Маски за лице

  • 102 178
  • 560
  •   1
Отговори
# 90
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Мagnollia, добре дошла и честита нова придобивка Simple Smile

Ензимната маска на Аба ботаника е много нежна към моята кожа. Ензимите отстраняват мъртвите клетки по повърхността на кожата и така я почистват. След нея кожата е гладка, мека и сияйна Simple Smile



Ензимната маска Алба ботаника дали е подходяща да се използва при акнеична кожа? Аз напоследък приличам на торта с фъстъци  Rolling Eyes , та си я поръчах....

На теория, ако има рани от пъпки  би трябвало да зарастват по-бързо и да не остават големи белези Simple Smile Но, разбира се е хубаво да се работи и над причината за акнето Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 1 056
Мagnollia, добре дошла и честита нова придобивка Simple Smile

Ензимната маска на Аба ботаника е много нежна към моята кожа. Ензимите отстраняват мъртвите клетки по повърхността на кожата и така я почистват. След нея кожата е гладка, мека и сияйна Simple Smile



Ензимната маска Алба ботаника дали е подходяща да се използва при акнеична кожа? Аз напоследък приличам на торта с фъстъци  Rolling Eyes , та си я поръчах....

На теория, ако има рани от пъпки  би трябвало да зарастват по-бързо и да не остават големи белези Simple Smile Но, разбира се е хубаво да се работи и над причината за акнето Simple Smile
Благодаря за отговора! Работя, работя по въпроса, но осъзаем ефект няма... и хормонални проблеми лекувам (които не са чак толкова сериозни, но... ) и козметика използвам, а те продължават да излизат  Close

# 92
  • София
  • Мнения: 3 271
Мagnollia, добре дошла и честита нова придобивка Simple Smile

Ензимната маска на Аба ботаника е много нежна към моята кожа. Ензимите отстраняват мъртвите клетки по повърхността на кожата и така я почистват. След нея кожата е гладка, мека и сияйна Simple Smile


Благодаря   bouquet

Имам още от двустъпковия пилинг на Филорга,  може би за 2-3  пъти още, та мислиш ли че е добре да го свърша първо него и после да ползвам маската или мога да ги комбинирам.

# 93
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Няма да си пречат. Маската не засъхва на лицето, нанасяш и като изтече времето за престой отмиваш  Peace

Ако кожата  добре обгрижена по-трудно ще видиш ефект, но ще се радвам да споделиш  Blush

# 94
  • София
  • Мнения: 1 956
Е сега – откъде я купувате тази маска на Алба ботаника?

# 95
# 96
  • Мнения: 3
Здравейте,
Реших да се включа, тъй като маските за лице са ми слабост. Правих списък какви имам в момента - оказва се, че са към 20 различни. Ще се включвам с мнения. До тук единствено DECLÉOR Hydra Floral Multi Protection Expert Mask, е от тези, които споменавате често. Аз я ползвам всяка сутрин преди дневна грижа, има изключителен ефект - овлажнява, омекотява чертите, ползвам я повече от 2 години и на всеки бих я препоръчала. Е това е за сега ...

# 97
  • София
  • Мнения: 4 751
Alba Botanica се предлага вече и в Ремедиум, по-конкретно в този на Денкоглу съм я виждала. Честно казано, не е кой знае какво, както и цялата им козметика впрочем- ползвала съм пилинг, маската и крем за лице.

# 98
  • Мнения: 22 848
Купих си нова маска,скоро и отзиви;

# 99
  • Мнения: 155
Аз много харесвам като хидратираща маска тази на Нюкс:

https://fr.nuxe.com/creme-fraiche-de-beaute-hydratants-visage/ma … detend-tube-50-ml

Като цяло не се спогодих с козметиката на Нукс, но маската много харесва. За моята кожа има по-добър ефект от хидратиращата на Уриаж.

# 100
  • Мнения: 3 942
Последно си купих маската на Lush - Mask of Magnaminty. След второто ползване, смятам, че се отразява добре на кожата ми. Има хубави ексфолиращи частици и усещам лицето си гладко след употребата.
Чудя се да я съхранявам ли в хладилник? Четох няколко ревюта и мненията са различни. Как мислите  newsm78
 

# 101
  • София
  • Мнения: 4 751
Моята си стои в банята и нищо й няма уж  Thinking Но и аз четох, че консултантите на Лъш препоръчвали да се държи в хладилник. Може би ако си я купя пак ще пробвам да я държа там.

# 102
  • София
  • Мнения: 5 466
Последно си купих маската на Lush - Mask of Magnaminty. След второто ползване, смятам, че се отразява добре на кожата ми. Има хубави ексфолиращи частици и усещам лицето си гладко след употребата.
Чудя се да я съхранявам ли в хладилник? Четох няколко ревюта и мненията са различни. Как мислите  newsm78
 
Аз два пъти си я взимах и си я държах в банята.

# 103
  • Русе
  • Мнения: 621
Мезо маската на Филогра на суха или на влажна кожа се нанася? А
з я нанесох на суха, но не се сдобих с Уау ефекта. Ако някой има черната Glamglow - може да си разменим по една проба Simple Smile

# 104
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз я нанасям на суха кожа Peace

Общи условия

Активация на акаунт