Маски за лице

  • 102 179
  • 560
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Спомних си, че съм ползвала и тази маска -  с кал от Мъртво море, марка DSM
http://monplatin.bg/galleris/thumb_290/1406920539_1038757588.jpg
Като пристигнаха продуктите и видях, че всичките са фрашкани до капачката с парабени и много съжалих, че поръчах няколко неща. Използвах ги, но ефект - нула. Кой знае тези парабени какво са ми умъртвили и ако целта е била такава, значи маската е шест Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 14:17 от missNoir

# 61
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Много полезна тема, Алена, благодаря ти, че я предлагаш Hug скоро си мислех да отправя питане в тази насока, но се чудех в коя точно тема да пиша Wink
В момента разполагам с четири маски, които ползвам редовно - Мезо маската на Филорга, която вече всички знаете Simple Smile, УРИАЖ AQUAPRECIS ХИДРАТИРАЩА ЕКСПРЕСНА МАСКА - - лятото я използвах два пъти седмично, много ми допада- ухае страхотно, усещането след нея е свежест и мекота; - ензимна маска с папая на Алба ботаника - ползвам я веднъж на 2 седмици, престоявам не повече от 5-10 мин.,защото бързо ми се зачервява кожата, резултатът след нея е бистър тен и свиване на порите Wink; следващата маска, която често забравям, макар много да ми харесва е Balm Balm 100% Organic Hibiscus Face Mask -, съдържа кафяво оризово брашно, смлени хибискус и роза, етерично масло от здравец, ексфолира и същевременно дълбоко почиства - много е добра Peace Кожата ми е нормална към смесена в Т-зоната Peace

# 62
  • Мнения: 2 272
Не съм много сериозна откъм маските, но напоследък изролзвам  Philosophy
Miracle Worker Miraculous Anti-Aging Lactic Acid Cleanser & Mask



Много е удобна, защото не е нужно да се стои с нея дълго време.
Отскоро я иползвам и с уреда с улртазвук и отрицателни йони.
Избистря и изравнява тена. Не е агресивна. Кожата става гладка и мека.

# 63
  • Мнения: 812
Каква е цената на маските Glamglow в Сефора?

# 64
  • Мнения: 22 864
И аз бягам от парабените и феноксиетанола,но е рядкост да не попадна на тях.

*Biskvitka*,тази BALM маска био продукт ли е?

# 65
  • Мнения: 3 413


*Biskvitka*,тази BALM маска био продукт ли е?
И откъде я поръчваш?  Praynig

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Да, ето оттук поръчвам - http://www.feelunique.com/p/Balm-Balm-Organic-Hibiscus-Face-Mask-40g Peace

# 67
  • Мнения: 888
Една от най-добрите почистващи маски, които съм ползвала е на Dr Renaud с лайм.
Кожата става като нова - мека, гладка, почистена в дълбочина.


Decleor не е за моята смесена кожа, мазна ми е и ми излизат пъпки от нея, но пък й намерих чудесно приложение като маска за ръце.

Най-често ползвам маските на Nivea за еднократна употреба.
Скрит текст:

От маските на Balea не съм впечатлена, не виждам ефект от тях.

# 68
  • Мнения: 155
И аз никога не съм виждала Елемис по летищата, но и от маската не съм впечатлена. Не е лоша, но не ме впечатли до степен да я повторя. Това ми е мнението за всички продукти, които съм пробвала от бранда. Явно не са за мен.
Момичета, препоръчайте ми някакви маски за околоочната зона, най - добре да са на лентичка Praynig

За очи бих препоръчала на Шизейдо с ретинол:

http://www.sephora.com/benefiance-wrinkleresist24-pure-retinol-e … -eye-mask-P173619

Елемис и аз не съм виждала по летищата, 3-ензимната на Елемис ми хареса повече от мезомаската на Филогра. Другата ензимна на Елемис  с папая не ме впечатли особено, като и между другото и мезо маската на Филорга. Първия път като я сложих ми хареса, следващите пъти не видях никакъв ефект. Изразходих я цялата опакаковка, даже и една мини в някакъ сет, но не ми хареса особено. Не бих я купила пак.

# 69
  • Мнения: 3 248
Алена,
за околочната маска ме съмнява да има някакъв ефект, освен евентуално нещо моментално и кратковременно, демек декоративен ефект, а не същински. Особено и щом феноксиетанолът е толкова нагоре в списъка, а в американски продукти той е лимитиран на макс 1%. Следователно всичко след него е в още по-малки количества.

За синята, да, не е само глицерин и триглицериди, но хидратиращите съставки и количеството им ми се струват посредствени за такава цена. И като гледам е направена така, че наиситна да има моментален уау ефект, но в дългосрочен план как ли стоят нещата? След толкова споделени положителни отзиви обаче би ми било интересно да я пробвам...

Да, хубаво е, когато даден продук показва моментално действие, но важни са и съставките и защо го прави. Поне аз така мисля. Нещо като силиконите за косата. Правят я да изглежда добре и ги ползваме, но пък и знаем, че реално не действат реално върху състоянието на косата, а създават илюзия.
И нещо ме гложди отвътре, че работата с маските на Glamglow е сходна... Затова и искам да събера мнения и впечатления.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
И аз при вас  Hug
Ползвам маската Balm Balm с хибискус ( по -нагоре в темата е показана ) - страхотна е и много ми е любима. Кожата ми светва с нея  Heart Eyes
Втората ми маска е Йогурт детокс маската - хубава е , но чак пък Уау ефект не виждам.
Ползвам маските на Амрита - много са добри за моята кожа  Peace Сега си купих и тяхната ензимна маска, но ще споделя за нея поне след 2-3 ползвания.
Имам маската на Деклеор от списание Грация -  харесва ми усещането след нея, но докато съм намазана имам чувството че олио имам на лицето си и това ме дразни  Crazy

# 71
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Каква е цената на маските Glamglow в Сефора?

100 лв  Peace (ако не бъркам, но мисля, че не бъркам  Blush )

# 72
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
В момента ползвам трите маски на Glamglow- фаворити са ми синята и бялата маска. Освен това от години ползвам и са ми задължителни по 1 път седмично тези 2 маски:


# 73
  • София
  • Мнения: 1 956
Здравейте!
Търся маска за околоочен контур, която да намалява подпухването. Може и такава за цялото лице.

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Чела съм, че тези са много добри, но не съм ги ползвала - http://www.enzo.bg/shiseido/beniefiance-wrinkle-resist-24-maska- … a-ochi-s-retinol/

Общи условия

Активация на акаунт