
И аз също се интересувам от "Гламглоу", много полезна информация, благодаря на всички ви.

Аз съм почитателка на маските и открай време поддържам наличност от тях. Кожата ми е нормална, без особени несъвършенства. Любими са ми "ХидраФлорал" - "Декльор", "ЕЙВЪН Планет Спа" с минерали от мъртво море (страхотен "мъжки" аромат и ефект има при мен), "Ейвън Зърнастец 40+" и обикновена "бъркана" хума с розова вода. Иначе имам почти всички Планет Спа-та (леснодостъпни и на добра цена), но освен приятен аромат, май-май други качества нямат. Предубедена съм към пилинг маските,, все ми се струва, че не ми действат хич.

Някой пробвал от българските маски на "Арома" (май), 3 вида според фактор "възраст", едната от които е с нар (това съм запомнила)?

Общи условия

Активация на акаунт